HYDRAPEN

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na wykorzystaniu własnej zdolności regeneracyjnej skóry. Dlatego wykonuje się setki mikrourazów za pomocą specjalnych urządzeń dermapenów. Hydrapen to połączenie dermapena z równoczesnym podawaniem preparaty stosowanych w mezoterapii igłowej.

Wielokrotne nakłucia sięgające do splotu naczyniowego warstwy brodawkowatej skóry pozwalają na uwolnienie czynników wzrostu z płytek krwi.

Dodatkowo, przez powstałe mikrootworki wprowadza się substancje aktywne i lecznicze. Preparaty są dobierane do potrzeb skóry.

Mikrouszkodzenia wraz z zastosowanym preparatem stymulują regenerację i przebudowę skóry .

WSKAZANIA
zmarszczki mimiczne
utrata jędrności skóry
blizny potrądzikowe
rozstępy
przebarwienia
PRZECIWWSKAZANIA
choroby nowotworowe
stany zapalne w okolicy zabiegowej
ciąża, karmienie piersią
niewyrównana cukrzyca
niewyrównane choroby autoimmunologiczne

WSKAZANIA:

W zależności od problemu skóry wykorzystuje się preparaty o różnym działaniu.

Przykładowe preparaty stosowane w mezoterapii mikroigłowmj hydrapenem:

RRS Silisorg

to formuła podnosząca ilość HAS2 (Hyaluronan synthase 2) 26-krotnie. HAS2 jest odpowiedzialna za syntezę kwasu hialuronowego, a zatem znacząco wpływa na kondycję i zdrowie skóry. Produkt może być stosowany samodzielnie lub jako dodatek wzmacniający działanie innych produktów linii RRS u pacjentów w każdym wieku na skórę głowy, twarzy oraz na ciało.

RRS SKIN RELAX

to produkt o działaniu przeciwstarzeniowym – wygładza, napina skórę i niweluje zmarszczki. Dzięki zawartości wysokiego stężenia kwasu hialuronowego (1mg/ml) oraz oligopeptydów, bez względu na wiek zapewnia nawilżenie skóry i przywracajej sprężystość. Obszary zastosowań to twarz i szyja. Ma działanie BOTOKS-LIKE.

Zastosowanie:

  • nawilżanie skóry odwodnione
  • spłycanie zmarszczek
  • regeneracja skóry, poprawa sprężystości i napięcia

TROPOKOLAGEN

  • Wsparcie regeneracji skóry – nawilżenie, poprawa gęstości i sprężystości skóry przy zwiotczeniu/ uszkodzeniu związanym z wiekiem czy fotostarzeniem, wsparcie leczenia blizn
  • intensywną produkcja macierzystego kolagenu

CHCESZ ZAREZERWOWAĆ TERMIN ZABIEGU – ZADZWOŃ

600 953 275