FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA

LIFTING TWARZY I POWIEK * USUWANIE ROZSTĘPÓW * LECZENIE BLIZN

Frakcyjna RF mikroigłowa

Najnowsza obecnie technologia w niechirurgicznym liftingu twarzy, ale także w nieinwazyjnym usuwaniu rozstępów , blizn potrądzikowych czy niechirurgicznej blefaroplastyce [ZOBACZ TUTAJ>>]

RFM jest urządzeniem, którego działanie polega na użyciu końcówki z igłami w celu dostarczenia energii cieplnej bezpośrednio do tkanki poddanej zabiegowi. Energia cieplna powstaje poprzez emitowanie pomiędzy wkłutymi w tkankę igłami prądu RF. Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Wywołany w ten sposób efekt miejscowej termolizy (usunięcie starej tkanki skóry) wymusza nadbudowę nowego kolagenu w skórze. Urządzenie sprawdza się znakomicie w przypadku usuwania rozstępów.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to obecnie najnowocześniejsza metoda terapeutyczna w medycynie estetycznej.
Kolejny krok milowy w medycynie estetycznej. Jest wyjątkowo skuteczna w kilku obszarach zabiegowych np:

 • lifting twarzy,
 • blefaroplastyka – liftingu powiek
 • leczenie blizn,
 • usuwanie rozstępów i porów

Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą specjalnej głowicy.

Na głowicy umieszcza się jednorazową, sterylną nakładkę wyposażoną w 25 – 49 mikroigieł pokrytych złotem, które po wkłuciu podgrzewane są do temperatury 45 – 60°C .

Igły wbijają się na zaprogramowaną głębokość, po czym wysyłany jest impuls elektromagnetyczny podgrzewający skórę. W ten sposób w przeciwieństwie do zwykłej radiofrekwencji, podgrzewana jest nie tyle powierzchnia skóry, lecz jej głębsze warstwy. W zależności od ustawienia parametrów od 0,5 do 3,5 mm.

ZASTOSOWANIE:

1.

LIFTING TWARZY 3D

Lifting twarzy przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie jest specjalnie tkliwy, choć może być odczuwalne niewielkie pieczenie w pojedynczych wyjątkowo wrażliwych miejscach.
Efekty:

 • poprawa owalu twarzy,
 • redukcja chomików,
 • poprawa lini podbródka,
 • znaczne spłycenie zmarszczek – zarówno zmarszczek palacza, jak i zmarszczek pod oczami, kurzych łapek, czy zmarszczek poprzecznych czoła.
 • redukcja porów
 • poprawa kolorytu skóry i napięcia skóry twarzy

SERIA:

3 zabiegi co 6-8 tygodni

CZAS ZABIEGU

60-90 MIN

WYKONUJE LEKARZ

2.

OPADAJĄCE POWIEKI

W Medycynie estetycznej jest kilka opcji niechirurgicznego leczenia opadających powiekie:

 • laser frakcyjny
 • plazma
 • frakcyjna rf mikroigłowa

a) FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA

Frakcyjna RF  mikroigłowa jest jednym z nielicznych zabiegów mogących na chwilę obecną faktycznie poprawić stan i napięcie skóry górnej powieki zanim będzie niezbędna korekcja chirurgiczna.


Frakcyjna rf mikroigłowa różni się od innych metod zabiegowych zdecydowanie krótszym czasem rekonwalescencji po zabiegu i brakiem uszkodzenia skóry. Po zabiegu laserowym czas rekonwalescencji to około 7 dni, po FRfM 1-2dni.

b) PLAZMA

Plazma, to drugi, niezwykle skuteczny zabieg liftingujące opadające powieki. Polega na odparowaniu tkanki tak, aby podczas regeneracji dochodziło do naprężenia i uniesienia powieki. Wymaga 2-5 dni rekonwalescencji, podczas której jednak pacjent może prowadzić normalną aktywność zawodową. 

SERIA

1-3 ZABIEGÓW CO 6 TYG

CZAS ZABIEGU

30 MIN

WYKONUJE LEKARZ

3.

PORY/ BLIZNY POTRĄDZIKOWE, BLIZNY POOPERACYJNE

Zarówno na ciele jak i na twarzy wykorzystywana jest w tym przypadku głowica z igłami nieizolowanymi. Pozwala to za podgrzanie całej grubości struktury blizny od powierzchni do jej zakotwiczenia w skórze.
Spektakularne efekty osiąga  się w połączeniu z zabiegami CGF, mezoterapią,  osoczem ,  fibryną czy terapią Carbolift®

4.

USUWANIE ROZSTĘPÓW

RF mikroigłowa jest jednym z najskuteczniejszych obecnie na rynku zabiegów  usuwania rozstępów.

Jest to obecnie jedna z nielicznych metod pozwalających na usunięcie nawet starych rozstępów. Efekty zabiegów są faktycznie wyjątkowe. . Znakomicie sprawdza się w połączeniu z zabiegami fibryną, karboksyterapią klasyczną lub terapią kolagenową.

SERIA

1-5 ZABIEGÓW CO 4 TYG

WYKONUJE LEKARZ[zobacz też : carbolift i karboksyterapia w leczeniu rozstępów>>]

rejestracja 600 953 275