Sucha skóra po wakacjach

Po wakacjach skóra jeszcze jest pięknie opalona, ale już widać jak bardzo słońce i woda ją wysuszyły. Koniecznie potrzebuje bardzo silnego  nawilżenia i odbudowy naturalnej bariery ochronnej. Dzięki jesiennym zabiegom nawilżającym będziemy mogły powstrzymać tworzenie zmarszczek i wiotczenie skóry, a równocześnie przedłużyć piękny kolor opalenizny.

Więc do dzieła.

TWARZ:

Konieczne jest bardzo delikatne złuszczenie suchego naskórka, a następnie aplikacja silnie nawilżających substancji.

Polecam szczególnie zabiegi Pat&Rub, których cechą wyróżniającą jest wysokie stężenie substancji aktywnych w czystej, nieprzetworzonej, naturalnej postaci. Zabieg z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym i naturalnymi, nierafinowanym i olejami pozwala na odbudowę bariery skórnej i silne nawilżenie [NATURALNY KWAS HIALURONOWY]

 

Do kontynuacji pielęgnacji domowej znakomita będzie Eko-ampułka zawierająca 2 rodzaje kwasu hialuronowego -wielko i niskocząsteczkowy. Przy bardzo przesuszonej, a równocześnie bardzo wrażliwej skórze znakomitym rozwiązaniem będzie krem do twarzy  z linii dla dzieci. Kosmetyki te bowiem nie tylko nawilżają, ale działają regenerująco dzięki m. in. PRE-BIOTYKOWI  o nazwie BIOLIN – mieszaninie inuliny i oraz gluko-oligosacharydów.  Biolin  jest pożywką dla naturalnej flory bakteryjnej skóry i  pozwala utrzymać lub odtworzyć ekosystem naskórka.

 

 

CIAŁO:

Na ratunek przyjdzie znakomity Masaż Aromaterapeutyczny z Peelingiem PAT&RUB

Zabieg jest niezwykle przyjemny,  relaksujący, ale to skład kosmetyków użytych do zabiegu jest tajemnicą skuteczności tego zabiegu.

Peeling cukrowy tylko przypomina składem popularne, ogólnodostępne kosmetyki peelingujące. Bazą scrubu są bowiem tylko naturalne substancje odżywcze,  naturalne oleje nierafinowane  i naturalnie pozyskiwaną witaminę E.

Masaż wykonywany jest na specjalnym olejku o unikalnym składzie. Składa się z kilku naturalnych, nierafinowanych, olejków o różnych kierunkach działania – jedne działają ujędrniająco,  inne usuwają wolne rodniki, jeszcze inne mają za zadanie dostarczyć substancji odżywczych dla komórek skóry i przyspieszyć jej regeneracje.

W trakcje masażu i peelingu, rozgrzewająca się skóra intensywnie chłonie bogactwo substancji z kosmetyków.

Do pielęgnacji domowej polecam zarówno scruby cukrowe, olejki do kąpieli jak i naturalne balsamy nawilżające. Dla szczególnie uszkodzonej i wrażliwej skóry najlepszym rozwiązaniem będzie leczniczy balsam z linii dziecięcej który oprócz BIOLINU zawiera także BIODINE V – substancję „naparawiającą” uszkodzenia skórne.

Grażyna Walkowicz
Centrum medycyny estetycznej i kosmetyki MED-beauty
Katowice

 

Więcej o pielęgnacji skóry po wakacjach  dowiesz się w naszym centrum.

Umów się na wizytę – tel 32 209 40 73

Rejestracja ON-LINE
 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz