PEELINGI MEDYCZNE – BLIZNY, ROZSTĘPY I PRZEBARWIENIA

PEELINGI MEDYCZNE to zróżnicowana grupa zabiegów o wielu kierunkach leczniczych. W zależności od typu peelingu, stężenia, mają różne działanie.
Blizny, rozstępy, zmarszczki to część problemów, których redukcję przeprowadza się między innymi za pomocą peelingów chemicznych.

EASY TCA / EASY TCA PAIN CONTROL

2 medyczne peelingi o podobnym zestawie wskazań leczniczych. EASY TCA Pain Control nowa formuła, podczas której jest do minimum zredukowane odczucia pieczenia podczas zabiegu. EAY TCA klasyczny jest wykorzystywany obecnie tylko w protokołach leczenia blizn potrądzikowych w połączeniu z dermabrazją miejscową.
Peelingi średniogłębokie, odpowiednie protokoły wykonania zabiegów pozwalają na leczenie różnych problemów dermatologicznych i estetycznych.

WSKAZANIA

 

  • rozjaśnianie, odmładzanie
  • usuwanie przebarwień
  • leczenie trądziku zaskórnikowego
  • leczenie trądziku ropnego
  • leczenie trądziku grudkowego
  • zapobieganie nawrotom trądziku po leczeniu dermatologicznym
  • trądzik różowaty
  • rogowacenie posłoneczne
  • regulacja łojotoku
  • blizny potrądzikowe

 

blizny potrądzikowe
Easy TCA pozwala na znaczne odświeżenie i wyrónanie kolorytu skóry. PO zabiegu skóra ma zdezydowanie mniej widocznych zmarszczek i wygląda bardzo świeżo. Klasyczne blizny potrądzikowe. Easy TCA w monoterapii oraz w procesach leczniczych w połączeniu z innymi zabiegami medycznymi. Drobne, gąbczaste blizenki potrądzikowe – Easy TCA w monoterapii oraz w połączeniu z innymi zabiegami. Podobnie jak w przypadku klasycznych blizn potrądzikowych proces leczenia wymaga czasu, ale daje wspaniałe efekty teraputyczne. Przebarwienia posłoneczne, melasma, przebarwienia pozapalne – Easy TCA może być skuteczny rówież w monoterapii, ale zwykle wymaga wykonania serii zabiegów 2-4 zabiegów co 1-2 tygodnie.

PEEL MISSION

Peelingi medyczne i kosmoceutyki dedykowane poszczególnym problemom skórnym. Redukcja trądziku, przebarwień, blizn, odmładzanie, skóra sucha, problematyczna lub naczynkowa -to najczęściej spotykane problemy. Dobór 1,2 lub 3 składników zgodnie z wiedzą medyczną pozwala na skuteczne leczenie problemów skórnych.

KWAS MLEKOWY

Różne stężenia kwasu mlekowego mają różne działanie: nawilżające, redukujące blizny potrądzikowe, regulujące wydzielanie sebum czy rozjaśniające przebarwienia.

wskazania

rozjaśnianie przebarwień
regeneracja uszkodzeń posłonecznych
redukcja drobnych zmarszczek
nawilżenie skóry i poprawa jej struktury
redukcja trądziku
regulacja wydzielania sebum

KWAS MIGDAŁOWY 40% pH 1,5

Kwas o działaniu antybakteryjnym, odkażającym, spłyca drobne zmarszczki, poprawia strukturę skóry, redukuje trądzik. Nie powoduje fotoalergii i nie zwiększa wrażliwości skóry na UV.

wskazania:

oczyszczanie
drobne zmarszczki
trądzik
melasma
uszkodzenia posłoneczne
wygładzenie skóry

KWAS GLIKOLOWY 50% pH 1,5

Kwas zwany kwasem młodości o działaniu redukującym zmarszczki i działaniu spowalniającym procesy starzenia. Ponadto spłyca blizny potrądzikowe, poprawia koloryt skóry, rozjaśnia plamy pigmentacyjne, redukuje zaburzenia rogowacenia.

wskazania:

redukcja zmarszczek
blizny potrądzikowe
rozstępy
poprawa elastycznosci skóry
zwiększenie produkcji kolagenu i mukopolisacharydów
rozjaśnienie plam pigmentowych
poprawa struktury skóry i jej wygładzenie
oczyszczenie skóry
przyspieszenie odnowy skóry

 

INNE ZABIEGI W LECZENIU PRZEBARWIEŃ :


AQUASHINE>>

 

 

INNE ZABIEGI W LECZENIU ROZSTĘPÓW:

 

FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA
KARBOKSYTERAPIA>>
LINERASE>>
KOMÓRKI MACIERZYSTE>>