MODELOWANIE SYLWETKI

MODENTE® – USUWANIE CELLULITU, REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

usuwanie cellulituTo obecnie jeden z najlepszych systemów do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Sama idea nie jest nowa, od lat wiadomo ze masaż próżniowy (np Endermologia) i fale radiowe są wykorzystywane przez różne większe i mniejsze urządzenia do tego typu zabiegów. System MODENTE, łączący RF, laser biostymulujący i masaż próżniowy, to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń w Polsce i na świecie. Siła działania, możliwość dostosowania odpowiedniej głowicy i programu zabiegowego pozwala na wyjątkową skuteczność zabiegu.

WSKAZANIA:

-redukcja tkanki tłuszczowej
-redukcja cellulitu
-zmniejszanie obwodów
-napięcie skóry

PRZECIWWSKAZANIA:

-żylaki kończyn dolnych
-tendencja do pękania naczynek
-rozrusznik serca
-ciąża

EFEKTY:

 

Zabiegi wykonuje się w seriach 1-2 zabiegi w tygodniu. Już po pierwszy zabiegu zauważalne jest pierwsze wygładzenie i napięcie skóry. Kolejne zabiegi nie tylko wygładzają cellulit, ale również prowadzą do systematycznego zmniejszania się obwodów.

 

Zobacz również modelowanie twarzy MODENTE®
-modelowanie owalu twarzy
-modelowanie okolicy oka
-poprawa napięcia skóry szyi i dekoltu

co2 cellulitKARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla, stosowana jest w leczeniu trudno gojących się ran, w regeneracji skóry, leczeniu cieni i obrzęków pod oczami, ale także do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.
Jest też znakomitym zabiegiem w redukcji rozstępów , również tych dojrzałych, utrwalonych.

W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, zabieg wykonuje się w seriach. Polega na podawaniu za pomocą piestoletu, bezpośrednio w tkankę tłuszczową lub podskórną, pewnej objętości gazu (CO2). W trakcie zabiegu odczuwalne jest jedynie niewielkie rozpieranie i ciepło, pojawia się niewielkie zaczerwienienie, ale już o kilku minutach skóra wraca do normalnego wyglądu.
Efektem takiej serii zabiegu jest zmniejszenie obwodów i zmniejszenie cellulitu. Znakomicie sie sprawdza i wzmacnia efekty w połączeniu z MODENTE

 

celutrix

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Cellutrix pozwala na skuteczne zredukowanie cellulitu na udach pośladkach czy ramionach. Działa poprzez szybkie napięcie skóry zwłaszcza w okolicach z “pomarńczową skórką”
Zabieg polega na wstrzyknięciu medycznego preparatu Cellutrix za pomocą cienkiej igły w skórę objętą cellulitem. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, niemniej jednak kuracja wymaga wykonania serii 3-5 zabiegów.

 

lipoliza

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Zabiegi rozpuszczania tkanki tłuszczowej oparte są o preparaty w składzie których jest fosfatydylocholina i kwas deoksycholowy. Pozostałe substancje stanowią dodatkowe wsparcie. To deoksycholat sodu emulguje tłuszcz zawarty w adipocytach. Fosfatydylocholina działa uszkadzająco na błonę komórkową adipocytu ułatwiając rozpuszczanie tłuszczu.
Zabiegi wykonuje się w serii.

PRZECIWWSKAZANIA:ciąża, karmienie piersią, czynne nowotwory, niewyrównana cukrzyca, ostre stany zapalne, ciężkie choroby nerek i wątroby.

Zabieg ten jest przeznaczony do mocniejszego redukowania samej tkanki tłuszczowej. Już 1-3 zabiegi są w stanie znacznie zmniejszyć np drugi podbródek, czy wałeczki na bokach.
Preparat ten jest przydatny również w przypadku przetrwałej ginekomastii młodych mężczyzn ( z przewaga tkanki tłuszczowej)

Zabieg jest dość intensywny, ale trzeba się spodziewać niewielkiej tkliwości i obrzęku po każdym zabiegu.
Liczba zabiegów jest zależna od efektu który się chce osiągnąć.

 

klasyczne fale radiowe

FALE RADIOWE RadioFrequency

Fale radiowe działają na określonej głębokości ustawionej w parametrach – może to być głęboka tkanka tłuszczowa, lub powierzchowne działanie na cellulit. Fala radiowa podgrzewa tkanki zwiększając metabolizm, niszcząc błony komórkowe adipocytów, poprawiając mikrokrążenie, w skórze natomiast powoduje kurczenie włókien kolagenowych powodując napięcie i jędrność skóry.
Doskonałe efekty obserwujemy również w napinaniu skóry na biuście.
Zabiegi wykonuje się w serii.

PRZECIWWSKAZANIA BEZWZGLĘDNE

Ciąża, karmienie piersią, rozrusznik serca, stosowanie na górną powiekę, poza łukiem brwiowym, złote nici (dopiero po okresie dwóch lat od zabiegu), nowotwory aktywne

PRZECIWWSKAZANIA WZGLĘDNE

Stosowanie na brzuch w czasie miesiączki, nowotwory skóry, widoczne duże żylaki, wysokie nadciśnienie (skrajne przypadki ), przebyte nowotwory zawsze po konsultacji lekarskiej, choroby autoimmunologiczne

 

masaż chinską banką

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Intensywnie rozbijający, podciśnieniowy masaż antycellulitowy. Mechanicznie rozbija złogi tłuszczu, drenuje szkodliwe produkty metaboliczne.Wykonywany jest ręcznie, za pomocą próżniowych baniek. Bardzo dobre uzupełnienie mezoterapii czy lipolizy.

PRZECIWWSKAZANIA:

tendencja do pękających naczynek.