ODMŁADZANIE DŁONI

Dłonie, szyja, dekolt to obszary niezwykle podatne na powstawanie zmarszczek czy też utratę nawilżenia. Często zapominamy o nich nawet w codziennej pielęgnacji, a przecież mocno reagują na niekorzystne czynniki zewnętrzne: wiatr, słońce, klimatyzacja i starzeją się szybciej.
O twarz dbamy, ale często obserwujemy, że przy zadbanej twarzy, szyja czy ręce znacząco odbiegają jakością skóry. Dlatego odmładzanie dłoni to ważny zabieg dla każdej pięknej kobiety.


ELLISYS

Ellisys jest urządzeniem, którego działanie polega na użyciu końcówki z igłami w celu dostarczenia energii cieplnej bezpośrednio do tkanki poddanej zabiegowi. Energia cieplna powstaje poprzez emitowanie pomiędzy wkłutymi w tkankę igłami prądu RF. Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Wywołany w ten sposób efekt miejscowej termolizy (usunięcie starej tkanki skóry) wymusza nadbudowę nowego kolagenu w skórze. [zobacz więcej>>]

EASY TCA

Jeden z najlepszych zabiegów medycznych powalających na redukcję przebarwień posłonecznych i plam pojawiających się wraz z wiekiem na rękach. działa również rozjaśniająco i odmładzająco na skórę rąk.Zabieg jest niebolesny i nie wyłącza z codziennej aktywności, choć czasem konieczne jest wykonanie serii zabiegów 2-4 co 1-2 tyg. [zobacz więcej>>]

przed i po TCA peeling medyczny katowice

RESTYLANE SKINBOOSTER

Skuteczna rewitalizacja tych okolic to m.in. terapia preparatami Restylane Skinboosters (Restylane Vital, Restylane Vital Light), których składnikiem jest zmodyfikowany kwas hialuronowy. Restylane Vital dedykowany jest skórze dojrzałej, podczas gdy Restylane Vital Light jej młodszej i mniej zniszczonej.

restylane odmładzanie dłoni

CGF / KOMÓRKI MACIERZYSTE / FIBRYNA, OSOCZE

Autologiczne odmładzanie dłoni. Komórki macierzyste i skoncentrowane czynniki wzrostu uzyskiwane z krwi obwodowej za pomocą specjalistycznych separatorów mają wielokrotnie silniejszą moc regeneracyjną od klasycznych zabiegów autologicznych.
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
Autologiczny zabieg wykorzystując regeneracyjną moc czynników wzrostu uwalnianych z płytek zawieszonych w osoczu.[zobacz więcej>>]

MEZOTERAPIA IGŁOWA i MIKROIGŁOWA

Zabiegi nawilżający i odmładzające skórę dłoni na bazie koktajli z peptydami biomimetycznymi. Przeznaczone zwłaszcza dla młodszych skór. [zobacz więcej>>]

KARBOKSYTERAPIA


Zabieg rewitalizacji Co2 poprawia ukrwienie i odżywienie skóry dłoni.
CARBOLIFT Dzięki specjalnej głowicy aplikacja Co2 zwielokrotnia swe działanie regenerujące.

STYMULATYORY

W mono terapii lub łączone z innymi zabiegami. Stymulatory to substancje bezpośrednio pobudzające fibroblasty lub dostarczające dokładnie takich substancji które są niezbędne do produkcji kolagenu i elastyny:

SUNE KOS>>

KOLAGEN>>

PROFHILO>>

POLLIFIL>>

PEGGY SAGE® SPA MANICURE

Wyjątkowy zabieg pielęgnacyjny dla Twoich dłoni. Po peelingu, który sam w sobie zawiera pielęgnacyjne substancje wyciągu kwiatu lotosu, nakłada się leczniczą maskę Peggy Sage®. Następnie rozpoczyna się masaż. Miód, rozmaryn, witamina zwana witaminą młodości to tylko niektóre składniki maski, które wzbogacone rozluźniającym masażem potęgują przyjemność całego zabiegu. Na koniec rytuału nakładany jest krem Witaminą C o działaniu rozjaśniającym i przeciwstarzeniowym. Krem ma wspaniałą pudrową konsystencję, dzięki której dłonie są odżywione, ale nie tłuste, co zapewnia komfort po zakończeniu zabiegu.

ZABIEG PARAFINOWY

Zabieg obejmuje masaż dłoni z nałożeniem maski i zanurzenie ich w kąpieli parafinowej. Parafina kosmetyczna sama w sobie ma działanie nawilżające w połączeniu z maską jak opatrunek okluzyjny wzmacnia działanie maski nawilżającej.

Zadzwoń 600 953 275

lub rezerwuj on-line: