Nasz zespół

Dr Grażyna Walkowicz

Dyplomowany Lekarz med. estetycznej, internista

Doktor Walkowicz jest założycielką kliniki Med-beauty, dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej i specjalistą chorób wewnętrznych. 25 lat doświadczenia w zawodzie lekarza, a w tym 15 lat jako lekarz medycyny estetycznej. Jako wieloletni wykładowca Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na podyplomowym kierunku: Medycyna Estetyczna dla Lekarzy, kształci młodych lekarzy na początku swojej kariery zabiegowej. Dr Walkowicz, oprócz wyjątkowego doświadczenia w zakresie zaawansowanych technik modelowania twarzy kwasem hialuronowym, jest jednym z nielicznych lekarzy na śląsku wykonujących modelowanie odstających uszu nićmi APTOS, skleroterapię czy liftingujące peelingi fenolowe SKIN TECH. 

Dr Paulina Rędzia

Dyplomowany Lekarz med. estetycznej

Dr Rędzię cechują wyjątkowa precyzja i perfekcjonizm. Już na początku swojej kariery naukowej zaczęła zdobywać cenne doświadczenie, ucząc się pod czujnym okiem doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej. Dzięki temu, mimo młodego wieku, szybko stała się ekspertem w swoim fachu. Jej pasja i zaangażowanie w dziedzinie medycyny estetycznej widoczne są w jej udziale w licznych konferencjach i szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą, co pozwoliło jej na zdobycie wiedzy z zakresu medycyny i estetyki potrzebej do oferowania kompleksowej opieki pacjentom. Jej głównym celem jest osiągnięcie naturalnych efektów w przeprowadzanych zabiegach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Mgr Justyna Pałka

Technik usług kosmetycznych

Justyna to absolwentka uniwersytetu Śląskiego na wydziale nauk społecznych i dyplomowany technik usług kosmetycznych. Posiadaczka licznych certyfikatów, świadczących o jej nieustannym dążeniu do doskonałości i dbałości o najnowsze trendy i techniki. Jej specjalizacje obejmują podologiczny pedicure, profesjonalną pielęgnację zaniedbanych stóp, zabiegi na twarz oraz stosowanie kwasów kosmetologicznych. Jej priorytetem w Med-beauty od wielu lat jest osiągnięcie doskonałego wyglądu i samopoczucia każdej klientki. Szerokie grono stale powracających klientek, tylko potwierdza że w swojej misji osiąga sukces.

Mgr Elżbieta Witczak

Fizjoterapeuta, Technik usług kosm.

Absolwentka GWSH i AWF na kierunku fizjoterapii, a także dyplomowana technik usług kosmetycznych o bogatym doświadczeniu zawodowym. Zawodowa pasja i wyjątkowe umiejętności w dziedzinie kosmetyki i makijażu to jej znaki rozpoznawcze. Jej wieloletnie praktyki w charakterze wizażystki i make-up artist podkreślają jej zaawansowane zdolności artystyczne oraz pełne zrozumienie potrzeb swoich klientek. Co więcej, posiadając wiele certyfikatów ze szkoleń z manicure, pedicure, henny z regulacją, depilacji i makijażu, jest w stanie zapewnić swoim klientkom kompleksową gamę usług kosmetycznych na najwyższym poziomie.

Mariola Rudawiec

Dyplomowany technik usług kosmetycznych oraz specjalistka od rytuałów pielęgnacyjnych i masażu, które pozwalają każdemu idealnie odprężyć się po trudnym dniu. Jest jednym z niewielu certyfikowanych praktyków masażu ajurwedyjskiego na Śląsku. Jej specjalizacje poza masażami obejmują zabiegi na twarz oraz stosowanie peelingów kwasowych.

Agnieszka Filip

Każdy kto spotyka Agnieszkę na recepcji czuje że trafił w dobre miejsce. Miły uśmiech i ujmująca troska powodują że każdy czuje się zaopiekowany już od progu. Gdy dzwonicie, to Agnieszka wita Was i doradza Wam wstępnie jaki zabieg będzie odpowiedni. W Med-beauty odpowiada również za organizacje pracy całego zespołu i jest niezbędną dla pracy lekarza asystentką medyczną.

Magdalena Sandner

Tę drobną blondynkę możecie spotkać w recepcji w Med-beauty. To jej przemiły głos często wita Was, gdy dzwonicie umówić termin zabiegu. Magda pomoże Wam nie tylko umówić termin wizyty, ale często doradzi wstępnie jaki zabieg będzie odpowiedni. Magdalena odpowiada także za zamówienia i jest niezbędną dla pracy lekarza asytentką medyczną.

Aleksander Walkowicz

Koordynator ds. szkoleń

Aleksander zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń z medycyny estetycznej dla lekarzy. Zarządza logistyką, planowaniem harmonogramów oraz komunikacji z uczestnikami i trenerami. Aleksander dba o to, by każde szkolenie było dopasowane do potrzeb klientów, skupiając się na najwyższej jakości usług i efektywności organizacyjnej.

Adres

40-231, Katowice
Bohaterów Monte Cassino 1

Kontakt

600 953 275
rejestracja@med-beauty.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 9:00 – 20:00
Sob-Nd: Szkolenia

Obserwuj nas