MAKIJAŻ•PERMANENTNY•USTA

MAKIJAŻ PERMANENTNY – PIĘKNO, ELEGANCJA, WYGODA…

Makijaż permanentny to zabieg w sam raz dla kobiet , które nie lubią rano  tracić czasu na perfekcyjny makijaż.
Makijaż ten powinien być raczej delikatną bazą lub uzupełnieniem makijażu, ale jest możliwe wykonanie ostatecznego efektu makijażu
Każdy zabieg poprzedzony jest analizą kolorystyczną, określeniem typu kolorystycznego skóry i dobraniem odpowiednich barw. W przypadku makijażu ust dodatkowo konieczne jest dobranie odpowiedniego kształtu.
Zabiegi przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym kremem z lignokainą, ale w przypadku ust i brwi jest możliwe zastosowanie nasiękowego za pomocą zastrzyków.

Korekta do 1 miesiąca      gratis,      w ciągu pół roku    50%

oko perm 1

Brwi

Kształt brwi stanowi najważniejszy element twarzy. To dzięki nim twarz jest wyrazista.. Perfekcyjnie dobrany kształt łuku brwiowego podkreśla jej charakter.

oko perm2

Kreski

Rysuje się  je na linii rzęs. Dąją efekt optycznego zagęszczenia rzęs. Podkreślą kształt oka, będą dawały efekt grubszych rzęs i dodadzą spojrzeniu uwodzicielskiego blasku….

usta perm 1

Usta

Korygując kształt, tworząc dokładny zarys ust możemy zniwelować ich asymetrię. Idealnie zarysowany kształt i delikatne wypełnienie sprawi że Twoje usta już nigdy nie będą wyglądały blado.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją i wnikliwą oceną kształtu twarzy. Zarówno kształt i kolor brwi, ust czy kresek jest dobierany indywidualnie .