OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE , FIBRYNA, PLASMA COMPLEX®

NOWOŚĆ

PLASMA COMPLEX®

Najnowsza terapia łącząca terapię fibryną bogatopłytkową I PRF i Fibryną strukturalną S-PRF.
Zabieg Plasma Complex polega na pozyskaniu z krwi własnej pacjenta (podczas dwóch osobnych odwirowań) dwóch frakcji fibryny: komórkowej z hematopoetycznymi komórkami macierzystymi oraz fibryny strukturalnej. Fibryna strukturalna tworzy tymczasowy stelaż dla nowo tworzonej tkanki skóry, natomiast fibryna komórkowa dostarcza komórki macierzyste, czynniki wzrostu, cytokiny oraz leukocyty, niezbędne do odbudowy tkanki.
Czas potrzebny na wykonanie zabiegu Plasma Complex, to ok. 45 minut .

Jakich efektów możemy spodziewać się po zabiegu ?
Po zabiegu możemy spodziewać się wzrostu napięcia skóry, lepszej sprężystości, odczucia wypełnienia. Przywracamy skórze lepszą gęstość, prawidłowe odżywienie i ukrwienie skóry. Wypełniają się ubytki tkankowe w skórze, wypłycają się zmarszczki, blizny, np. po trądziku, po oparzeniach.
Dzięki procedurze Plasma Complex stymulujemy proces zanikania rozstępów, możemy zmniejszyć efekt tzw. pomarańczowej skórki – cellulitu.
Czy trzeba powtarzać zabieg? Jeśli tak, to jak często ?
Jak długo utrzymuje się efekt ?

Zabieg wymaga powtórzeń, zalecane jest wykonanie 3 zabiegów w odstępach 4-tygodniowych.
Efekt lepszego napięcia, wypełnienia i sprężystości skóry widoczny i odczuwalny jest już po pierwszym zabiegu Plasma Complex. Pełen efekt przebudowy i odbudowy tkanki skórnej osiągamy po kilku miesiącach.
Jest to efekt długotrwały, ponieważ zabieg Plasma Complex stymuluje przebudowę wszystkich warstw tkanki skórnej. Dlatego kolejny zabieg po serii 3 zabiegów wykonujemy raz na pół roku.

osocze banerek 2OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP

ZABIEG Z OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM to niechirurgiczny zabieg, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce osocza bogatopłytkowego (PRP – Plateled Rich Plasma), w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, spłycenia zmarszczek lub przyspieszenia gojenia ran, blizn czy skóry po zabiegach medycyny estetycznej lub chirurgicznych.
Osocze bogatopłytkowe (PRP – Plateled Rich Plasma) to preparat krwiopochodny, który jest pozyskiwany z krwi pacjenta. Osocze jest bogate w witaminy, elektrolity, substancje odżywcze i hormony. Płytki krwi są podstawowym elementem mechanizmów naprawczych tkanek twardych i miękkich.

 


WSKAZANIA

– regeneracja skóry rąk, twarzy, szyi
– leczenie łysienia
– regeneracja okolicy oka
– procesy regeneracyjne w chirurgii, ortopedii, ginekologii

 

fibryna banerek

FIBRYNA PRF

Fibryna to produkt autologiczny uzyskiwany z krwi Pacjenta w podobny sposób jak osocze bogatopłytkowe. Po odpowiednim przygotowaniu uzyskiwany jest wyjątkowy materiał autologiczny w postaci fibryny z zawieszonymi w niej komórkami z czynnikami wzrostu, które nie są obecne w klasycznym osoczu bogatopłytkowym. Połączenie siły działania czynników wzrostu z płytek obecnych w osoczu bogatopłytkowym z czynnikami wzrostu z leukocytów powoduje że jest to silniejszy preparat niż samo osocze.

Zabieg przeprowadza się tak samo jak klasyczny zabieg z osoczem bogatopłytkowynm.

 

EFEKTY

Efekty najlepiej widoczne są po pewnym czasie, choć niektóre osoby widzą je niemal natychmiast . Jednak jak wiadomo , efekt stymulacji i regeneracji tkanek, tak jak jakikolwiek proces gojenia w naszym organiźmie nie następuje w ciągu jednego dnia. Potrzebny jest na to czas. Po zabiegach z osoczem skóra odzyskuje jędrność i młodzieńczy blask, znika szarość i zmęczenie, a także drobne zmarszczki. Wszystko to dzieje się dzięki naturalnym procesom, które stymulowane są poprzez wstrzyknięcie preparatu.

WSKAZANIA
wolumetryczna regeneracja ubytków i głębokich bruzd
intensywna regeneracja skóry rąk, twarzy, szyi
leczenie łysienia
regeneracja okolicy oka
procesy regeneracyjne w chirurgii, ortopedii, ginekologii

PRZECIWWSKAZANIA
ciąża,
laktacja,
choroby nowotworowe,
ostre zakażenia wirusowe,
zakażenie wirusem HIV,
przewlekłe choroby wątroby,
choroby autoimmunologiczne,
leczenie immunosupresyjne,
zaburzenia krzepliwości krwi oraz
przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.
 

ZOBACZ INNE ZABIEGI AUTOLOGICZNE>>
CENNIK

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
FIBRYNA
PLASMA COMPLEX®
500zł
700zł
1600zł