OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE , FIBRYNA

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP

ZABIEG Z OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM to niechirurgiczny zabieg, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce osocza bogatopłytkowego (PRP – Plateled Rich Plasma), w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, spłycenia zmarszczek lub przyspieszenia gojenia ran, blizn czy skóry po zabiegach medycyny estetycznej lub chirurgicznych.
Osocze bogatopłytkowe otrzymujemy z krwi pacjenta. Osocze jest bogate w witaminy, elektrolity, substancje odżywcze i hormony. Płytki krwi są podstawowym elementem mechanizmów naprawczych , dlatego odpowiednio przygotowane i podane za pomocą mezoterapii daje efekty odmładzające i regenerujące. 

WSKAZANIA

– regeneracja skóry rąk, twarzy, szyi
– leczenie łysienia
– regeneracja okolicy oka
– procesy regeneracyjne w chirurgii, ortopedii, ginekologii

FIBRYNA PRF

Fibryna to produkt autologiczny uzyskiwany z krwi Pacjenta w podobny sposób jak osocze bogatopłytkowe. Jest jednak bardzo mocno skoncentrowana i zawiera ważną substancję: fibrynę z zawieszonymi w niej komórkami z czynnikami wzrostu, które nie są obecne w klasycznym osoczu bogatopłytkowym.
Jest preparatem wielokrotnie silniej regenerującym niż klasyczne osocze.

Zabieg przeprowadza się tak samo jak klasyczny zabieg z osoczem bogatopłytkowynm.

EFEKTY

Efekty najlepiej widoczne są po pewnym czasie, choć niektóre osoby widzą je niemal natychmiast . Jednak jak wiadomo, efekt stymulacji i regeneracji tkanek, tak jak jakikolwiek proces gojenia w naszym organiźmie nie następuje w ciągu jednego dnia. Potrzebny jest na to czas. Po zabiegach z osoczem skóra odzyskuje jędrność i młodzieńczy blask, znika szarość i zmęczenie, a także drobne zmarszczki. Wszystko to dzieje się dzięki naturalnym procesom, które stymulowane są poprzez wstrzyknięcie preparatu.

WSKAZANIA

wolumetryczna regeneracja ubytków i głębokich bruzd
intensywna regeneracja skóry rąk, twarzy, szyi
leczenie łysienia
regeneracja okolicy oka
procesy regeneracyjne w chirurgii, ortopedii, ginekologii

PRZECIWWSKAZANIA

ciąża,
laktacja,
choroby nowotworowe,
ostre zakażenia wirusowe,
zakażenie wirusem HIV,
przewlekłe choroby wątroby,
choroby autoimmunologiczne,
leczenie immunosupresyjne,
zaburzenia krzepliwości krwi oraz
przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Concentrated growth factor -koncentrat czynników wzrostu

Zabieg na bazie pozyskiwania koncentratu czynników wzrostu i mezenchymalnych komórek macierzystych z krwi w specjalistycznym separatorze komórkowym.

ODNOWA NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

Metoda ta pozwala nam przeprowadzać terapię na dwa sposoby – klasycznie w formie mezoterapii lub też tworzyć specjalny „żel”, który stopniowo uwalnia do skóry cenne czynniki, co zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację procesów odnowy tkanki.

W efekcie zabiegów następuje stymulacja syntezy kolagenu, naczyń krwionośnych, skóra zmuszona do samoregeneracji staje się elastyczna, gładka, zyskuje świeży wygląd i młodzieńczą witalność.

WSKAZANIA

 • leczenie – oparzeń, ran, blizn
 • rewitalizacja okolic intymnych
 • leczenie wypadania włosów, łysienia
 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, rąk, dekoltu
 • leczenie wiotkości skóry twarzy i ciała

EFEKTY

 • regeneracja i odżywienie skóry
 • widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry
 • poprawa kolorytu i struktury skóry
 • zwiększenie elastyczności i jędrności skóry
 • redukcja zmarszczek
 • zmniejszenie wypadania włosów

Jest to idealny zabieg dla osób które chcą wdrożyć profilaktykę starzenia skóry, i chcą korzystać z jak najbardziej naturalnych zabiegów medycznych.

Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 4-6 tygodni/ 1 x rok

Zadzwoń 600 953 275