MODELKI NA SZKOLENIA Z KOSMETYKI I KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

ZOSTAŃ MODELKĄ I KORZYSTAJ BEZPŁATNIE z zabiegów kosmetycznych na naszych szkoleniach:

LISTA ZABIEGÓW:

 • makijaż permanentny brwi, ust, powiek
 • depilacja pach, wąsika, podudzi
 • depilacja brazylijska
 • mikrodermabrazja
 • mezoterapia mikroigłowa
 • peelingi chemiczne – medyczne – leczenie trądziku, redukcja zmarszczek, redukcja przebarwień
 • modelowanie sylwetki – leczenie cellulitu – mezoterapia igłowa, masaż bańką chińską, drenaż limfatyczny, masaż antycellullitowy
 • manicure klasyczny i hybrydowy
 • pedicure klasyczny i hybrydowy

BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM


Wszystkie zabiegi prowadzą doświadczeni szkoleniowcy z wieloletnią praktyką zawodową. Czuwają nad każdym etapem zabiegu wykonywanego przez kursanta.
Preparaty wykorzystywane podczas zabiegów są pełnowartościowymi preparatami używanymi w naszym Centrum Med-beauty.
Modelki na szkolenia
JAK WYGLĄDAJĄ ZABIEGI PODCZAS SZKOLENIA?

1. Jako przyszła modelka przed wykonaniem zabiegu otrzymasz do podpisu umowę, w której wyrazisz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku przez MED-BEAUTY Grażyna Walkowicz oraz zgodę na zabieg.
Zdjęcia będą wykonywane i wykorzystywane tylko i wyłącznie przez Akademię i Centrum Med-beauty. (nie będą wykonywane i wykorzystywane przez uczestników szkoleń)

2. Zdjęcia wykonane podczas szkolenia wykorzystujemy na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

3. Przed wykonaniem właściwego zabiegu nasza kursantka przeprowadzi z Tobą wywiad na temat stanu Twojego zdrowia, aby ustalić ewentualne przeciwwskazania, założymy twoją kartotekę w naszym centrum, dokładnie tak samo jak w przypadku pełnopłatnych klientów.
Niemniej jednak, przed wyborem zabiegu z którego chciałabyś skorzystać warto zapoznać się z wskazaniami i przeciwwskazaniami, które są dostępne na stronach zabiegów w klasycznej ofercie zabiegowej Med-beauty

4.Musisz nastawić się, że zabieg będzie trwał nieco dłużej niż pełnopłatny w naszym Centrum Med-beauty, musisz więc zarezerwować sobie więcej czasu – ale w zamian za twoją cierpliwość odwdzięczamy się RABATEM 100% na ten zabieg.

BEZPŁATNIE!


Nie płacisz za znieczulenie, igły, strzykawki, preparaty i pigmenty.

Wyjątkiem są:

 • zabiegi mezoterapii mikroigłowej – odpłatność dotyczy zakupu jednorazowego rollera, który będziesz mogła wykorzystać potem zarówno w seriach odpłatnych zabiegów w naszym Centrum jak i podczas kolejnych bezpłatnych zabiegów podczas szkoleń.
 • zabiegi korekty mikropigmentacji (makijaż permanentny) są wykonywane zwykle odpłatnie w naszym centrum, osobiście przez szkoleniowca, chyba, że uda się trafić w odpowiednim terminie na kolejne szkolenie – wówczas korekta będzie bezpłatna w ramach modelowania do kolejnego szkolenia.
  (brwi 300zł, usta 400zŁ)

  UWAGA.
  Na 3 dni przed terminem planowanego zabiegu makijażu permanentnego UST WSKAZANE JEST rozpoczęcie profilaktyki przeciwopryszczkowej. Dotyczy to oczywiście osób z tendencją do opryszczki. Wskazana jest więc wcześniejsza wizyta u lekarza w Centrum Med-beauty na której lekarz przepisze Ci odpowiednie leki na receptę. Możesz również udać się na bezpłatną wizytę do swojego lekarza pierwszego kontaktu.

  Uaktywnienie wirusa opryszczki po zabiegu mikropigmentacji nie jest wywołany zakażeniem podczas zabiegu, tylko uaktywnieniem obecnego w organiźmie wirusa wywołane przez podrażnienie tej okolicy.

  Modelki na szkolenia

  JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

  Wyślij sms na nr: 600 953 275 lub wyślij rejestracja@med-beauty.pl lub sms ze zgłoszeniem. Możesz podać również preferowane przez ciebie zabiegi.*** My zapiszemy Cię na listę modelek, tak więc jest duża szansa, że kiedy będą organizowane szkolenia będziesz mieć dodatkowo komfort wybrania terminu.

  W zgłoszeniu proszę podać:
  Imię i Nazwisko i nr telefonu.
  Zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  Administratorem danych osobowych jest Med-beauty Grażyna Walkowicz.Dane wpisane w formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane w celu zachowania danych na liście modelek do zabiegów, możliwości kontaktu telefonicznego i mailowego zgodnie z regulaminem>>

  Modelki na szkolenia

  med-beauty kontakt med-beauty kontakt
  600 953 275 rejestracja@med-beauty.pl

  Po zabiegu otrzymasz pisemną dokumentację dotyczącą zakresu zabiegu.

  ***MODELE/ MODELKI DO ZABIEGÓW będą zapisywani na listę preferowanych przez nich zabiegów, ale zastrzegamy sobie możliwość kwalifikacji i ewentualną rezygnację z wykonania pewnego typu zabiegu u danej modelki/modela.

  Wiąże się to z bezpieczeństwem i estetyką zabiegu. Każda Modelka jest traktowana tak samo jak Pacjent pełnopłatny, czyli musi być zapewniony taki sam poziom bezpieczeństwa i opieki pozabiegowej. Również preparaty są pełnowartościowymi produktami wiodących firm w Polsce i na świecie.
  Podobnie jeśli chodzi o dawki preparatu, które są dokładnie takie same jak na pełnopłatnych zabiegach.

  ZOSTAŃ MODELKĄ
   

  Modelki na szkolenia