PEELINGI MEDYCZNE ATI-AGING – DZIAŁANIE ODMŁADZAJĄCE

PEELINGI MEDYCZNE TO zróżnicowana grupa zabiegów o wielu kierunkach leczniczych. W zależności od typu peelingu, stężenia, mają działanie przeciwstarzeniowe, lecznicze na skórę tłustą, skórę z przebarwieniami.

NANOPEELINGI


Nanotechnologia to unikalna, biotechnologicznie zaawansowana metoda zamykania aktywnych składników w nanocząsteczki, która pozwala im bez przeszkód wnikać w przestrzeń międzykomórkową górnych warstw skóry, co gwarantuje dużo lepsze wchłanianie substancji czynnych i ich większą skuteczność.

NANOPEEL LINERASE
Peeling na bazie kolagenu.  Linerase Peel Off nie powoduje złuszczania skóry, jest to delikatna bioregeneracja na poziomie naskórkowym poprzez działanie : Retinolu 5%, Witaminy C 5%, Kwasu Glikolowego i cytrynowego 15%, HA, kolagenu oraz polipeptydów. Pozwala na oczyszczenie skóry i usunięcie zrogowaciałego naskórka, zmiękcza, nawilża i nieprawdopodobnie wygładza skórę zwiększając biodostępność substancji aktywnych oraz penetrację i działanie kluczowego – 2 etapu zabiegu czyli iniekcji Linerase. Po zastosowaniu Peel Off skóra jest aksamitna w dotyku i nabiera wyjątkowego blasku.
Działanie odmładzające ma zwłaszcza zawarty w peelingu kwas glikolowy, kolagen i retinol.

Może być stosowany także jako monoterapia  lub terapia wprowadzająca do terapii kolagenowej LINERASE.

cena 250zł

NANOPEEL TCA JESSNER
Zabieg  na bazie klasycznego Jessnera z kwasem trójchlorooctowym oraz resveratrolem zamiast rezorcyny. Wyrównuje koloryt, działa stymulująco na warstwę rozrodczą naskórka wygładzając zmarszczki z równoczesnym działaniem leczniczym. Wielokierunkowe działanie lecznicze i anti-aging, zwłaszcza z elastozą posłoneczną i plamami soczewicowatymi.
Może być elementem terapii blizn potrądzikowych z Carboliftem i RF mikroigłowym.
działanie odmładzające polaga na bardzo silnej stymulacji odnowy po złuszczeniu skóry i działaniu przeciw przebarwieniom.

wskazania:

leczenie i zapobieganie fotostarzeniu skóry,
powierzchniowe zmarszczki,
średnio-głębokie blizny potrądzikowe,
skóra łojotokowa z rozszerzonymi porami,
przebarwienia.

Cykl zabiegowy: 4-6 sesji co 20 dni

cena 200zł

NANOPEEL EYE

Peeling stworzony został specjalnie z myślą o delikatnych okolicach oczu. Połączenie kwasu glikolowego z kwasem mlekowym ma za zadanie zwiększenie efektywności działania przy jednoczesnym zmniejszeniu jego inwazyjności. Pozwala to na stosowanie peelingu EYE na wszystkie wrażliwe okolice twarzy i szyi. Jako peeling powierzchniowy, ma właściwości regulujące powodujące delikatne złuszczanie i regenerację skóry w miejscach aplikacji. Redukuje drobne zmarszczki, blizny oraz plamy posłoneczne i starcze.

wskazania:

leczenie i zapobieganie ksantelazmie
prosaki,
zmiany pigmentacyjne
płytkie zmarszczki w okolicach konturu oka,/span>

 

PEEL MISSION

Peelingi medyczne i kosmoceutyki dedykowane poszczególnym problemom skórnym. Redukcja trądziku, przebarwień, blizn, odmładzanie, skóra sucha, problematyczna lub naczynkowa -to najczęściej spotykane problemy. Dobór 1,2 lub 3 składników zgodnie z wiedzą medyczną pozwala na skuteczne leczenie problemów skórnych.

 

KWAS PIROGRONOWY

JEDEN z najsilniej odmładzających kwasów pośród peelingów chemicznych. Silne działanie przeciwzmarszczkowe i uelastyczniaje.

wskazania

działanie odmładzające

cena 130zł

KWAS LAKTOBIONOWY 40% pH 1,9

Kwas o działaniu nawilżającym, przeciwzmarszczkowym, uelastyczniającym. Nie powoduje reakcji fotoalergicznych i nie zwiększa wrażliwości na promieniowanie UV, dzięki czemu może być stosowany również latem. Ma działanie lecznicze zarówno w przypadku skóry atopowej jak i np. po oparzeniach posłonecznych.

wskazania

skóra sucha
zmarszczki
skóra wrażliwa i naczynkowa
skóra atopowa

cena 130zł

KWAS AZELAINOWY

Kwas azelainowy wykazuje działanie keratolityczne, przez co zmniejsza tworzenie się czopów łojowych. Hamuje również rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku (Propionibacterium acnes, Staphylococcus epidermidis) oraz wytwarzanie kwasów tłuszczowych, mających istotne znaczenie w powstawaniu zmian trądzikowych. Hamuje również wzrost i nadmierną aktywność melanocytów. Działanie odmładzające polega głównie na leczeniu przebarwień i wiąże się z hamującym wpływem kwasu azelainowego na sytezę DNA i oddychanie komórkowe melanocytów. Po zastosowaniu miejscowym lek przenika do wszystkich warstw skóry.

wskazania

terapia skóry problematycznej, trądzikowej

cena 130zł

KWAS MIGDAŁOWY 40% pH 1,5

Delikatny kwas o działaniu antybakteryjnym, odkażającym, spłyca drobne zmarszczki, poprawia strukturę skóry, redukuje trądzik. Nie powoduje fotoalergii i nie zwiększa wrażliwości skóry na UV.
Peeling całoroczny, do systematycznej pielęgnacji skóry.

wskazania:
oczyszczanie
drobne zmarszczki
trądzik
melasma
uszkodzenia posłoneczne
wygładzenie skóry

cena 130zł

KWAS GLIKOLOWY

W stężeniach do 15% kwas glikolowy – działanie nawilżające, niewidoczne złuszczanie,

W wyższym stężeniu oprócz działania nawilżającego i oczyszczającego skórę (np. trądzikową) daje efekt powierzchniowego peelingu, wyraźniejsze złuszczanie, bardzo silne działanie Anti-aging i regeneracyjne.

