SZKOLENIE Z ZAKRESU WOLUMETRYCZNEGO MODELOWANIA TWARZY KWASEM HIALURONOWYM

szkolenie kwas hialuronowy

Szkolenie przeznaczone jest głównie dla osób zaawansowanych. Prowadzone są jednak w taki sposób, że również osoby początkujące będą mogły wziąć udział w szkoleniu.

FULL FACE VOLUMETRY

Szkolenie obejmuje wiedzę z zakresu przyczyn powstawania wolumetrycznych zaników twarzy, planowania i wykonania wolumetrycznej ich odbudowy – modelowanie policzków, skroni, łuków brwiowych.

Dlaczego szkolenie jest wyjątkowe?

Po pierwsze obejmuje 3 panele: rozbudowany panel anatomiczny, zabiegi wolumetryczne i panel o powikłaniach i ich leczeniu

ANATOMIA


W medycynie estetycznej anatomia twarzy zyskuje inny wymiar. Wzajemne stosunki poszczególnych przestrzeni, mięśni, naczyń czy nerwów ma szczególne znaczenie w zakresie bezpieczeństwa zabiegów.

PRAKTYKA


Sama tematyka wolumetryczna obejmuje modelowanie nie tylko policzków, ale również odbudowę “trójkąta” twarzy, kości jarzmowej, łuku brwiowego, skroni, projekcji przedniej lub bocznej policzka.

PANEL O POWIKŁANIACH I ICH LECZENIU


Powikłania to niepożądane, ale wpisane w ryzyko okołozabiegowe następstwa. Każdy chciałby ich uniknąć, a wiedza anatomiczna znacznie zmniejsza to ryzyko, jednak ich nie eliminuje.

Co robić jak się pojawią?

Na naszych szkoleniach zapoznajemy lekarzy z wytycznymi postępowania w poszczególnych powikłaniach. Wytyczne oparte są na własnych wieloletnich doświadczeniach praktycznych, doświadczeniach znakomitych, jeszcze bardziej doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, lekarzy chirurgii plastycznej, wzbogacone o coroczne doniesienia z międzynarodowych kongresów i szkoleń anatomicznych.

szkolenie z medycyny estetycznej

“….Swoje centrum prowadzę już od 10 lat.
W tym czasie przewinęło się przez mój gabinet
kilka tysięcy pacjentów.
Wiedzą, którą nabyłam zarówno w Podyplomowej
Szkole Medycyny Estetycznej jak i tu,
w gabinecie, dzielę się na szkoleniach bardzo rzetelnie.

Moim celem jest przekazanie nie tylko klasycznej wiedzy,
pokazanie klasycznych podstawowych zabiegów,
ale także pokazanie Wam wszystkich “kruczków” przydatnych w niestandardowym
modelowaniu twarzy.
Takich elementów,
które sprawią, że będziecie
potrafili wykonać zabieg lepiej niż inni,
nawet na podstawowym etapie:)…”


Zapraszam
Grażyna Walkowicz

 
 

 
 

CZĘŚĆ TEORETYCZNA 30%

ANATOMIA TWARZY
obszary, budowa, unaczynienie, unerwienie – pod kątem praktycznego wykorzystania w trakcie zabiegów medycyny estetycznej.

KWAS HIALURONOWY
informacje teoretyczne, wskazania, przeciwwskazania, dobór preparatów

THE FULL FACE APPROACH TREATMENT’S STRATEGY
całościowe spojrzenie na starzenie twarzy, diagnoza, planowanie długoterminowe zabiegów, nie tylko objętych niniejszym szkoleniem.

INNE PREPARATY
niezbędne do długoterminowego planowania terapii – praktyczne wskazówki

POWIKŁANIA I MOŻLIWOŚCI LECZENIA
leki, preparaty, wytyczne postępowania opracowane na podstawie własnego doświadczenia i doświadczenia innych wieloletnich lekarzy praktyków

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA 70%

ZABIEGI NA MODELKACH:

Każdy z uczestników wykonuje wszystkie zabiegi u modelek w różnym wieku, z różnym nasileniem i głębokością zmarszczek/bruzd. Wskazane jest przywiezienie swoich modelek po uprzednim przesłaniu zdjęć do zatwierdzenia, ale istnieje również możliwość wykonywania zabiegów na modelce Akademii Med-beauty.
MODELOWANIE POLICZKÓW
MODELOWANIE SKRONI
LWIA ZMARSZCZKA
OKOLICA OCZU – DOLINA ŁEZ

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM SZKOLENIEM?
KUP ON-line

i/ lub WYŚLIJ DO NAS SWOJE ZGŁOSZENIE:Medycyna estetyczna w pigułce część 1Medycyna estetyczna w pigułce część 2Medycyna estetyczna w pigułce część 3Kwas hialuronowy, anatomia, powikłania"full face volumetry"Kwas hialuronowy, anatomia, powikłania"usta, broda, nos"Kwas hialuronowy, anatomia, powikłania "everything about"Toksyna botulinowa"full face" i nadpotliwośćOsocze i fibryna

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dokładne warunki rezerwacji.

ZOBACZ WIĘCEJ O ZASADACH REJESTRACJI I PŁATNOŚCI ZA SZKOLENIA>>

szkolenie z medycyny estetycznej

Dodaj komentarz