MEDYCYNA ESTETYCZNA – zapytaj lekarza – CARBOLIFT® – leczenie CO2. Najnowsze wydanie Derma-news i Med-beauty

Blizny potrądzikowe – kiedyś pozostawały do końca życia.
Obecnie coraz skuteczniejsze i coraz łatwiej dostępne zabiegi pozwalają na powrót cieszyć się gładką skórą.
Kiedyś -tylko silny laser… teraz – dwutlenek węgla, ale nie zwyczajny tylko podawany za pomocą specjalnego urządzenia CARBOLIFT®.

Carbolift polega na wprowadzaniu niewielkich mikrodawek CO2 za pomocą specjalnej końcówki, przypominającej dermapen. łączy w tym momencie działanie metaboliczne dwutlenku węgla i terapii mikroigłowej. Głębokość podania jest jednak bardzo niewielka, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny. 

Dwutlenek węgla ma szerokie zastosowanie w medycynie. Od kilkudziesięciu lat stosowany w ośrodkach chirurgicznych w zabiegach leczniczych, w przypadku poważnych odleżyn, trudno gojących się ran czy urazów.  

Od kilku lat w medycynie estetycznej wykorzystywany jest wielokierunkowo. Ustawiając inny przepływ gazu w tkankach, czy inne parametry objętości gazu możemy redukować różne problemy.

W niskich przepływach stosowany jest w leczeniu cieni i obrzęków pod oczami. W wysokich przepływach i dużych objętościach może być stosowany w redukcji tkanki tłuszczowej czy cellulitu. 

W średnich przepływach może być stosowany do poprawy sprężystości skóry twarzy szyi i dekoltu. 

Teraz wykorzystując końcówkę do Carboliftu, możemy poprawić efekty zabiegów ujędrniających, ale także redukować blizny potrądzikowe i rozstępy. 

 



szkolenia dla lekarzy, fillersacademy

Jesteś lekarzem i chcesz nauczyć się podstawowych lub naprawdę zaawansowanych technik zabiegowych? Zapisz się na wyjątkowe szkolenia w Fillersacademy.

Dodaj komentarz