Wielokrotne stosowanie kwasu glikolowego prowadzi do zwiększenia jej grubości o około 25% !

Przy długotrwałym stosowaniu (6 miesięcy i dłużej) preparatów zawierających kwas glikolowy dochodzi do odbudowy włókien sprężystych i poprawy elastyczności skóry. Równolegle obserwuje się zwiększoną produkcję włókien kolagenu i mukopolischarydów, co prowadzi do spłycenia zmarszczek i długofalowej poprawy biologicznych i elastycznych właściwości skóry.

wskazania:
oczyszczanie
zmarszczki
działanie Anti-aging
wygładzenie skóry

cena 150zł

KWAS MLEKOWY

M bardzo silne działanie nawilżające i regenerujące. Świetnie stymuluje produkcję ceramidów – substancji tłuszczowych, które są naturalnym składnikiem skóry, chroniącym przed utratą wody i pomagającym w jej wchłanianiu. A to one chronią naszą skórę przed niekorzystnymi warunkami środowiska.

Reguluje odnowę skóry, wpływa na produkcję kolagenu, czyli działa przeciwzmarszczkowo.

Kwas mlekowy pomaga w likwidowaniu przebarwień, plam i niewielkich blizn potrądzikowych. Łagodzi podrażnienia, a także wykazuje właściwości antybakteryjne, przeciwdziałając stanom zapalnym skóry – zapobiega tworzeniu się wyprysków czy zaskórników.

wskazania:
oczyszczanie i nawilżanie
drobne zmarszczki
melasma
uszkodzenia posłoneczne
wygładzenie skór
element terapii skóry problematycznej z zaskórnikami

cena 130zł

KWAS SALICYLOWY

Stosowany miejscowo w preparatach medycznych działających odkażająco, przeciwzapalnie, przeciwbólowo.
Jako peeling, już w niskich stężeniach, rozpuszczając się w tłuszczach, przenika przez warstwę sebum na skórze i wnika w głąb mieszków włosowo-łojowych. Tam rozpoczyna swoją działalność bakteriobójczą i łagodzącą, usuwając nadmiar tłuszczu i zanieczyszczeń.

Jako peeling o wyższych , medycznych stężeniach ma działanie zmniejszające wydzielanie sebum, przeciwbakteryjne ale również regenerujące oraz keratoplastyczne, to znaczy, że stymuluje odnowę naskórka. Udowodnione jest jego działanie redukujące widoczność blizn.
Mimo że jest lekiem w terapii skóry tłustej, nie jest przeciwwskazany dla skóry suchej.Nie spowoduje dodatkowego wysuszenia, tylko wyrównanie elestyczności naskórka.

wskazania:
leczenie skóry problematycznej
leczenie skóry tłustej
poprawa struktury skóry i jej wygładzenie
działanie na blizny potrądzikowe
oczyszczenie skóry
przyspieszenie odnowy skóry

cena 150zł
KWAS PIROGRONOWY
Penetruje szybko i dociera, w czasie niecałej minuty do warstwy brodawkowatej, powodując delikatny rumień porównywalny do tego po peelingu kwasem glikolowym.
Luzuje połączenia między komórkami naskórka powodując następnie złuszczenie warstwy rogowej.
Działa rozjaśniająco.
Na poziomie mieszka włosowo-łojowego kwas pirogronowy ma wysokie właściwości penetracyjne i bakteriostatyczne (znacząco obniża miejscowe pH) oraz działanie komedolityczne (przeciwzaskórnikowe).
Ma silne działanie regulujące sebum i zmniejszające tłustość skory łojotokowej i trądzikowej.
Na poziomie skóry właściwej stymuluje neosyntezę glikoprotein, kolagenu i włókien elastyny i jest działanie są intensywniejsze niż po peelingach glikolowych a porównywalne do tych po peelingu TCA.
Wskazania: łojotokowe zapalenie skóry,
usuwanie przekrwienia i zaczerwienienia,
przebarwienia,
trądzik,
skóra łojotokowa,
blizny i ślady bliznowate po urazach i zabiegach,
fotostarzenie,
rozstępy

cena od 180zł

KWAS TCA 35% pH 0,2

Głębokie działanie rozjaśniające i wygładzające, redukuje blizny i trądzik. Można go stosować na większe partie ciała – twarz, szyję, plecy, ramiona, przedramiona dłonie czy nogi. W zależności od potrzeb można wykonać peeling powierzchowny lub głęboki w zależności od ilości nałożonych warstw.

wskazania:
zmarszczki
rogowacenie starcze
trądzik grudkowo-krostkowy
wiotkość skóry
plamy soczewicowate
blizny potrądzikowe
świeże blizny pourazowe i rozstępy

cena od 180zł

[ZOBACZ PEELINGI W LECZENIU SKÓRY TRĄDZIKOWEJ>>]
[ZOBACZ PEELINGI W LECZENIU BLIZN POTRĄDZIKOWYCH I ROZSTĘPÓW>>]