LIFTING TWARZY 3D, REDUKCJA ROZSTĘPÓW, LECZENIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

lifting twarzy

lifting twarzy
NAJNOWSZA i najsilniejsza obecnie technologia w niechirurgicznym liftingu i nieinwazyjnym usuwaniu rozstępów.
ELLISYS jest urządzeniem, którego działanie polega na użyciu końcówki z igłami w celu dostarczenia energii cieplnej bezpośrednio do tkanki poddanej zabiegowi. Energia cieplna powstaje poprzez emitowanie pomiędzy wkłutymi w tkankę igłami prądu RF. Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Wywołany w ten sposób efekt miejscowej termolizy (usunięcie starej tkanki skóry) wymusza nadbudowę nowego kolagenu w skórze. Urządzenie sprawdza się znakomicie w przypadku usuwania rozstępów.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to obecnie najnowocześniejsza metoda terapeutyczna w medycynie estetycznej.
Kolejny krok milowy w medycynie estetycznej. Jest wyjątkowo skuteczna w kilku obszarach zabiegowych np:

  • lifting twarzy,
  • blefaroplastyka – liftingu powiek
  • leczenie blizn,
  • usuwanie rozstępów i porów

Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą specjalnej głowicy.

Na głowicy umieszcza się jednorazową, sterylną nakładkę wyposażoną w 25 – 49 mikroigieł pokrytych złotem, które po wkłuciu podgrzewane są do temperatury 45 – 60°C .

Igły wbijają się na zaprogramowaną głębokość, po czym wysyłany jest impuls elektromagnetyczny podgrzewający skórę. W ten sposób w przeciwieństwie do zwykłej radiofrekwencji, podgrzewana jest nie tyle powierzchnia skóry, lecz jej głębsze warstwy. W zależności od ustawienia parametrów od 0,5 do 3,5 mm.

WSKAZANIA

LIFTING TWARZY 3D

Do liftingu twarzy używa się izolowanych igieł . Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie jest specjalnie tkliwy, choć może być odczuwalne niewielkie pieczenie w pojedynczych wyjątkowo wrażliwych miejscach.
Efektem jest zdecydowana poprawa owalu twarzy, redukcja chomików, poprawa lini podbródka, znaczne spłycenie zmarszczek – zarówno zmarszczek palacza, jak i zmarszczek pod oczami, kurzych łapek, czy zmarszczek poprzecznych czoła.
lifting twarzy

lifting twarzy

 

LIFTING OPADAJĄCYCH POWIEK

Frakcyjna RF  mikroigłowa jest również wyjątkowo skuteczna w niechirurgicznej blefaroplastyce. Wraz z zabiegami plazmą jest jedynym zabiegiem mogącym na chwilę obecną faktycznie poprawić stan i napięcie skóry górnej powieki zanim będzie niezbędna korekcja chirurgiczna.
Różni się jednak od plazmy  zdecydowanie krótszym czasem rekonwalescencji po zabiegu i brakiem uszkodzenia skóry.
blefroplastyka niechirrurgiczna frakcyjna rf

PORY/ BLIZNY POTRĄDZIKOWE, BLIZNY POOPERACYJNE

Zarówno na ciele jak i na twarzy wykorzystywana jest w tym przypadku głowica z igłami nieizolowanymi. Pozwala to za podgrzanie całej grubości struktury blizny od powierzchni do jej zakotwiczenia w skórze.
Spektakularne efekty osiąga  się w połączeniu z zabiegami CGF, terapią Carbolift  lub terapią kolagenową.

 

 

USUWANIE ROZSTĘPÓW

RF mikroigłowa jest jednym z najskuteczniejszych obecnie na rynku zabiegów  usuwania rozstępów. Jest to obecnie jedyna metoda pozwalająca na usunięcie nawet starych rozstępów. Efekty zabiegów są spektakularne. Znakomicie sprawdza się w połączeniu z zabiegami CGF, karboksyterapią klasyczną lub terapią kolagenową.
redukcja rozstępów
[inne zabiegi w leczeniu rozstępów>>]

 

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Radiofrekwencyjna terapia mikroigłowa pozwala na skuteczną i długotrwałą redukcję  potliwości. Zabieg polega na wypaleniu gruczołów, bez konieczności , jak w przypadku lasera, nacinania skóry.
Parametry zabiegu muszą byś dość mocne,  ustawienia o wiele wyższe niż w przypadku zabiegów na rozstępy (które też należą do intensywnych).
Jest to niezbędne, aby usunąć gruczoły. Zabieg jest bolesny, dlatego musi być wykonywany  w znieczuleniu.  Konieczne jest wykonanie dwóch zabiegów w odstępie 1 miesiąca.
Efekt utrzymuje się przynajmniej 1 rok, potem następuje stopniowa regeneracja gruczołów potowych.
Bolesność leczenia nadpotliwości pach nie jest duża – łatwość znieczulenia.
Bolesność leczenia dłoni lub stóp jest większa i goi się około tygodnia.

[inne zabiegi leczenia nadpotliowści>>]

 
zadzwon lub umów się on line>>” width=”768″ height=”430″ class=”aligncenter size-full wp-image-10366″ /></a></p>
	</div><!-- .entry-content -->
</article><!-- #post-## -->

		</main><!-- #main -->
	</div><!-- #primary -->
</div><!-- .wrap -->


		</div><!-- #content -->

		<footer id=