OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE , FIBRYNA

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP

ZABIEG Z OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM to niechirurgiczny zabieg, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce osocza bogatopłytkowego (PRP – Plateled Rich Plasma), w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, spłycenia zmarszczek lub przyspieszenia gojenia ran, blizn czy skóry po zabiegach medycyny estetycznej lub chirurgicznych.
Osocze bogatopłytkowe otrzymujemy z krwi pacjenta. Osocze jest bogate w witaminy, elektrolity, substancje odżywcze i hormony. Płytki krwi są podstawowym elementem mechanizmów naprawczych , dlatego odpowiednio przygotowane i podane za pomocą mezoterapii daje efekty odmładzające i regenerujące. 

WSKAZANIA

– regeneracja skóry rąk, twarzy, szyi
– leczenie łysienia
– regeneracja okolicy oka
– procesy regeneracyjne w chirurgii, ortopedii, ginekologii

FIBRYNA PRF

Fibryna to produkt autologiczny uzyskiwany z krwi Pacjenta w podobny sposób jak osocze bogatopłytkowe. Jest jednak bardzo mocno skoncentrowana i zawiera ważną substancję: fibrynę z zawieszonymi w niej komórkami z czynnikami wzrostu, które nie są obecne w klasycznym osoczu bogatopłytkowym.
Jest preparatem wielokrotnie silniej regenerującym niż klasyczne osocze.

Zabieg przeprowadza się tak samo jak klasyczny zabieg z osoczem bogatopłytkowynm.

EFEKTY

Efekty najlepiej widoczne są po pewnym czasie, choć niektóre osoby widzą je niemal natychmiast . Jednak jak wiadomo, efekt stymulacji i regeneracji tkanek, tak jak jakikolwiek proces gojenia w naszym organiźmie nie następuje w ciągu jednego dnia. Potrzebny jest na to czas. Po zabiegach z osoczem skóra odzyskuje jędrność i młodzieńczy blask, znika szarość i zmęczenie, a także drobne zmarszczki. Wszystko to dzieje się dzięki naturalnym procesom, które stymulowane są poprzez wstrzyknięcie preparatu.

WSKAZANIA

wolumetryczna regeneracja ubytków i głębokich bruzd
intensywna regeneracja skóry rąk, twarzy, szyi
leczenie łysienia
regeneracja okolicy oka
procesy regeneracyjne w chirurgii, ortopedii, ginekologii

PRZECIWWSKAZANIA

ciąża,
laktacja,
choroby nowotworowe,
ostre zakażenia wirusowe,
zakażenie wirusem HIV,
przewlekłe choroby wątroby,
choroby autoimmunologiczne,
leczenie immunosupresyjne,
zaburzenia krzepliwości krwi oraz
przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

PLASMOO

Zabieg do intensywnego i wielokierunkowego działania regeneracyjnego preparatami antologicznymi. Podstawą uzyskania odpowiednio skoncentrowanego preparatu antologicznego są specjalistyczne probówki wykonanene ze specjalnego tworzywa pozwalające na uzyskanie zupełnie innych parametrów niż klasyczne próbki laboratoryjne. Probówki te pozwalają na utrzymanie fibryny w postaci płynnej wystarczająco długo aby wykonać pełny , dwuetapowy zabieg bez konieczności dwukrotnego pobierania krwi.

To wyjątkowy zestaw zabiegowy o działaniu odmładzającym. Zabieg obejmuje równocześnie podanie osocza i fibryny w odpowiednie obszary twarzy oraz skoncentrowanego preparatu antologicznego w okolice oczu i ust.

SERIA

DO 30 RŻ – 1 zabieg /rok

po 30 rż – 2 zabiegi w odstępie miesiąca

CZAS ZABIEGU

60 MIN

WSKAZANIA

 • odmładzanie skóry twarzy
 • odbudowa stelażu twarzy
 • regeneracja wolumetryczna
 • intensywne działanie na skórę powiek i ust
 • rewitalizacja skóry twarzy i szyi
 • leczenie wiotkości skóry twarzy

EFEKTY

 • regeneracja i odżywienie skóry
 • widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry
 • poprawa kolorytu i struktury skóry
 • zwiększenie elastyczności i jędrności skóry
 • redukcja zmarszczek
 • naturalna odbudowa wolumetryczna

Jest to idealny zabieg dla osób które chcą wdrożyć profilaktykę starzenia skóry, i chcą korzystać z jak najbardziej naturalnych zabiegów medycznych.

Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

Zadzwoń 600 953 275