MANICURE • PEDICURE

Manicure i pedicure to klasyczne zabiegi pielęgnacyjne. Zadbane ręce i stopy to wizytówka elegnackiej pięknej kobiety.
manicure
KLASYCZNY
Piękne dłonie to wizytówka każdej zadbanej kobiety.
W zależności od potrzeb zabieg może przebiegać z kąpielą wodną lub zmiękczeniem skórek specjalnym preparatem. Po opracowaniu skórek i płytki paznokci możesz wybrać ulubiony kolor lakieru.
Manicure możesz również połączyć z nałożeniem lakieru hybrydowego.

 

manicure hybrydowy

HYBRYDOWY

Lakier hybrydowy od kilku lat gości w dobrych gabinetach kosmetycznych. Obecnie najlepsze na rynku lakiery – Shellac®, Semilac®, Indygo®, Neonail® pozwalają na uzyskanie pięknego, trwałego koloru paznokci.

 

japoński banerekJAPOŃSKI P-SHINE®

Zabieg odbudowy paznokci uszkodzonych, z tendencją do łamania i rozdwajania się.

W płytkę paznokcia wcierane są substancje odżywcze (witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzmionka z morza japońskiego, keratyna). W efekcie po zabiegu paznokcie mają odbudowaną wierzchnią warstwę keratynową, są błyszczące i mocne.
To zabieg silnie regenerujący płytkę paznokcia.

Sesje: 3 do 4 w odstępach dwutygodniowych

 

pedicurePEDICURE KLASYCZNY

Zabieg obejmuje usunięcie zrogowaciałego naskórka za pomocą omegi, skalpela i/lub frezarki, opracowanie skórek i paznokci, peeling skóry stóp i nałożenie kremu. Dodatkowo może być wykonane zarówno malowanie 1 kolor lub lakier hybrydowy.
Opracowanie skóry na piętach może być wykonane jednorazowym sterylnym skalpelem, sterylną omegą lub samą frezarką.
Klasyczny zabieg pedicure to zabieg systematycznej pielęgnacji każdej zadbanej osoby. Miękkie pięty, zadbane paznokcie to konieczność nie tylko w lecie, gdy nosimy sandałki. PIękna kobieta ma piękne stopy cały rok.

 

 

[ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ>>>]