Makijaż ślubny i okolicznościowy

Wizaż: Elżbieta Dyczka

O mnie:

Jestem kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem. W Med-beauty pracuję już wiele lat i kocham moją pracę. Tworzenie makijaży zawsze był dla mnie czymś wyjątkowym. Ukończyłam wiele kursów wizażu i zajmowałam się tym zarówno poza moją pracą zawodową jak i tu, w Med-beauty.

W pracy przyświeca mi jeden cel: podkreślić Twoje naturalne piękno.

Tworząc makijaż czy to codzienny czy też na Twój wyjątkowy dzień, dostosowuję go do indywidualnych cech twarzy oraz osobistych preferencji. Moim celem jest sprawienie, że poczujesz się pewnie i pięknie.

Elżbieta Dyczka

Profesjonalizm

Umiejętności, które stale rozwijam, uczestnicząc w licznych szkoleniach i śledząc najnowsze trendy to podstawa mojej pracy.

Jakość

Technika pracy, precyzja i wiedza gwarantują makijaż o doskonałym wykończeniu na wiele godzin.

Każda klientka jest dla mnie ważna. Jej potrzeby są na pierwszym miejscu.

Wszechstronność

Dzięki mojemu zawodowemu doświadczeniu doradzam także w zakresie odpowiedniej pielęgnacji skóry zarówno profesjonalnej jak i domowej.

Makijaż dzienny – nauka.

Makijaż codzienny powinien być subtelny. Ma podkreślać Twoją urodę i maskować niedoskonałości.

Obecnie rzadko wykonuje się taki makijaż u profesjonalisty, częściej spotykam się z osobami, które chcą nauczyć się wykonywać samodzielnie taki makijaż.

Na spotkaniu omawiamy zasady tworzenia makijażu dziennego, rodzaje podkładów, dobór jego odcienia i konsystencji, sposób jego nakładania. Dobieramy kolory i uczymy się nakładać cienie oraz robić podstawowy makijaż br i ust.

Makijaż okolicznościowy

Studniówka, ślub, spotkanie biznesowe – to ważne wydarzenia i konieczne jest, aby makijaż był nie tylko piękny, ale również trwały.

Makijaż to nie tylko podkreślenie piękna, to także źródło pewności siebie i dobrego samopoczucia.

Makijaż ślubny:

Panna Młoda powinna lśnić w dniu swojego ślubu. PIękna suknia, wyjątkowa fryzura i makijaż. Wszystkie elementy muszą współgrać.

Dlaczego warto makijaż powierzyć profesjonaliście?

Bo Panna Młoda ma wyglądać idealnie i na żywo i na zdjęciach. Przez całą noc!

Makijaż ślubny różni się od makijażu dziennego. Jest trochę „cięższy” od dziennego. Nawet jeśli wybierzesz mąkę up bardzo delikatny i dziewczęcy – wrażenie na twarzy może być nietypowe. Dlatego zawsze niezbędne jest dużo wcześniejsze spotkanie i wykonanie makijażu próbnego. To prawie identyczny makijaż jak ten który wykonacie w dniu ślubu, zajmuje tyle samo jak nie więcej czasu, gdyż na spotkaniu musicie ustalić kierunek w jakim chcecie pójść, styl sukienki, oprawę całego ślubu i wesela.

To też okazja, żeby sprawdzić czy potraficie z wizażystką stworzyć wspólny „flow”.

Będziesz mieć również czas na ewentualne modyfikacje w samym make-upie, a nawet w wyborze nowego makijażysty. Pamiętaj, że masz do tego prawo!

To Twój ślub i Twój makijaż.

Tu nie ma miejsca na presję!

Cele makijażu próbnego:

    • dobranie idealnego kolorytu i stylu makijażu
    • wypróbowanie kosmetyków, także pod kątem ewentualnych alergii!
    • wypróbowanie współpracy z wizażystką
    • pozwoli na sprawdzenie czy twoja skóra nie wymaga dodatkowego przygotowania, profesjonalnej lub domowej pielęgnacji
    • sprawdzisz czy jest wystarczająco trwały.

Elżbieta Dyczka

Elżbieta Dyczka

Wizaż

Co pierwsze – makijaż czy fryzura?

Zdania są podzielone, ale jednak większość wizażystów i fryzjerów skłania się, aby dać pierwszeństwo włosom. Często jest bowiem konieczne moczenie włosów, lakierowanie i przeczesywanie, co może, mimo wszystko, zaszkodzić makijażowi.

Jak wybrać makijaż ślubny?

Możesz oczywiście wybierać makijaż w internecie, to często fajna podpowiedź, ale pamiętaj że makijaż który świetnie wygląda np. na latynoskiej urodzie Jenifer Lopez, nie będzie odpowiedni dla rudowłosej Nicole Kidman. Pamiętaj, że nie ma jednego, uniwersalnego ani idealnego makijażu ślubnego.

Ale nic straconego. Pokaż mi jaki makijaż Ci się podoba, a stworzymy na jego podstawie modyfikację, która będzie idealna dla Twojej urody. Pamiętaj tylko że subtelne rysy twarzy zawsze będą wymagały subtelniejszego makijażu, zwłaszcza u osób, które na co dzień się nie malują lub malują bardzo oszczędnie. Poza tym przyszły mąż musi Cię poznać 🙂

Osoby które na co dzień noszą bardzo wyrazisty makijaż, mogą w tym dniu wybrać zdecydowanie wyrazisty makijaż, bardziej glamour.

Recepcja: 600 953 275

Adres

40-231, Katowice Bohaterów Monte Casino 1

Kontakt

600 953 275 rejestracja@med-beauty.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 9:00 – 20:00 Sob-Nd: Szkolenia

Obserwuj nas