MEZOTERAPIA

Mezoterapia to cała grupa zabiegów, które łączy sposób podawania preparatu, czyli podawanie leków lub substancji aktywnych śródskórnie za pomocą wielokrotnych nakłuć. Efekty takiej terapii natomiast zależną od użytego preparatu.

 

mezoterapia restylaneRESTYLANE VITAL SKINBOOSTER

Rewitalizacja skóry twarzy i ciała przy użyciu stabilizowanych kwasów hialuronowych Restylane Vital –  to zabieg  odmładzania skóry poprzez odtworzenie tzw. HYDROBALANSU, dzięki czemu poprawia się jej elastyczność, gładkość i jędrność.

Najsilniejsze nawilżenie i napięcie skóry.

Restylane Vital stanowi terapię wskazaną dla dojrzałej lub uszkodzonej np. przez słońce skóry. Terapia wymaga min 3  zabiegów w odstępach 3 tyg.

 

mezoterapia dermaheal MEZOTERAPIA DERMAHEAL HSR

Mezoterapia biomimetyczna zawierająca witaminy, kwas hialuronowy, antyoksydanty, kwasy nukleinowe i wyjątkowe  peptydy biomimetyczne – syntetyczne czynniki wzrostu, które są w stanie naśladować nasze naturalne czynniki wzrostu odpowiedzialne za inicjacje regeneracji.  Odżywianie i nawilżanie skóry. Terapia wymaga min 3-5  zabiegów w odstępach 4 tyg.

 

mezoterapia rrrs eyes MEZOTERAPIA RRS EYES/LIGHT EYES ULTRA
Zabieg przeznaczony do leczenia obrzęków i cieni pod oczami.W skłądzie m.in.kwas hialuronowy, 11 antyoksydantów, 5 flawonoidów, 3 saponiny, 5 polifenoli, 2 peptydy, krzem organiczny.

Terapia wymaga min 3-5  zabiegów w odstępach 3 tyg.

 

aquashine REDUKCJA PRZEBARWIEŃ AQUASHINE BR

Rewitalizacja i rozjaśnienie. Głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla skóry pozbawionej blasku, z przebarwieniami. Wyrównuje koloryt, nawilża i rozjaśnia przebarwienia. Dzięki zawartości blokera tyrozynazy podawany bezpośrednio do przebarwienia redukuje je i rozjaśnia.  Terapia wymaga min 3 zabiegów wo odstępach 3 tyg.

 

aquashine REDUKCJA PRZEBARWIEŃ i WYGŁADZENIE AQUASHINE BTX

Nowy preparat Aquashine zawierający zarówno bloker tyrozynazy odpowiedzialny za miejscowe rozjaśnianie przebarwienia, jak i peptydy o działaniu botoks-like, które silnie wygładzają drobne zmarszczki.   Jest to głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla skóry pozbawionej blasku, z przebarwieniami i zmarszczkami. Wyrównuje koloryt, nawilża i rozjaśnia przebarwienia, wygładza zmarszczki.  Terapia wymaga min 3 zabiegów wo odstępach 3 tyg.

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Zabieg mezoterapii mikroigłowej pozwala na spłycenie niewielkich blizn potrądzikowych i niedoskonałości skóry. Działa również przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo.

Terapia mikroigłowa polega na wykonaniu setek drobnych nakłuć skóry za pomocą dermapenu lub specjalnego rollera tak, aby doprowadzić do powstania mikrootworków, przez które będą wprowadzane substancje odżywcze i lecznicze w głąb skóry. Równocześnie mikrouszkodzenia stymulują regenerację i przebudowę skóry w obrębie blizn.
Aby wzmocnić efekt leczniczy w przypadku drobnych niedoskonałości skóry, stosuje się dodatkowo leki oparte na krzemie organicznym, kwasie hialuronowym, heksapeptydach, pentapeptydach i antyoksydantach i innych substancjach leczniczych, które intensywnie stymulują skórę do odnowy.

APMPUŁKI do mezoterapii mikroigłowej:
CLARENA – działanie nawilżające
PUERLESS – o działaniu botoks-like – naprężające działanie przeciwzmarszczkowe.
STRIMATRIX – z krzemem organicznym, pobudzają przebudowę kolagenową blizn i zmarszczek

WSKAZANIA
zmarszczki mimiczne
utrata jędrności skóry
blizny potrądzikowe
PRZECIWWSKAZANIA
choroby nowotworowe
ciąża, karmienie piersią
niewyrównana cukrzyca
niewyrównane choroby autoimmunologiczne

 
Mezoterapia to również zabiegi wykorzystywane do innych terapii.Za pomocą tej techniki podaje się preparaty lecznicze w terapii łysienia, cellulitu, rozstępów. Preparaty do lipolizy podaje się głębiej, ale ze względu na podobieństwo zabiegu, zalicza się do tej samej grupy terapeutycznej.Zobacz więcej:

LECZENIE ŁYSIENIA>>
LECZENIE CELLULITU>>>
REDUKCJA ROZSTĘPÓW>>
LIPOLIZA>>

CENNIK

RESTYLANE VITAL
AQUASHINE PRZEBARWIENIA
AQUASHIE BTX
DERMAHEAL HSR
RRRS EYES/LIGHT EYES ULTRA – CIENIE POD OCZAMI
KARBOKSYTERAPIA CIENIE POD OCZAMI
LECZENIE ŁYSIENIA DERMAHEAL
LECZENIE ŁYSIENIA KARBOXY
LECZENIE ŁYSIENIA DR CYJ
CELLUTRIX
STRIMATRIX
DERM-PEN ZABIEG
DERMAROLLER ZABIEG
DERMAROLLER 1 SZT
ZNIECZULENIE do MIKROIGŁOWEJ
ZNIECZULENIE do IGŁOWEJ
650ZŁ
650ZŁ
800ZŁ
350ZŁ
300ZŁ
150ZŁ
300ZŁ
200ZŁ
650ZŁ
OD 250ZŁ
OD 250ZŁ
250zł
200zł
60zł
50zł
w cenie zabiegu

MEZOTERAPIA