PEELINGI MEDYCZNE W LECZENIU SKÓRY PROBLEMATYCZNEJ I TRĄDZIKOWEJ

PEELINGI CHEMICZNE to jedne z najlepszych zabiegów w leczeniu zarówno łojotoku jak i różnych form aktywnego trądziku, również różowatego

Mogą być wykorzystane jako jedyny zabieg leczniczy lub w połączeniu z antybiotykoterapią czy leczeniem retinoidami.

EASY TCA / EASY TCA PAIN CONTROL

2 medyczne peelingi o podobnym zestawie wskazań leczniczych. EASY TCA Pain Control nowa formuła, podczas której jest do minimum zredukowane odczucia pieczenia podczas zabiegu. EASY TCA klasyczny zarezerwowany pozostaje głównie do zabiegów leczenia blizn potrądzikowych w połączeniu z dermabrazją.
Peelingi średniogłębokie, odpowiednie protokoły wykonania zabiegów pozwalają na leczenie różnych problemów dermatologicznych i estetycznych.

WSKAZANIA

 

  • rozjaśnianie, odmładzanie
  • usuwanie przebarwień
  • leczenie trądziku zaskórnikowego
  • leczenie trądziku ropnego
  • leczenie trądziku grudkowego
  • zapobieganie nawrotom trądziku po leczeniu dermatologicznym
  • trądzik różowaty
  • rogowacenie posłoneczne
  • regulacja łojotoku
  • blizny potrądzikowe

 

blizny potrądzikowe
Easy TCA pozwala na znaczne odświeżenie i wyrónanie kolorytu skóry. PO zabiegu skóra ma zdezydowanie mniej widocznych zmarszczek i wygląda bardzo świeżo. Klasyczne blizny potrądzikowe. Easy TCA w monoterapii oraz w procesach leczniczych w połączeniu z innymi zabiegami medycznymi. Drobne, gąbczaste blizenki potrądzikowe – Easy TCA w monoterapii oraz w połączeniu z innymi zabiegami. Podobnie jak w przypadku klasycznych blizn potrądzikowych proces leczenia wymaga czasu, ale daje wspaniałe efekty teraputyczne. Przebarwienia posłoneczne, melasma, przebarwienia pozapalne – Easy TCA może być skuteczny rówież w monoterapii, ale zwykle wymaga wykonania serii zabiegów 2-4 zabiegów co 1-2 tygodnie.

PEEL MISSION

Peelingi medyczne i kosmoceutyki dedykowane poszczególnym problemom skórnym. Redukcja trądziku, przebarwień, blizn, odmładzanie, skóra sucha, problematyczna lub naczynkowa -to najczęściej spotykane problemy. Dobór 1,2 lub 3 składników zgodnie z wiedzą medyczną pozwala na skuteczne leczenie problemów skórnych.

 

ARCHITECTpeel

NOWOŚĆ! Unikalny zabieg oparty na kwasach huminowych, zaprojektowany dla skóry z rozszerzonymi porami. Równocześnie wygładza skórę i pobudza produkcję kolagenu. Składa się z 3 etapów – detoksykacji, nałożenia ekstraktów kwasów huminowych i maski z kwasami huminowymi, 3 rodzajami glinek oraz ekstraktami wygładzającymi i wyciszającymi.

wskazania

rozszerzone pory

skóra starzejąca się

nierówności skórne

KWAS SALICYLOWY 20% pH 2,8

Kwas o działaniu antytrądzikowym. Oczyszcza zaskórniki, redukuje wydzielanie sebum, działa przeciwbakteryjnie.

WSKAZANIA:

wszystkie postaci trądziku zapalnego i niezapalnego.
zaskórniki

KWAS AZELAINOWY 30% pH 2,4

Ma działanie złuszczające, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne. Hamuje proces keratynizacji mieszków włosowych przez co zmniejsza powstawanie zaskórników. Hamując tyrozynazę zmniejsza powstawanie przebarwień pozapalnych. Blokuje nadaktywność melanocytów

WSKAZANIA:

trądzik zaskórnikowy
trądzik grudkowo-krostkowy
trądzik zapalny
tradzik różowaty
przebarwienia pozapalne
przebarwienia potrądzikowe
skóra płytko unaczyniona , wrażliwa i naczynkowa
łuszczyca

KWAS LAKTOBIONOWY 40% pH 1,9

Kwas odziałaniu nawilżającym, przeciwzmarszczkowym, uelastyczniającym. Nie powoduje reakcji fotoalergicznych i nie zwiększa wrażliwości na promieniowanie UV, dzięk czemu może być stosowany również latem. Ma działanie lecznicze zarówno w przypadku skóry atopowej jak i np. po oparzeniach posłonecznych.

WSKAZANIA:

skóra sucha
zmarszczki
skóra wrażliwa i naczynkowa
skóra atopowa

KWAS MLEKOWY 50% pH 2,0 i 80% pH 1,8

2 rodzaje kwasu mlekowego o działaniu nawilżającym, redukującym blizny potrądzikowe, regulującym wydzielanie sebum i działaniu rozjaśniającym przebarwienia.

WSKAZANIA:

rozjaśnianie przebarwień
regeneracja uszkodzeń posłonecznych
redukcja drobnych zmarszczek
nawilżenie skóry i poprawa jej struktury
redukcja trądziku
regulacja wydzielania sebum

KWAS MIGDAŁOWY 40% pH 1,5

Kwas o działaniu antybakteryjnym, odkażającym, spłyca drobne zmarszczki, poprawia strukturę skóry, redukuje trądzik. Nie powoduje fotoalergii i nie zwiększa wrażliwości skóry na UV.

WSKAZANIA:

oczyszczanie
drobne zmarszczki
trądzik
melasma
uszkodzenia posłoneczne
wygładzenie skóry

KWAS GLIKOLOWY 50% pH 1,5

Kwas zwany kwasem młodości o działaniu redukującym zmarszczki i działaniu spowalniającym procesy starzenia. Ponadto spłyca blizny potradzikowe, poprawia koloryt skóry, rozjaśnia plamy pigmentacyjne, redukuje zaburzenia rogowacenia.

WSKAZANIA:

redukcja zmarszczek
spłycenie blizn
poprawa elastycznosci skóry
zwiększenie produkcji kolagenu i mukopolisacharydów
rozjaśnienie plam pigmentowych
poprawa struktury skóry i jej wygładzenie
oczyszczenie skóry
przyspieszenie odnowy skóry

KWAS TCA 2

Głębokie działanie rozjaśniające i wygładzające, redukuje blizny i trądzik. Można go stosować na większe partie ciała – twarz, szyję, plecy, ramiona, przedramiona dłonie czy nogi. W zależności od potrzeb można wykonać peeling powierzchowny lub głęboki w zależności od ilości nałożonych warstw.

WSKAZANIA:

zmarszczki
rogowacenie starcze
trądzik grudkowo-krostkowy
wiotkość skóry
plamy soczewicowate
blizny potrądzikowe
świeże blizny pourazowe i rozstępy

[zobacz inne peelingi>>]