KONSULTACJA

konsultacje on line lekarza medycyny estetycznej

Konsultacje z lekarzem  można rezerwować przez recepcję : pod nr tel 600 953 275  lub on-line>>

Na konsultacji możesz uzyskać wszelkie informacje dotyczące możliwości zabiegowych medycyny estetycznej, ale także porady z zakresu interny czy  kosmetologii. Wspólnie z lekarzem możesz ustalić optymalny program zabiegowy, który będziecie wspólnie realizowali w zaplanowanym czasie.

Jeśli zdecydujesz się na pierwszy zabieg już w czasie konsultacji – konsultacja będzie bezpłatna. 
grazyna walkowicz lekarz medycyny estetycznej

DYPLOMOWANY LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
GRAŻYNA WALKOWICZ

Medycyna estetyczna, jest gałęzią medycyny zajmującą się poprawą jakości życia i atrakcyjności fizycznej ludzi zdrowych.
Obejmuje ona wielokierunkową profilaktykę starzenia skóry, a także leczenie niedoskonałości będących następstwem starzenia lub procesów chorobowych.
Medycyna estetyczna jest też medycyną rekonstrukcyjną – pozwala na niechirurgiczną korektę wad wrodzonych i nabytych. r.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są procedurami medycznymi i jak wszystkie inne muszą być poprzedzone konsultacją lekarską.

„Po wstępnym określeniu problemu estetycznego, czy zdrowotnego najpierw muszę zapoznać się ze stanem zdrowia pacjenta, a dotyczy to nie tylko problemu estetycznego z którym pacjent się zgłosił, ale wszystkich chorób i dolegliwości. W tym przypadku wizyta nie różni się od klasycznej wizyty u lekarza pierwszego kontaktu.
Dopiero wówczas kolejnym krokiem jest określenie oczekiwań, a następnie zaproponowanie najlepszego rozwiązania danego problemu.
Zawsze staram się wyjaśnić dlaczego proponuję takie, a nie inne zabiegi, wyjaśnić wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.
Opisuję specyfikę danej procedury, inwazyjność zabiegu, a także jakie są zalecenia, których należy przestrzegać w trakcie okresu rekonwalescencji.
Dopiero wówczas gdy Pacjent nie ma już żadnych wątpliwości możemy przystępować do zabiegu.
Konieczne jest jednak podpisanie zgody na wykonanie procedur zabiegowych i wytycznych dalszego postępowania. „

Konsultacje przedzabiegowe są obecnie standardem w większości klinik, a ich brak powinien wzbudzić uzasadnione podejrzenia.

ZAREZERWUJ SWÓJ TERMIN 600 953 275