NIEINWAZYNY LIFTING POWIEK: PLAZMA I F.RF.M

PLAZMA

Plazma, to niezwykle skuteczny zabieg liftingujący opadające powieki. Polega na odparowaniu tkanki za pomocą specjalnej końcówki wytwarzającej łuk plazmowy tak, aby podczas regeneracji dochodziło do naprężenia i uniesienia powieki. Wymaga 2-5 dni rekonwalescencji, podczas której jednak pacjent może prowadzić normalną aktywność zawodową. 

Wkazania:

  • wiotkość powiek górnych
  • zmarszczki skóry dolnej powieki
  • usuwanie zmian skóry – włókniaki, żółtaki brodawki

Przeciwwskazania:

  • bardzo duży nadmiar skóry
  • choroby skóry w miejscu zabiegu
  • ciąża, karmienie piersią
  • ciężkie choroby autoimmunologiczne
  • niewyrównana cukrzyca

Przebieg zabiegu:

Przed zabiegiem nakłada się znieczulenie w kremie na pół godziny.

Zabieg polega na odparowaniu wierzchniej warstwy naskórka punkt po punkcie. Trwa ok 30min

Rekonwalescencja:

Plazma powoduje mikroyparzenia naskórka, dlatego rekonwalescencja polega na gojeniu mini uszkodzeń termicznych. Możliwe jest stosowanie preparatów klasycznie stosowanych przy oparzeniach, preparatów przyspieszających gojenie. Po zabiegu przez pierwsze 2-3 dni jest widoczny obrzęk powiek. DO ok 7 dni widoczne są drobne punkty. Nie wolno strupków zdrapywać ani ścierać.

Już pojedynczy zabieg przynosi poprawę, ale każdy następny w serii powoduje kolejne polepszenie efektu. Ilośc zabiegów zależy od zaawansowania wiotkości skóry, ale zwykle wykonuje się do 3 zabiegów co 6 tyg.

FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA

Frakcyjna RF  mikroigłowa jest jednym z nielicznych zabiegów mogących na chwilę obecną faktycznie poprawić stan i napięcie skóry górnej powieki zanim będzie niezbędna korekcja chirurgiczna. 


FRM rożni się od innych metod zabiegowych zdecydowanie krótszym czasem rekonwalescencji po zabiegu i brakiem uszkodzenia skóry. Po zabiegu laserowym czas rekonwalescencji to około 7 dni, po FRfM 1-2dni. Każdy zabieg przynosić poprawę, ale zwykle wykonuje się w serii 3 zabiegów co 6 tyg. [inne zabiegi FRfM Tutaj>>]

ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ 600 953 275