Pakiety dla przedsiębiorców

Pakiety Med-beauty dla przedsiębiorców

Pięć korzyści pakietów Med-beauty dla przedsiębiorców

Wyższa wydajność firmy i atrakcyjny wizerunek pracodawcy to tylko niektóre z korzyści, jakie daje zastosowanie w firmie systemu kafeteryjnego Med-Beauty. Przedstawiamy jego pięć najważniejszych zalet.

1. Zadowolony personel = wyższa wydajność firmy

Amerykanie kilka lat temu zbadali wpływ satysfakcji personelu na efektywność działań firmy. Dowiedli, że zadowolony pracownik zwiększa swoją wydajność o 12% w stosunku do tego, który do swoich codziennych obowiązków podchodzi obojętnie. Nietrudno zgadnąć, jak przekłada się to na osiągi całego personelu. Niektóre firmy, które korzystały z systemów benefitowych, notowały wyniki o blisko 200% lepsze, niż działająca w tej samej branży konkurencja bez takich programów. Rozsądna inwestycja w personel przynosi więc firmie nie tylko korzyści wizerunkowe, ale także finansowe.

2. Atrakcyjny pracodawca

Tzw. employer branding, czyli budowanie wizerunku pracodawcy, zyskuje w świecie biznesu coraz większą popularność. Działania z tego zakresu zwiększają szanse na utrzymanie najlepszych pracowników oraz pozyskanie takich, którzy przyczynią się do rozwoju firmy. Wprowadzając system kafeteryjny do organizacji dbamy zarówno o employer branding wewnętrzny (skierowany do obecnego personelu), jak i zewnętrzny, który zwiększa atrakcyjność na rynku pracy. A krążąca pocztą pantoflową dobra opinia o szefie często jest warta znacznie więcej, niż nawet najbardziej kreatywne ogłoszenie w sprawie pracy.


3. Pakiet na potrzeby kobiet i mężczyzn

Dla wielu pracodawców największą przeszkodą we wprowadzeniu programu benefitowego jest dopasowanie go do potrzeb pracowników. Bo przecież jednemu przypadnie do gustu karnet na siłownię, a innemu bilet do filharmonii. Pakiety Med-Beauty dają przedsiębiorcom niepowtarzalną szansę, by dogodzić wszystkim, bo oferta obejmuje szeroką gamę zabiegów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W Polsce coraz większą część klientów gabinetów kosmetyki i medycyny estetycznej stanowią Panowie (w przypadku klinik chirurgii plastycznej aż 20%!).


4. Oferta dla małych firm

Systemy kafeteryjne są powszechnie wykorzystywane przez wszystkie rodzaje firm w Stanach czy Europie Zachodniej, podczas gdy w Polsce korzystają z nich głównie korporacje. A przecież każdy pracownik chce poczuć się doceniony – niezależnie od tego czy pracuje w dużej organizacji czy w kilkuosobowym zespole. Dlatego w ramach naszego systemu przygotowaliśmy również pakiety dla małych firm, zatrudniających nawet poniżej 10 pracowników.

5. Minimalne zaangażowanie pracodawcy

W porównaniu do innych działań ukierunkowanych na poprawę wewnętrznego wizerunku firmy (wyjazdy integracyjne, szkolenia, wydawanie gazetki, itp.), system kafeteryjny wymaga od pracodawcy bardzo małego zaangażowania czasu. Jest również stosunkowo tańszy – stanowi pozapłacową formę wynagrodzenia, która jest często dużo bardziej opłacalna niż zwykła podwyżka pensji. Zwłaszcza, że środki na taki program można pozyskać z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (ZFŚS).

tło karty SILVER

tło karty gold

tło karty PLATINUM

Dodaj komentarz