LECZENIE ŁYSIENIA

Najczęstszą przyczyną łysienia zwykle jest starzenie się, ale nie tylko. Dlaczego tak się dzieje ?

Mechanizm łysienia jest złożony, nie da się określić jednego czynnika wpływającego na ten proces. Na pewno w okresie okołomenopauzalnym obserwuje się znaczne wypadanie włosów.
Drugą równie ważną przyczyną, zwłaszcza jeśli chodzi o mężczyzn, jest łysienie androgenowe. Jest to łysienie uwarunkowane genetycznie. Nie wynika z nadmiaru androgenów tylko z nadwrażliwości cebulek włosów na pochodne testosteronu.

Inne przyczyny łysienia to niewłaściwe kosmetyki pielęgnacyjne, łojotok, łuszczyca, zakażenia, stany psychiczne, zaburzenia hormonalne – np. niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, choroby autoimmunologiczne np. obecność przeciwciał przeciwtarczycowych, ale także łysienie plackowate o nieznanej przyczynie czy choroby układowe.
Istotną rolę spełniają również błędy dietetyczne, prowadzące do niedoboru w organizmie potrzebnych składników, jak choćby żelaza, białek czy cynku.

Zabiegi medyczne wykorzystują siłę regeneracyjną płytek krwi, komórek macierzystych i naturalnych lub syntetycznych czynników wzrostu zawartych w preparatach leczniczych.

ZABIEGI AUTOLOGICZNE

CGF I KOMÓRKI MACIERZYSTE

leczenie łysienia -komórki macierzyste

Wyjątkowy zabieg autologiczny polegający na uzyskaniu za pomocą specjalnego separatora z krwi obwodowej pacjenta komórek macierzystych i skoncentrowanych czynników wzrostu, a następnie podaniu ich w skórę głowy. Komórki macierzyste mają zdolność przekształcania się w dowolne komórki w danej tkance, co wraz z działaniem czynników wzrostu powoduje silną regenerację tkanek, naczyń i cebulek włosów. [ZOBACZ WIĘCEJ>>>]

MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

[ZOBACZ>>>]

OSOCZE leczenie łysienia

Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym to niechirurgiczny zabieg, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej osocza z płytkami, które uwalniają naturalne czynniki wzrostu.
Efektem jest stymulacja cebulek włosów i ich odbudowa.
Zabiegi wykonuje się w serii 3-6 zabiegów w odstępach miesięcznych.

GOTOWE PREPARATY LECZNICZE

Dr CYJ

Dr cyj

Innowacyjny produkt – DR.CYJ Hair Filler to nowa opatentowana przez Caregen technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH– działa jeszcze 14 dni po aplikacji.
Zabiegi wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2 tyg.
Składniki aktywne: Kwas hialuronowy (0,7%),7 peptydów biomimetycznych.

Efekty:

Przywrócenie pigmentacji włosów
Formowanie nowych włosów
Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych
Zahamowanie apoptozy
Stymulacja wzrostu włosaAktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt
Pobudzenie komórek macierzystych
Namnażanie keratynocytów
Zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie
Zatrzymanie wypadania włosów

DERMAHEAL HL/ KOKTAJLE

dermaheal mezoterapia skóry głowy

Dermaheal HL to produkt działający regenerująco i zapobiegający wypadaniu włosów. Działa zmniejszając efekty wypadania włosów i łysienia, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom skóry głowy i zwiększa gęstość i grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

– zapobieganie wypadaniu włosów
– alopecia
56 aktywnych składników:13 witamin, 24 aminokwasy, 5 minerałów, 4 koenzymy, 4 kwasy nukleinowe, 2 czynniki redukujące 4 peptydy biomimetyczne
Zabiegi wykonuje się w serii minimum 5 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych.

karboksyterapia w leczenieu wypadania włosów

KARBOKSYTERAPIA

Zabieg ostrzykiwania dwutlenkiem węgla może być stosowany w monoterapii ale też jako znakomite uzupełnienie innych zabiegów leczniczych. Co2 w skórze głowy zwiększa dotlenienie, ukrwienie i odżywienie komórek cebulek poprawiając ich zdolność regeneracji .
Zabiegi wykonuje się w serii 6-10 zabiegów w odstępach około 10 dniowych.[ZOBACZ WIĘCEJ>>>]

Zadzwoń 600 953 275 lub rezerwuj on-line: