BEZPIECZNE PRZEKŁUWANIE USZU

PRZEKŁUWANIE USZU

  • STERYLNIE
  • HIPALERGICZNIE
  • BEZBOLEŚNIE
  • OBOJE USZU RÓWNOCZEŚNIE

 

 BLOMDAHL, PRZEKŁUWANIE USZU KATOWICEBLOMDAHL® to system sterylnego, równoczesnego i bezbolesnego przekłuwania uszu. Pozawala na bezpieczne przekłucie uszu zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

Dzięki wykorzystaniu specjalnych unikatowych materiałów medycznych w kolczykach systemu BOLMDAHL® , kolczyki są hipoalergiczne.

MATERIAŁ KOLCZYKA:

  • medyczne tworzywo
  • tytan medyczny

Część niekontaktująca się ze skórą może być koloru złota (golden titanium) lub srebra (silver titanium) oraz ozdobione kryształkami Swarovskiego.

 
 

ZATYCZKA

Klucz do szybkiego gojenia.

Cyrkulacja powietrza wokół ranki , jaka jest przekłuty płatek ucha jest niezbędna do prawidłowego gojenia.
Zatyczka Blomdahl® zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza dzięki specjalnej blokadzie a równocześnie zasłania i zabezpiecza ostrą końcówkę kolczyka, chroniąc okolice przed zranieniem czy ukłuciem.

BEZPIECZNA GRUBOŚĆ SZTYFTU.

Podczas zmiany kolczyków z kolczyków użytych do przekłucia ucha na kolczyki zwykłe, mogłoby dojść do podrażnienia ścianek dziurki a w konsekwencji zakażenia. Dzięki odpowiedniej grubości kolczyków Blomdahl® średnica dziurki jest lepiej przystosowana do wprowadzenia później zwyczajnych kolczyków.

Zabieg przekłuwania uszu jest przeprowadzany w pełnej sterylności.

W pierwszym etapie pacjent wybiera wzór kolczyka, którym będzie wykonany zabieg i który będzie nosił przez najbliższe kilka tygodni.

Po dezynfekcji płatków uszu zaznaczane jest miejsce wkłucia.

Następnie ustawia się od razu po obu stronach aparaty ze sterylnymi, załadowanymi ze specjalnego opakowania, kolczykami.

Jedno ciche kliknięcie i oba kolczyki są umieszczone w płatkach uszu.

Po tym płatki cha już nie mogą być dotykane.

Pacjent otrzymuje wytyczne postępowania do domu.
W kolejnych dniach po zabiegu jest możliwa kontrola i porada lekarza specjalisty.
Są również wyznaczone pozabiegowe standardowe wizyty kontrolne.

przekłuwanie uszu
przekłuwanie uszu TO ZABIEG sterylnego pirsigu a gabinecie lekarskim. System do przekłuwania uszu Blomdahl – jeden z najlepszych obecnie systemów medycznego zakładania kolczyków. Dodatkowa kontrola lekarska pozabiegowa to plus zabiegów wykonywanych w gabinecie lekarskim. Zarówno osoby dorosłe jak i mamy dziewczynek przyprowadzanych do gabinetu celem założenia kolczyków mają wiekzy komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do Med-beaut

[INNE ZABIEGI>>]