SZKOLENIA Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – FILLERSACADEMY GRAŻYNA WALKOWICZ

FILLERSACADEMY SZKOLENIA DLA LEKARZY GRAZYNA WALKOWICZ

O AKADEMII

FILLERSACADEMY to wyjątkowe miejsce, które powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie lekarzy medycyny estetycznej na nowe techniki zabiegowe, wiedzę, ale także na praktyczne wskazówki od doświadczonego szkoleniowca.

SZKOLENIA z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ kierujemy zarówno do lekarzy-absolwentów podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej, jak i lekarzy zajmujących się już medycyną estetyczną.

O SZKOLENIACH

Szkolenia z medycyny estetycznej mogą być indywidualne lub prowadzone w mikrogrupach. Skupiają się zarówno na bardzo intensywnych ćwiczeniach praktycznych, jak i ważnych, z punktu widzenia lekarza, wiedzy teoretycznej. Wiedza ta dotyczy przede wszystkim radzenia sobie z trudnymi przypadkami i wszystkimi możliwymi powikłaniami.

Nie promuję często proponowanych „metod autorskich” skupiających się stosowaniu jednego schematu dla każdego pacjenta, tylko uczę takich technik, które pozwolą osiągać optymalny, indywidualny efekt u każdego pacjenta.

Grażyna Walkowicz
Fillersacademy

Co mnie wyróżnia i co zyskujesz dzięki moim szkoleniom w Fillersacademy

szkolenia medycyna estetyczna -indywidualne

INDYWIDUALNIE

Nie musisz zapisywać się na proponowany temat szkoleń, możesz samodzielnie skomponować tematykę szkolenia.

MIKROGRUPY

Jeśli szkolenia są grupowe to zwykle jest są 2 maksymalnie 3 osoby podczas szkolenia.

WIEDZA

Oprócz wielu godzin intensywnej praktyki, dzielę się z Wami wiedzą opartą na najnowszych badaniach naukowych, niezbędną dla wykształconego lekarza medycyny estetycznej.

ANATOMIA

Każda część teoretyczna obejmuje przypomnienie i poszerzenie wiedzy anatomicznej w zakresie planowanych zabiegów. Wiedza anatomiczna jest wówczas przedstawiana konkretnie w kontekście bezpieczeństwa planowanych zabiegów medycyny estetycznej.

POWIKŁANIA

Każde szkolenie obejmuje omówienie możliwych powikłań i procedur postępowania w przypadku ich wystąpienia. Moim celem jest to, żebyś po zabiegu czuł się pewnie opiekując się swoim Pacjentem. Abyś wiedział czego możesz się spodziewać i jak samodzielnie poradzić sobie z każdym problem.

Co zyskujesz?

Nowe techniki, większa biegłość, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie w zakresie samodzielnej pracy z pacjentem.

o trenerze

lekarz medycyny estetycznej specjalista chorób wewnętrznych Grażyna Walkowicz

Dlaczego szkolenia z dr Walkowicz

Doświadczony lekarz medycyny estetycznej, wieloletni wykładowca Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na podyplomowym kierunku: Medycyna Estetyczna dla Lekarzy.

Jej szkolenia są zawsze bogate w dodatkowe informacje i różne ciekawostki z jej własnego doświadczenia. Chętnie dzieli się wiedzą wyniesioną z lat pracy z pacjentami.