PROFESJONALNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE

szkolenia kosmetyczne
DOŚWIADCZENIE…
Nasi szkoleniowcy to osoby z doświadczeniem w prowadzeniu staży i praktyk studenckich. Mają ponadto olbrzymie doświadczenie w pracy kosmetyczki i kosmetologa.

WYJĄTKOWY PROGRAM…

Od recepcji, poprzez praktyczne zabiegi objęte szkoleniem, aż po umiejętność leczenia ew powikłań i np. pracy z trudnym klientem.

Tak więc otrzymujesz potężną dawkę wiedzy na temat możliwości zabiegowych, wiedzę kosmetyczną i medyczną, którą będziesz mogła wykorzystać w wielu sytuacjach w swojej pracy,

Ponadto szkolenie obejmuje wiele informacji z zakresu marketingu, psychologii obsługi klienta oraz !!! podstawy z zakresu medycznego leczenia możliwych powikłań.
W trudnych przypadkach nie zostajesz sama – po szkoleniu, zawsze możesz z nami kontaktować się celem wsparcia w zakresie trudnych przypadków….

AUTORSKIE WSKAZÓWKI

Szkolenia obejmują nie tylko wiedzę teoretyczną i praktykę, ale również liczne autorskie wskazówki praktyczne, wypracowane przez lata doświadczeń, wykraczające poza podstawowy temat szkoleniowy.

CERTYFIKATY…

Po szkoleniu otrzymujesz imienny certyfikat ukończonego szkolenia z wymienionym zakresem umięjętności.

DLA KOGO SZKOLENIA KOSMETYCZNE…

Szkolenia prowadzone są kompleksowo i w taki sposób, aby zarówno absolwenci szkół kosmetycznych, kosmetolodzy, jak i osoby początkujące nabyły albo znacznie poszerzyły swoją wiedzę.
Szkolenia pozwalają nie tylko na nabycie pewnych umiejętności, nie spotykanych w szkole, ale też przygotowują zarówno do samodzielnej pracy w salonie, jak i pracy w własnym gabinecie.

POJEDYNCZE MODUŁY SZKOLENIOWE

szkolenia szkolenia kosmetyczne - mezoterapia
szkolenia kosmetyczne - cellulit KURS mikrodermabrazji szkolenia kosmetyczne - peelingi
KURS PRZEDŁUŻANIA RZES szkolenie kosmetyczne z infuzji tlenowej i oksydermabrazji kurs pedicure

szkolenia kosmetyczne

WEEKENDOWE KURSY KOSMETYCZNE

Kursy przeznaczone dla osób po szkole kosmetycznej, które chcą powtórzyć i poszerzyć wiedzę z zakresu kosmetyki podstawowej, a także dla osób zainteresowanych wykonywaniem zabiegów kosmetycznych, jako pierwszy krok do wymarzonego zawodu.
Szczególną zaletą jest nietypowe ujęcie tematyki, obejmującej elementy niespotykane w klasycznych programach szkoleniowych.

szkolenia kosmetyczne med-beauty - weekendowe
szkolenia kosmetyczne weekendowe med-beauty

szkolenia kosmetyczne

nr wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.24/00198/2018

Dodaj komentarz