PERMANENTNY MAKIJAŻ UST

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PIĘKNO, ELEGANCJA, WYGODA…

Permanentny makijaż ust to zabieg w sam raz dla kobiet , które nie lubią rano  tracić czasu na perfekcyjny makijaż.
Makijaż ust powinien być raczej delikatną bazą lub uzupełnieniem makijażu, ale jest możliwe wykonanie ostatecznego efektu makijażu
Każdy zabieg poprzedzony jest analizą kolorystyczną, określeniem typu kolorystycznego skóry i dobraniem odpowiednich barw. W przypadku makijażu ust dodatkowo konieczne jest dobranie odpowiedniego kształtu.
Zabiegi przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym kremem z lignokainą, ale w przypadku ust i brwi jest możliwe zastosowanie nasiękowego za pomocą zastrzyków.

Usta

Korygując kształt, tworząc dokładny zarys ust możemy zniwelować ich asymetrię. Idealnie zarysowany kształt i delikatne wypełnienie sprawi że Twoje usta już nigdy nie będą wyglądały blado.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją i wnikliwą oceną kształtu twarzy. Zarówno kształt i kolor brwi, ust czy kresek jest dobierany indywidualnie .


Permanentny makijaż ust to technika, która pozwala przywrócić im młodzieńczy kształt i kolor Pozwala również na zrekonstruowanie konturu ust jeśli uległ zatarciu .

Częściowa utrata barwy ust to częsty problem zwłaszcza u osób które miały w wiele przebytych opryszczek.

Taki makijaż ust może również optycznie powiększyć usta, ale nie powinno się go wykonywać poza czerwienią wargową, gdyż skóra nad czerwienią i czerwień wargowa zawsze będą inaczej przyjmowały pigment i nigdy efekt nie będzie naturalny. Konieczne jest zastosowanie odpowiedniej techniki zabiegowej aby optycznie powiększyć usta, ale zachować ich całkowicie naturalny wygląd.

Sam zabieg makijażu permanentnego ma dodatkową zaletę: wielokrotne mikrona kłucia maleńkiej igły pigmentacyjnej stymuluje regeneracje czerwieni wargowej. Powoduje wzrost syntezy włókien kolagenowych w obrębie czerwieni wargowej, co również wpływa na odmłodzenie ust i nadaje im świeży oraz bardziej pełny wygląd.

Usta po makijażu permanentnym wyglądają perfekcyjnie przez cały dzień bez konieczności nakładania konturówki i pomadki.

CZAS REKONWALESCENCJI:

Czas gojenia po mikropigmentacji ust jest dość szybki. Po zabiegu usta mogą być lekko opuchnięte, co trwa zwykle do kilku godzin. Trzeba jednak pamiętać, że obrzęk może się utrzymywać nawet na drugi dzień.

Początkowo usta mają dużo bardziej intensywny kolor, który zazwyczaj rozjaśnia się w ciągu 5-7 dni po pigmentacji. W tym czasie obserwuje się również delikatne złuszczanie.

Podobnie jak inne zabiegi mikropigmentacji, ostateczny efekt można obserwować około 3-4 tygodnia po zabiegu, w tym czasie dochodzi do stabilizacji pigmentu w skórze. Dopigmentowanie po zabiegu głównym wykonuje się pomiędzy 4-6 tygodniem.

CHCESZ ZAREZERWOWAĆ TERMIN ZABIEGU – ZADZWOŃ

600 953 275