MEDYCYNA ESTETYCZNA -SZKOLENIA DLA LEKARZY i LEKARZY STOMATOLOGÓW

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE…
Dr Grażyna Walkowicz od lat prowadzi zajęcia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Wykorzystuje swoją wiedzę zdobytą zarówno w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie i na wielu międzynarodowych kongresach, jak i wieloletnie doświadczenie praktyczne zdobyte podczas pracy ze swoimi pacjentami w Centrum Med-beauty.

KOMPLEKSOWOŚĆ…

Cechą szczególną naszych szkoleń jest ich kompleksowość. Staramy się nie dzielić szkoleń z jednego tematu na kolejne etapy, a jeśli to niemożliwe ze względów czasowych, tematy obejmują maksimum wiedzy możliwej do przekazania na jednym szkoleniu.

PEŁNY ZAKRES WIEDZY…

Drugą wyjątkową cechą jest całościowe traktowanie tematów, od planowania zestawów zabiegowych, poprzez ćwiczenia praktyczne, aż do wiedzy na temat powikłań i możliwości ich leczenia, nie zostajecie z tym problemem sami…

AUTORSKIE PROGRAMY I WSKAZÓWKI

I najważniejsze – szkolenia obejmują nie tylko wiedzę teoretyczną i praktykę, ale również liczne autorskie wskazówki praktyczne, wypracowane przez lata doświadczeń, a wykraczające poza podstawowy temat szkoleniowy.

SZKOLENIA MODUŁOWE


szkolenia z medycyny estetycznej - volumetria szkolenia z medycyny estetycznej - modelowanie ust i dolnej połowy twarzy

szkolenia z medycny estetycznej - podstawy aplikacji kwau hialuronowego

Szkolenie z medycyny estetycznej dla lekarzy. Szkolenie z botoksu.
Szkolenie z medycyny estetycznej dla lekarzy. Fibryna. Osocze.

SZKOLENIA Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – MEDYCYNA W PIGUŁCE


szkolenia z medycyny estetycznej medycny a estetyczna - botoks, kwas hiauronowy, szkolenia. szkolenie z medycyny estetycznej.
Szkolenie dla lekarzy i lekarzy stomatologów obejmujące najbardziej powszechnie wykonywane zabiegi medycyny estetycznej: kwas hialuronowy – wypełnianie bruzd nosowo-wagowych, redukcja linii marionetek. Redukcja zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej – czoło,”lwia “zmarszczka, “kurze łapki”
ORAZ
mezoterapia – rodzaje biorewitalizacji skóry, kolagen, koktajle,
Szkolenie dla lekarzy i lekarzy stomatologów II stopnia .
Toksyna botulinowa wykorzystywana do odmładzania całej okolicy ust: uśmiech dziąsłowy, zmarszczki palacza, kąciki ust, broda marmurkowej, a także zmarszczki “królicze” – okolic nosa, baby botoks (mikromezobotoks) – powieka dolna, czoło, policzki.
ORAZ
Kwas hialuronowy w modelowaniu ust i okolic ust
Szkolenie dla lekarzy i lekarzy stomatologów – III stopień.
Wolumetryczne opracowanie twarzy. Modelowanie policzków, wypełnianie skroni, modelowanie okolicy brody.
Modelowanie nos (garb, zniekształcenie, skrzywiennie, wklęsłość).
ORAZ
uzupełniające zabiegi lecznicze z użyciem toksyny botulinowej w modelowaniu szyi i twarzy: napinanie, wyszczuplanie twarzy.

 

CENTRUM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – SZKOLENIA Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DLA LEKARZY I LEKARZY STOMATOLOGÓW.
nr wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.24/00198/2018

Dodaj komentarz