RESTYLANE® – ELITARNY LIFTING HYBRYDOWY

lifting hybrydowy?Zastanawiacie się nad sensem tego tytułu?

Elitarny?

Lifting hybrydowy?

O co chodzi?

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy lekarza medycyny estetycznej i mogę powiedzieć, że jakość kwasu hialuronowego ma wielkie znacznie.

Kwas hialuronowy nie jest lekiem (jest nim toksyna botulinowa , jest tylko na receptę), więc wydawałoby się, że jest „bezpieczniejszy” niż botoks.

Tak jednak nie jest.

martwica skóry twarzy po iniekcji wypełniacza : opis przypadku
André Salval, Francesco Ciancio , autor +1 Stefano BonomiOpublikowano w 2017 r. W estetycznej chirurgii plastycznej
DOI: 10.1007 / s00266-017-0898-8

Tak naprawdę, w nieodpowiednich rękach, potrafi być groźniejszy niż toksyna.

Nieumiejętnie podany może spowodować martwicę (często błędnie rozpoznawaną przez „niedouczonych” jako siniak lub opryszczka) , która nieleczona wystarczająco wcześnie, pozostawia spore blizny.

Natomiast słabe jakościowo kwasy znacznie częściej wywołują powikłania w postaci alergii czy stanów zapalnych, które potrafią pojawić się nawet kilka miesięcy od podania.

1. Najważniejszym elementem, który znacznie zmniejsza ryzyko powikłań, jest naprawdę dogłębna znajomość anatomii twarzy, oraz odpowiednie wyposażenie gabinetu w leków „natychmiastowego reagowania”.

2. Drugim – korzystanie z preparatów bardzo dobrych jakościowo.

Ja pracuję korzystając z preparatów Restylane®. To jeden z najstarszych preparatów na rynku, producent dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wciąż udoskonala formułę kwasów i obecnie pod marką Restylane® mamy do dyspozycji paletę około 10 różnych preparatów do różnych zadań specjalnych – jedne pod oczy, inne do ust, jeszcze inne do modelowania twarzy.

Oczywiście, chcąc być uczciwym, muszę powiedzieć, że Restylane® nie jest jedynym preparatem o znakomitej jakości. Jest wiele wspaniałych preparatów, a i tak w niektórych gabinetach, salonach można spotkać preparaty o znacznie gorszej jakości.

Jakość jest zwykle proporcjonalna do ceny – im taniej – tym gorszy preparat – i nie chodzi tu o czas utrzymywania się efektu tylko ryzyko powikłań.

Tak więc jakość preparatów Restylane®, ich wielozadaniowość stawia je w grupie ELITARNYCH , czyli grupie najlepszych preparatów w medycynie estetycznej.

A teraz parę słów o LIFTINGU HYBRYDOWYM.

Lifting hybrydowy to nic innego, jak modelowanie twarzy, które już dawno wykonuję swoim Pacjentkom.

Chodzi o takie wymodelowanie twarzy, żeby zmniejszyć widoczność „chomików”, poprawić jędrność skóry i spowodować, żeby wyglądała promiennie.

W takim Programie zabiegowym łączymy preparaty wolumetryczne, wypełniające i nawilżające w odpowiednich proporcjach i odstępach czasu.

Jest to jeden z bardziej spektakularnych zabiegów w medycynie estetycznej.

Był to na przykład jeden z etapów zabiegowych u dziewczyn z naszych metamorfoz. Zobacz je na naszym Facebooku>> lub na You Tube>> 

  [żródło: restylane®]szkolenia dla lekarzy, fillersacademy

Jesteś lekarzem i chcesz nauczyć się podstawowych lub naprawdę zaawansowanych technik zabiegowych? Zapisz się na wyjątkowe szkolenia w Fillersacademy.

Dodaj komentarz