LIFTING TWARZY 3D * BLEFAROPLASTYKA * ROZSTĘPY * BLIZNY

Frakcyjna RF mikroigłowa Ellisys®

Najnowsza obecnie technologia w niechirurgicznym liftingu twarzy, ale także w nieinwazyjnym usuwaniu rozstępów, blizn potrądzikowych czy niechirurgicznej blefaroplastyce
ELLISYS jest urządzeniem, którego działanie polega na użyciu końcówki z igłami w celu dostarczenia energii cieplnej bezpośrednio do tkanki poddanej zabiegowi. Energia cieplna powstaje poprzez emitowanie pomiędzy wkłutymi w tkankę igłami prądu RF. Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Wywołany w ten sposób efekt miejscowej termolizy (usunięcie starej tkanki skóry) wymusza nadbudowę nowego kolagenu w skórze. Urządzenie sprawdza się znakomicie w przypadku usuwania rozstępów.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to obecnie najnowocześniejsza metoda terapeutyczna w medycynie estetycznej.
Kolejny krok milowy w medycynie estetycznej. Jest wyjątkowo skuteczna w kilku obszarach zabiegowych np:

  • lifting twarzy,
  • blefaroplastyka – liftingu powiek
  • leczenie blizn,
  • usuwanie rozstępów i porów

Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą specjalnej głowicy.

Na głowicy umieszcza się jednorazową, sterylną nakładkę wyposażoną w 25 – 49 mikroigieł pokrytych złotem, które po wkłuciu podgrzewane są do temperatury 45 – 60°C .

Igły wbijają się na zaprogramowaną głębokość, po czym wysyłany jest impuls elektromagnetyczny podgrzewający skórę. W ten sposób w przeciwieństwie do zwykłej radiofrekwencji, podgrzewana jest nie tyle powierzchnia skóry, lecz jej głębsze warstwy. W zależności od ustawienia parametrów od 0,5 do 3,5 mm.

WSKAZANIA

LIFTING TWARZY 3D

Lifting twarzy przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie jest specjalnie tkliwy, choć może być odczuwalne niewielkie pieczenie w pojedynczych wyjątkowo wrażliwych miejscach.
Efektem jest zdecydowana poprawa owalu twarzy, redukcja chomików, poprawa lini podbródka, znaczne spłycenie zmarszczek – zarówno zmarszczek palacza, jak i zmarszczek pod oczami, kurzych łapek, czy zmarszczek poprzecznych czoła.
lifting twarzy Ellisys®

lifting twarzy Ellisys®

LIFTING OPADAJĄCYCH POWIEK – FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA

Frakcyjna RF  mikroigłowa jest również wyjątkowo skuteczna w niechirurgicznej blefaroplastyce. Jest jednym z nielicznych zabiegów mogących na chwilę obecną faktycznie poprawić stan i napięcie skóry górnej powieki zanim będzie niezbędna korekcja chirurgiczna.
Różni się jednak pozostałych  zdecydowanie krótszym czasem rekonwalescencji po zabiegu i brakiem uszkodzenia skóry.

LIFTING OPADAJĄCYCH POWIEK – PLAZMA

Plazma, to drugi, niezwykle skuteczny zabieg liftingujące opadające powieki. Polega na odparowaniu tkanki tak, aby podczas regeneracji dochodziło do naprężenia i uniesienia powieki. Wymaga 2-5 dni rekonwalescencji, podczas której jednak pacjent może prowadzić normalną aktywność zawodową. 

opadające powieki, frakcyjna rf

PORY/ BLIZNY POTRĄDZIKOWE, BLIZNY POOPERACYJNE

Zarówno na ciele jak i na twarzy wykorzystywana jest w tym przypadku głowica z igłami nieizolowanymi. Pozwala to za podgrzanie całej grubości struktury blizny od powierzchni do jej zakotwiczenia w skórze.
Spektakularne efekty osiąga  się w połączeniu z zabiegami CGF,mezoterapią pspczem lub fibryną czy terapią Carbolift®
blizny po trądziku

USUWANIE ROZSTĘPÓW

RF mikroigłowa jest jednym z najskuteczniejszych obecnie na rynku zabiegów  usuwania rozstępów. Jest to obecnie jedyna metoda pozwalająca na usunięcie nawet starych rozstępów. Efekty zabiegów są spektakularne. Znakomicie sprawdza się w połączeniu z zabiegami CGF, karboksyterapią klasyczną lub terapią kolagenową.
redukcja rozstępów
[inne zabiegi w leczeniu rozstępów>>]

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Radiofrekwencyjna terapia mikroigłowa pozwala na skuteczną i długotrwałą redukcję  potliwości. Zabieg polega na wypaleniu gruczołów, bez konieczności , jak w przypadku lasera, nacinania skóry.
Parametry zabiegu muszą byś dość mocne,  ustawienia o wiele wyższe niż w przypadku zabiegów na rozstępy (które też należą do intensywnych).
Jest to niezbędne, aby usunąć gruczoły. Zabieg jest bolesny, dlatego musi być wykonywany  w znieczuleniu.  Konieczne jest wykonanie dwóch zabiegów w odstępie 1 miesiąca.
Efekt utrzymuje się przynajmniej 1 rok, potem następuje stopniowa regeneracja gruczołów potowych.
Bolesność leczenia nadpotliwości pach nie jest duża – łatwość znieczulenia.
Bolesność leczenia dłoni lub stóp jest większa i goi się około tygodnia.

[inne zabiegi leczenia nadpotliwości>>]