MODELOWANIE NOSA-Czy operacja nosa jest konieczna?

Modelowanie nosa- Pacjentki i Pacjenci często pytają mnie czy mają się decydować na operacje nosa.

Jeśli tylko jest to dobre dla Pacjenta, nie ma przeciwwskazań i marzy o zmianie kształtu nosa to oczywiście im to zalecam. Dobry chirurg plastyczny wykona taką operację i często jest to spełnienie marzeń takiego Pacjenta.

Co jednak, gdy Pacjent nie jest do końca przekonany czy będzie dobrze czuł się z nowym nosem? Albo boi się radykalnego zabiegu?

Wtedy idealnym rozwiązaniem jest niepermanentny zabieg modelowania nosa nićmi APTOS

MODELOWANIE NOSA NIĆMI APTOS

Modelowanie nosa nićmi daje spore możliwości co do ostatecznego kształtu nosa przy równoczesnym wysokim profilu bezpieczeństwa zabiegu. Stosując nici Aptos nie ma zagrożenia niedokrwieniem, a jedynym problemem może być po prostu zasinienie. Zabieg pozwala zarówno na uniesie czubka nosa, wyszczuplenie i zlikwidowanie ew. garbka. W niektórych przypadkach jest możliwe również zwężenie samego nosa poprzez wyszczuplenie skrzydełek nosa i grzbietu.

Co to są nici APTOS?

Nici APTOS to systemy nici o różnym przeznaczeniu.

Zabiegi i nici opracował znakomity, światowej sławy chirurg – dr Sulamanidze. Są zbudowane z polikaprolaktonu, produktu wszechstronnie przebadanego i od lat stosowanego w chirurgii klinicznej. Polikaprolakton jest bezpieczny i całkowicie rozpuszczalny.

APTOS to ogólna nazwa różnych systemów nici stosowanych przez chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej do korekcji odstających uszu, modelowania nosa, podnoszenia drugiego podbródka, liftingu brwi, tworzenia tzw foxy eyes, liftingu twarzy czy nawet korekcji asymetrii twarzy np po udarze.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Modelowanie nosa wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu nosi się niewielki opatrunek ( plaster) , ale nie wymaga stosowania gipsowych opatrunków ani setonów w nosie.

Zabieg polega na wprowadzeniu kilku nici w grzbiet nosa i jego podstawę tak, aby uformować nowy kształt.

Wymaga zastosowania dość długich nici w odpowiedniej ilości, aby nie tylko osiągnąć optymalny efekt, ale także, aby ten efekt utrzymał się optymalnie długo.

Z własnego doświadczenia wiem, że mniejsza ilość nici, czy zastosowanie krótszych nici, skutkuje tym, że efekt uzyskamy, ale nie utrzyma się w pełni. Każdy ruch mimiczny twarzy w okresie pozabiegowym niesie ryzyko wyrwania delikatnych haczyków i zniweczenia efektu.

zdjęcia przed po nosa, zdjęcia nosa przed i po zabiegu
Przed i po – nici APTOS EXVELLENCE VISAGE
wyszczuplanie nosa  nosa nićmi katowice
Przed i po- modelowanie nosa APTOS
modelowanie nosa katowice
Przed i po nici APTOS – modelowanie nosa

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ , ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ:

TEL 600953275

LUB ZAREZERWUJ TERMIN KONSULTACJI ON-LINE>>

Dodaj komentarz