ZESPÓŁ MED-BEAUTY


UKOŃCZYŁA ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
SPECJALIZACJĘ  z zakresu chorób wewnętrznych  zdobyła pracując w Klinice Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych w GCM w Katowicach Ochojcu.
ABSOLWENT Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.
Wykładowca Sląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach

W swoim Centrum zajmuję się leczeniem i profilaktyką  starzenia skóry.

Mojej pracy przyświeca  motto

“Najważniejsza jest naturalność, zdrowie i bezpieczeństwo…”,

gdyż profilaktyka i odwracanie procesu starzenia musi polegać na  odtworzeniu młodego wyglądu z zachowaniem pełnej naturalności i świeżości.

Jestem właścicielką Centrum Med-beauty. Wykładam w SWSM w Katowiach, Prowadzę również szkolenia dokształcające dla lekarzy.

 

kosmetologPosiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W Med-beauty zajmuje się zajmuje się kosmetycznymi zabiegami  anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, igłowej, mikrobioprądów, peelingów medycznych. Jest również ekspertem klasycznej kosmetycznej pielęgnacji twarzy i ciała.

Specjalizuje się  w zakresie makijażu permanentnego i wizażu, ale także  w zabiegach : pedicure klasyczny i leczniczy, manicure hybrydowy, opalanie natryskowe i przedłużanie rzęs.

 

 

kosmetolog

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W naszym Centrum zajmuje się zajmuje się szeroką gamą zabiegów  anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, igłowej, mikrobioprądów i peelingów medycznych. Jest również ekspertem klasycznej pielęgnacji twarzy i ciała (manicure, opalanie natryskowe, przedłużanie rzęs, pedicure klasyczny)

Ukończyła studia w zakresie fizjoterapii, stąd jej wiedza dotycząca potrzeb naszego ciała znacznie wykracza poza podstawową w tym zakresie.

 

 


 

Ukończone studia na kierunku Kosmetologii z wybitnymi ocenami. W naszym Centrum zajmuje się zajmuje się szeroką gamą zabiegów  anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, igłowej, mikrobioprądów, peelingów medycznych. ZAjmuje się również  pełnym zakresem klasycznej kosmetycznej pielęgnacji twarzy i ciała (manicure, opalanie natryskowe, przedłużanie rzęs, pedicure klasyczny)

 

 

 

Codziennie wita Was swym uśmiechem w recepcji. Wykształcenie w zakresie psychologii, dietetyki i socjologii pozwała jej na efektywne zrozumienie Waszych potrzeb jeszcze przed wizytą  gabinecie. 

Agnieszka Filip – asystentka, recepcjonistka

Jej troska i ciepło powoduje, że już w progu naszego Centrum poczujesz się komfortowo.

Dodaj komentarz