MANICURE • PEDICURE

Jaki jest sekret pięknych dłoni? Odpowiedni manicure i pielęgnacja.

To gładka , dobrze odżywiona skóra bez przebarwień i zadbane paznokcie.

O tym jak zadbać o skórę dłoni przeczytaj TUTAJ>>

Manicure jest nieodzownym elementem dbania o ręce. Podstawowy zabieg ma za zadanie sprawować paznokcie aby były czyste i lśniące. Wzbogacenie manicure o lakier lub lakier hybrydowy to kolejne elementy należące do zabiegów upiększających.

MANICURE KLASYCZNY


W zależności od potrzeb zabieg może przebiegać z kąpielą wodną lub zmiękczeniem skórek specjalnym preparatem. Po opracowaniu skórek i płytki paznokci możesz wybrać ulubiony kolor lakieru.
Paznokcie, aby były idealnie twarde i zdrowe, muszą być nie tylko odpowiednio pielęgnowane, ale także muszą być odpowiednio odżywione „od wewnątrz” Dieta ma ogromny wpływ na zdrowie naszych paznokci. Zrównoważona dieta powinna być bogata bogata w wapń, witaminę A oraz witaminy z grupy B, a także substancje, takie jak kwas foliowy, cynk i nienasycone kwasy tłuszczowe.

Klasyczny manicure pozwala opracować paznokcie tak aby pięknie wyglądały. Polega przede wszystkim na delikatnym opracowaniu skórek (nie zawsze wystarcza ich delikatne odsunięcie) i opiłowaniu paznokci. Paznokcie mogą następnie pomalowane klasycznym lakierem do paznokci, lub można przejść do manicure hybrydowego lub japońskiego.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy wykonuje się podobnie jak manicure tradycyjny, jednak wymaga użycia promieni ultrafioletowych w celu utrwalenia go na płytce paznokcia. Jest bardzo popularny, ponieważ jest dużo trwalszy od klasycznego lakieru, a przy okazji jest dość łatwy w aplikacji.

Lakiery hybrydowe łączą w sobie zalety lakierów klasycznych oraz elastycznych lakierów żelowych.

Po odtłuszczeniu płytki paznokcia cleanerem nakładamy kolejne warstwy , najpierw bazę następnie kolor i top. Każdą z warstw należy utwardzić w lampie UV LED.

Jego trwałość to ok 2-3 tyg.

Pomimo ich trwałości i odporności na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne usuwanie nie jest trudne i pracochłonne. Na płytkę paznokcia nakłada się na kilka minut wacik nasączony acetonem. Aceton rozpuszcza lakier hybrydowy, dzięki czemu za pomocą drewnianego patyczka możemy jego resztki usunąć z płytki paznokcia.

Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet, które cenią sobie elegancki i zadbany wygląd dłoni oraz komfort w noszeniu.

Ale trzeba pamiętać o pewnych kwestiach.

Manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokci tylko jesli jest wykonany prawidłowo.

ALe jak każdy manicure musi być wykonywany sterylnymi narzędziami. To szczególnie ważne przy manicure hybrydowym, ponieważ oprócz ew przenoszenia zakazać takich jak WZW B i WZW C, czy HIV, może dochodzić do przeniesienia pierwotnie lżejszego zakażenia bakteryjnego czy grzybiczego, a które przykryte lakierem hybrydowym może zostać długo niezauważone i rozwinąć się w poważny problem.

manicure hybrydowy

JAPOŃSKI MANICURE P SHINE.

Zabieg przeznaczony nie tylko do uzyskania pięknego połysku paznokci. To także zabieg odbudowy paznokci uszkodzonych, z tendencją do łamania i rozdwajania się.

W płytkę paznokcia wciera się substancje odżywcze (witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzmionka z morza japońskiego, keratyna). Zabiegiem tym odbudowujemy całą wierzchnią warstwę keratynowa paznokcia. Paznokcie stają się silne i błyszczące.
To zabieg silnie regenerujący płytkę paznokcia.

Sesje: 3 do 4 w odstępach dwutygodniowych

manicure japoński

PEDICURE

PEDICURE KLASYCZNY

Zabieg obejmuje usunięcie zrogowaciałego naskórka za pomocą omegi, skalpela i/lub frezarki, opracowanie skórek i paznokci, peeling skóry stóp i nałożenie kremu. Na koniec na życzenie nakłada się lakier klasyczny lub hybrydowy.
Opracowanie skóry na piętach może wykonujemy jednorazowym ostrzem i sterylną omegą lub samą frezarką.
Klasyczny zabieg pedicure to zabieg systematycznej pielęgnacji każdej zadbanej osoby. Miękkie pięty, zadbane paznokcie to konieczność nie tylko w lecie, gdy nosimy sandałki. PIękna kobieta ma piękne stopy cały rok.

PEDICURE HYBRYDOWY

Lakieru hybrydowe nadają się do pięknego wykończenia klasycznego pedicure. Zabieg obejmuje pełny zabieg pedicure, a zamiast klasycznego lakieru na paznokcie nakładany jest lakier hybrydowy. Na stopach utrzymuje się wyjątkowo długo, ponieważ paznokcie u stóp rosną wolniej niż paznokcie rąk.

Postępowanie z lakierami hybrydowymi na paznokciach u stóp jest dokładnie takie samo jak w przypadku manicure hybrydowym.

pedicure hybrydowy

PEDICURE LECZNICZY

Leczniczy pedicure to zabieg z pogranicza pedicure kosmetycznego i podologicznego leczenia najczęściej spotykanych problemów stóp.

Zabieg pedicure podologicznego obejmuje cały klasyczny zabieg pedicure połączony z opracowaniem wrastającego paznokcia, usunięciem modzeli i odcisków. PEDICURE PODOLOGICZNY zobacz TUTAJ>>

Usunięcie brodawek wirusowych nie wchodzi w zakres zabiegu pedologicznego – brodawki usuwane są przez lekarza za pomocą elektrokoagulacji. BRODAWKA WIRUSOWA zobacz TUTAJ>>

pedicure

[ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ>>>]

Zadzwoń 600 953 275