Peelingi Kwasami Medycznymi, wiosenna promocja.

Zobacz promocje>>

Co to są kwasy Tech Peel Line?

 To specjalnie skomponowana linia kwasow medycznych. Pozwala na maksymalizację efektów złuszczenia i oczyszczenia skóry przycałkowitym zminimalizowaniu ryzyka objawów ubocznych (np. stanów zapalnych, które zdarzają się przy stosowaniu jednoskładnikowych kwasów medycznych).
  • Dodatkowe nawilżenie i działanie kojące zapewniają glicerol i olej ze słodkich migdałów.
  • Aloes, cynk, kwas hialuronowy, olej z zarodników zbóż i olejek różany – składniki minimalizujące zaczerwienienie po zabiegu.

 

Jakich mogę spodziewać się efektów?

Peeling UP TECH został skomponowany aby poprzez mocne złuszczenie działał odnawiająco i liftingująco. Powstał na bazie TCA i fenolu, zawiera również : kwas salicylowy 5%, kwas azelainowy 20%, kwas pirogronowy 20%, kwas jabłkowy 20%, dzięki czemu łączy działanie przeciwzmarszczkowe, przeciwprzebarwieniowe i antytrądzikowe.

MAXI TECH ma działanie  oczyszczające i wzmacniające naturalną barwę skóry. Wskazany w przypadku problemów z nadmiernie rozszerzonymi porami. Działa rozjaśniająco na przebarwienia posłoneczne i potrądzikowe. Działa również leczniczo na zmiany trądzikowe. Jest wskazany również przy skórze suchej z trądzikiem lub przebarwieniami, gdyż kwas mlekowy zmiękcza nadmiernie suchą skórę,  a kwas kojowy działa rozjaśniająco na powierzchowne przebarwienia.

MINI TECH – łagodny peeling wygładzający i oczyszczający. Zapewnia ciągłą i nieinwazyjną odnowę skóry działając antyoksydacyjnie. Po zabiegu skóra stanie się bardziej elastyczna i rozświetlona. Jest znakomitym kwasem do systematycznej pielęgnacji okolicy oczu.

Jak często mogę wykonywać taki peeling?

 Peelingi można wykonywać co trzy tygodnie, jeśli chce się wykonać intensywną kurację można wykonać serię 3 pelingów co 1 tydzień.

 

Dodaj komentarz