NASZ ZESPÓŁ


SPECJALIZACJĘ  z zakresu chorób wewnętrznych  zdobyła pracując w Klinice Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych w GCM w Katowicach Ochojcu.
ABSOLWENT Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.
Wykładowca Sląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach
W swoim Centrum zajmuję się leczeniem i profilaktyką  starzenia skóry.

Mojej pracy przyświeca  motto “Najważniejsza jest naturalność”, gdyż profilaktyka i odwracanie procesu starzenia musi polegać na  odtworzeniu młodego wyglądu z zachowaniem pełnej naturalności i świeżości.

Jestem właścicielką Centrum Med-beauty. Wykładam w SWSM w Katowiach, Prowadzę również szkolenia dokształcające dla lekarzy.

 


Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W Med-beauty zajmuje się zajmuje się kosmetycznymi zabiegami  anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, igłowej, mikrobioprądów, peelingów medycznych oraz  pełnym zakresem klasycznej kosmetycznej pielęgnacji twarzy i ciała.

Specjalizuje się  w zakresie makijażu permanentnego i wizażu, ale także  w zabiegach : pedicure klasyczny i leczniczy, manicure hybrydowy, opalanie natryskowe i przedłużanie rzęs.

 

 

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W naszym Centrum zajmuje się zajmuje się szeroką gamą zabiegów  anti-aging z wykorzystaniem mezoterapii mikroigłowej, igłowej, mikrobioprądów, peelingów medycznych oraz  pełnym zakresem klasycznej kosmetycznej pielęgnacji twarzy i ciała (manicure, opalanie natryskowe, przedłużanie rzęs, pedicure klasyczny)

Ukończyła studia w zakresie fizjoterapii, stąd jej wiedza dotycząca potrzeb naszego ciała znacznie wykracza poza podstawową w tym zakresie.

 

 

 

Codziennie wita Was swym uśmiechem w recepcji. Wykształcenie w zakresie psychologii, dietetyki i socjologii pozwała jej na efektywne zrozumienie Waszych potrzeb jeszcze przed wizytą  gabinecie. 

Dodaj komentarz