o nas

Doświadczenie
szkolenia, studenci
szkolenie
szkolenie

Nasz zespół to grupa ludzi kochających swoją pracę, ludzi o dużym doświadczeniu w swoim zawodzie , a równocześnie wciąż głodnych nowej wiedzy.

Medycyna estetyczna jest pojęciem bardzo szerokim. W szerokim zakresie zajmujemy się zabiegami anti aging, ale mamy również swoje własne wyjątkowe specjalizacje.

Dr Walkowicz oprócz wyjątkowego doświadczenia w zakresie zaawansowanych technik modelowania twarzy kwasem hialuronowym, jest jednym z nielicznych lekarzy na śląsku wykonujących modelowanie odstających uszu nićmi APTOS, skleroterapię czy liftingujące peelingi fenolowe SKIN TECH. .

 Grażyna Walkowicz dzieli się także swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami zarówno w ramach zajęć dla studentów SWSM w Katowicach, jak i na indywidualnych szkoleniach. Jest również szkoleniowcem firmy NEWU w zakresie implantacji nici PDO.

Zabiegi i technologie:

Od początku działalności naszej Kliniki przykładaliśmy ogromną wagę to tego, aby dysponować najlepszymi jakościowo preparatami medycznymi .W terapiach stawiamy na bezpośredni kontakt z pacjentem i nasze zabiegi opierają się na precyzyjnych terapiach wykonywanych przede wszystkim manualnie.

Co nie znaczy, że nie korzystamy ze wsparcia zaawansowanych technologii. Dlatego są dostępne u nas zarówno IPL do bezbolesnej depilacji ,i fotoodmłaedzania, karboksyterapia, plazma, elektrokoagulacja, urządzenia do modelowania sylwetki, RF, czy niezrównana frakcyjna RF mikroigłowa, jedno z najlepszych urządzeń medycznych do redukcji blizn i rozstępów.

Zawsze staramy się, aby nasi Pacjenci mieli do dyspozycji szeroki wachlarz zabiegów, w tym również tych bardziej unikalnych, a niezwykle skutecznych. Np. skleroterapia pajączków naczyniowych kończyn dolnych, żylaków, zabiegi liftingujące, czy zabiegi modelujące sylwetkę.

Staramy się wybierać tylko naprawdę skuteczne zabiegi, faktycznie rozwiązujące problem naszych Pacjentów. Nieskromnie musimy przyznać, że z roku na rok mamy coraz więcej powodów do dumy.

Skleroterapia Katowice
Skleroterapia-badanie
kpl epilacja
Ellisys radio frekwencja mikroigłowa
Nie tylko medycyna...
MAsaże med-beauty

To taki specjalny prezent dla naszych Pacjentów.

W Med-beauty znajduje się bowiem strefa relaksu, w której można skorzystać nie tylko z delikatnych, przyjemnych zabiegów pielęgnacyjnych, ale także odprężyć się podczas masaży.

Arjuweda to starożytna nauka medyczna na temat masaży. Cudowne, pachnące sezamem masaże arjuwedyjskie pomagają zrelaksować się po całym dniu.

Szczególnym masażem jest też certyfikowany masaż KOBIDO – liftingujący masaż twarzym głowy i ramion.