ODSTAJĄCE USZY zabieg.

Czy medycyna estetyczna pozwala na zastąpienie chirurgii plastycznej?

Nie, to nie jest możliwe:), ale wraz z postępem nauki i technik zabiegowych medycyna estetyczna może świetnie uzupełniać się z chirurgią. Tak się dzieje właśnie w przypadku korekcji odstających uszu.

O liftingu twarzy za pomocą nici wielu Pacjentów już czytało lub słyszało, ale nie wszyscy wiedzą, że obecnie dostępne są zabiegi pozwalające na nieoperacyjną korektę odstających uszu, lifting brwi czy drugiego podbródka.

MODELOWANIE I
oDSTAJĄCYCH USZU KATOWICE
„Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.”


Jak w przypadku każdego zabiegu inwazyjnego, do zabiegu istnieją wskazania , przeciwwskazania i ryzyko powikłań okolozabiegowych.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skonsultuj się z lekarzem.

ODSTAJĄCE USZY ZABIEG

Odstające uszy to już nie problem. Zabieg nićmi jest mniej inwazyjny niż zabieg chirurgiczny i mogą z niego skorzystać nawet młodzi ludzie.

Dla osób, które całe życie miały kompleks odstających uszu zabieg modelowania uszu nićmi może być bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na wymodelowaniu uszu za pomocą nici. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 min. Modelowana jest chrząstka ucha tak, aby były jak najbardziej przylegające do głowy.

Rekonwalescencja:

Po zabiegu wskazane jest stosowanie przez pewien czas opaski, ale sama rekonwalescencja trwa krótko.

Oczywiście nie każdy kształt ucha można skorygować, ale na pewno większość. Przed zabiegiem konieczna jest jednak konsultacja, ocena wskazań, przeciwwskazań , omówienie czynników ryzyka oraz ocena uszu i kwalifikacja do zabiegu.

JESLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIECEJ, ZADZWOŃ

TEL. 600953275

Dodaj komentarz