ODMŁADZANIE DŁONI

Dłonie, szyja, dekolt to obszary niezwykle podatne na powstawanie zmarszczek czy też utratę nawilżenia. Często zapominamy o nich nawet w codziennej pielęgnacji, a przecież mocno reagują na niekorzystne czynniki zewnętrzne: wiatr, słońce, klimatyzacja i starzeją się szybciej.
O twarz dbamy, ale często obserwujemy, że przy zadbanej twarzy, szyja czy ręce znacząco odbiegają jakością skóry. Dlatego odmładzanie dłoni to ważny zabieg dla każdej pięknej kobiety.

 

odmładzanie dłoni
ELLISYS

Elisys jest urządzeniem, którego działanie polega na użyciu końcówki z igłami w celu dostarczenia energii cieplnej bezpośrednio do tkanki poddanej zabiegowi. Energia cieplna powstaje poprzez emitowanie pomiędzy wkłutymi w tkankę igłami prądu RF. Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Wywołany w ten sposób efekt miejscowej termolizy (usunięcie starej tkanki skóry) wymusza nadbudowę nowego kolagenu w skórze.
   
   
   
   
   

EASY TCA – PEELING – USUWANIE PRZEBARWIEŃ

jeden z najlepszych zabiegów medycznych powalających na redukcję przebarwień posłonecznych i plam pojawiających sie wraz z wiekiem na rękach. ZAbieg jest niebolesny i nie wyłącza z codziennej aktywności, choć czasem konieczne jest wykonanie serii zabiegów 2-4 co 1-2 tyg.
   
   
   

restylane RESTYLANE SKINBOOSTER


Skuteczna rewitalizacja tych okolic to m.in. terapia preparatami Restylane Skinboosters (Restylane Vital, Restylane Vital Light), których składnikiem jest zmodyfikowany kwas hialuronowy. Restylane Vital dedykowany jest skórze dojrzałej, podczas gdy Restylane Vital Light jej młodszej i mniej zniszczonej.
    
   

 

cgf CGF / KOMÓRKI MACIERZYSTE / FIBRYNA, OSOCZE

Najsilniejsza obecnie autologiczne odmładzanie dłoni. Komórki macierzyste i skoncentrowane czynniki wzrostu uzyskiwane z krwi obwodowej za pomocą specjalistycznych separatorów mają wielokrotnie silniejszą moc regeneracyjną od klasycznych zabiegów autologicznych.
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
Autologiczny zabieg wykorzystując regeneracyjną moc czynników wzrostu uwalnianych z płytek zawieszonych w osoczu.

 

 

mezoterpia banerek 2 MEZOTERAPIA IGŁOWA


Zabieg nawilżający i odmładzający skórę dłoni na bazie koktajli z peptydami biomimetycznymi. Przeznaczony zwłaszcza dla młodszych skór. W MED-beauty wykorzystujemy najczęściej Dermaheal HSR, ale można też skorzystać z zabiegów np. z krzemem organicznym Strimatrix.
KARBOKSYTERAPIA
Zabieg rewitalizacji Co2 poprawia ukrwienie i odżywienie skóry dłoni.
CARBOLIFT Dzięki specjalnej głowicy aplikacja Co2 zwielokrotnia swe działanie regenerujące.

 

 

 

parafina banerekPEGGY SAGE® SPA MANICURE


Wyjątkowy zabieg pielęgnacyjny dla Twoich dłoni. Po peelingu, który sam w sobie zawiera pielęgnacyjne substancje wyciągu kwiatu lotosu, nakładana jest lecznicza maska Peggy Sage®. Wraz z maską wykonywany jest rozluźniający masaż dłoni. Miód, rozmaryn, witamina zwana witaminą młodości to tylko niektóre składniki maski. Na koniec rytuału nakładany jest krem Witaminą C o działaniu rozjaśniającym i przeciwstarzeniowym. Krem ma wspaniałą pudrową konsystencję, dzięki której dłonie są odżywione, ale nie tłuste, co zapewnia komfort po zakończeniu zabiegu.

 

 

ZABIEG PARAFINOWY


Zabieg obejmuje masaż dłoni z nałożeniem maski i zanurzenie ich w kąpieli parafinowej. Parafina kosmetyczna sama w sobie ma działanie nawilżające w połączeniu z maską jak opatrunek okluzyjny wzmacnia działanie maski nawilżającej.