Twarz – SUNE KOS ® 1200 i 200
Preparaty Sune Kos 200 i 1200 to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej – stymulator regeneracji skóry.
Stymulator Sune kos to opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (walina, lizyna, glicyna, prolina, hydroksyprolina, hydroksylizyna). Jest to wysokie stężenie aminokwasów przygotowanych dokładnie do odbudowy elastyny w skórze.
Produkt posiada udowodnione badaniami klinicznymi działanie w zakresie zwiększenia jej produkcji, co wyróżnia go na rynku.
WSKAZANIA
- nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry,
- naturalne działanie wolumetryczne
- wygładzenie zmarszczek na twarzy.
PRZECIWWSKAZANIA :
- ciąża, karmienie piersią,
- choroby o podłożu autoimmunologicznym,
- skłonność do powstawania blizn przerostowych,
- stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
Preparat podaje się jedną z trzech technik:
– mikrobolusa,
– płynu śródmiąższowego
– kaniulą.
Metoda iniekcji dobierana jest na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta i preferencji lekarza.
Bardzo istotnym elementem jest technika wykonywania zabiegu Sunekos. Dlatego też powinien on być wykonywany tylko i wyłącznie przez certyfikowanego i przeszkolonego w tym zakresie lekarza, który ma do wyboru trzy ściśle określone techniki iniekcji.
INNE STYMULATORY:
SUNE KOS ® BODY
Sunekos Body to innowacyjna metoda ujędrniania wiotkiej skóry ciała i pozbycia się rozstępów.
Jak działa Sune Kos Body?
Preparat zawiera niskiej gęstości kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów odpowiednio dopasowanych do potrzeb skóry ciała (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina). Ta unikalna kompozycja wpływa na regenerację macierzy pozakomórkowej w celu przeciwdziałania zwiotczeniu skóry oraz rozstępów.Sunekos Body:
- poprawia elastyczność i jędrność skóry
- zmniejsza rozstępy
- redukuje wiotkość skóry
Zabieg wykonuje się na następujące obszary:
- okolice kolan
- ramiona
- brzuch
- wewnętrzna strona ud

Dla uzyskania pożądanego efektu najlepiej wykonać serię powtórzeń – zwykle to 4 zabiegi w odstępach tygodniowych. Ilość podawanego preparatu jest uzależniona od obszaru poddawanego zabiegowi oraz stopnia zaawansowania wiotkości skóry.

LECZENIE ROSTĘPÓW może być jeszcze skuteczniejsze w zabiegach łączonych. Zwłaszcza z frakcyjną RF mikroigłową>>