RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE

Rytuał to zabieg który łączy elementy relaksu i zabiegu pielęgnacyjnego.
Strefa relaksu – to ta część która daje niesamowitą przyjemność, ukojenie i odpoczynek.

Taki odpoczynek ładuje nasze “baterie” na kolejne dni. Zapach, atmosfera i delikatny dotyk – to elementy każdego ważnego rytuału.

Drugą stroną rytuału to klasyczne efekty zabiegu pielęgnacyjnego. W zależności od wykorzystanych preparatów daje takie same efekty jak każdy inny, wysokojakościowy zabieg pielęgnacyjny.
zabiegi relaksacyjne

ALTERNATYWA DLA MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ
Dzięki zastosowaniu specjalnego aktywatora i dezaktywatora mamy możliwość otwarcia pewnych warstw naskórka dla aktywnych substancji leczniczych.
Sam aktywator działa leczniczo – zawiera m.in. szałwię, alantoinę, czy kwas jabłkowy. Natomiast najważniejszą funkcją jest silne uwrażliwienie skóry na aplikowane później serum z kwasem hialuronowym lub kolagenem.

ABy zakończyć proces zabiegowy konieczne jest wykorzystanie dezaktywatora a efekt wzmacniany jest maską z kwasem laktobionowym, Buterbur, glinką białą i kwasem hialuronowym.

ZABIEG NAWILŻAJĄCO – PRZECIWZMARSZCZKOWY E-FIORE Z INTENSYWNIE ODŻYWCZĄ MASKĄ THALGO , znakomita alternatywa dla igłowych mezoterapii nawilżających.

 
 
 
 

ZABIEG DEDYKOWANY OKOLICY OCZU. Wstepny demakijaż i peeling enzymatyczny z szałwią i papainą obejmuje całą twarz. Dopiero w kolejnych etapach skupiamy się na okolicy oczu. Za pomocą Octoline® wtłoczone jest serum z kolagenem, kwasem hialuronowym lub antyoksydantami a następnie aplikowane są wspaniałe płatki które przez kilka minut uwalniają składniki zawarte w ekstrakcie śluzu ślimaka i działają przeciwstarzeniowo drobinkami 24 karatowego złota.

Podczas RYTUAŁÓW RELAKSACYJNYCH RÓWNIEŻ zadbamy o Twoje oczy. Aplikacja płatków z wyciągiem ze śluzu ślimaka i 24 karatowym złotem to luksus, odżywienie i wypoczynek dla twoich oczu.  
 
 

PRINESS LIFT Zabieg który daje szybką oprawę napięcia i nawilżenia skóry. Sprawdza się również jako wspaniały zabieg bankietowy.
 
 
 
 
 
 

SNAIL & GOLD – wspaniały, relaksujący rytuał z użyciem aktywnych substancji zawartych wyciągu ze śluzu ślimaka i złocie. Kilku etapowy rytuał obejmuje, oczyszczanie, wprowadzanie ampułek, kremów, pianek i masek.

Śluz ślimaka jest wyjątkowo bogaty w substancje odzywcze:
allantoinę – przyspieszającą gojenie uszkodzonego naskórka, łagodzącą podrażnienia;
proteiny – poprawiające teksturę i koloryt skóry;
witaminy, głównie A, C i E – stymulujące syntezę kolagenu
alfa-hydroksykwasy (kwasy AHA) – działające złuszczająco
mukopolisacharydy – działające nawilżająco
enzymy proteolityczne – wpływające na właściwy poziom kolagenu i elastyny;
kolagen i elastynę, podstawowe białka skóry właściwej, gwarantujące jej elastyczność
zabiegi relaksacyjne
NANTES NAWILŻANIE
Zabieg dla kobiet ceniących swój czas. Szybkie efekty nawilżenia i odżywienia wynikają z nietypowych właściwości nanowody – wody zmienionej w specjalnym akceleratorze w nanokrople o niezwykle małych wymiarach i niezwykłych właściwościach. Dzięki nanocząsteczkom substancje odżywcze są przenoszone głęboko do skóry naśladując zabiegi mezoterapii.

zabiegi relaksacyjne