PROFHILO

PREPARAT ten służy  do przebudowy, regeneracji i odnowienia skóry.  Ta  metoda łącząca efekty wypełniaczy i regeneratorów.

Stymuluje aż 4 różne typy włókien kolagenowych i elastynowych przez powolne uwalnianie kwasu hialuronowego – wystarczy 10 minut i 5 nakłuć w rejonie skóry dotkniętym procesami starzenia. Jego skuteczność jest wyraźnie widoczna już po 2 zabiegach.

Jak działa? 

Preparat bazuje na opatentowanej technologii stabilizowanych kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego (HA). Technologia ta pozwoliła na uzyskanie unikatowej koncentracji Kwasu Hialuronowego o stężeniu 64mg w 2ml. Hybrydowe kompleksy generują podwójne działanie dzięki powolnemu, długotrwałemu uwalnianiu kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej. Dzięki temu, wstrzykując preparat w powierzchowną warstwę podskórną skóry efekty rewitalizujące i ujędrniające widoczne są już po dwóch sesjach. Między każdym zabiegiem zachowujemy miesięczny odstęp.

Czy leczenie będzie skuteczne w moim wieku?

Leczenie skierowane jest do osób z widocznymi oznakami starzenia się skóry. Zazwyczaj korzystają z niego pacjenci w wieku 40-60 lat, nie oznacza to jednak, że osoby młodsze nie odniosą korzyści z zabiegów, które będą miały wówczas charakter prewencyjny. Utrata dużych znacznych ilości kolagenu, elastyny i kwasy hialuronowego rozpoczyna się po 30 roku życia. Zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki i wtedy też większość osób zaczyna rozważać pierwsze zabiegi z użyciem botoksu nie mogąc jeszcze korzystać z wypełniaczy.

Jeśli na przykład na skórze występują głębokie fałdy i oczekujemy intensywnego liftingu twarzy, szyi lub innych obszarów, wówczas zaleca się połączenie tego stymulatora z klasycznymi wypełniaczami, nićmi PDO lub zabiegami chirurgicznymi.

W jakich miejscach może być stosowany ?

Najczęściej stosowany jest w okolicach twarzy, jednakże może być skutecznie aplikowany w okolice szyi, dekoltu, kolan i dłoni w celu ich odmłodzenia.

Dlaczego powinnam/powinienem zdecydować się na zabieg?

Po ukończeniu 30. roku życia skóra zaczyna tracić znaczną ilość kolagenu, elastyny, jak również kwasu hialuronowego, wtedy też najczęściej szukamy leczenia zapobiegawczego. Jest to czas pojawienia się pierwszych niedoskonałości i wiele osób rozważa swoje pierwsze zastrzyki przeciwzmarszczkowe. Jeśli czujesz, że elastyczność Twojej cery znacznie spadła, co powoduje, iż możesz wyglądać na osobę starszą niż rzeczywiście jesteś, a tradycyjne wypełniacze to Twoim zdaniem metoda zbyt inwazyjna, Profhilo może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem;

  •      Stymulator ten nie jest wypełniaczem – to nowy żel z kwasem hialuronowym, tym samym jedna z najnowszych innowacji w leczeniu zwiotczenia skóry poprzez jej przebudowę;
  •     faktycznie uzupełnia wszystkie inne procedury estetyczne lub kosmetyczne, znacznie poprawiając elastyczność tkanek
  •      to produkt zawierający jeden z najwyższych stężeń kwasu hialuronowego na rynku

Przenika on do tkanki po wstrzyknięciu i przez cztery tygodnie stymuluje 4 różne typy kolagenu i elastyny. Nie trzeba go masować i nie pozostawia żadnych zgrubień. Ze względu na wysoką zdolność rozprowadzania, potrzeba tylko 5 nakłuć na każdej stronie twarzy, co oznacza, że pacjenci uważają ten zabieg za o wiele wygodniejszy.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Po zaledwie jednej kuracji, w której skład wchodzą dwa zabiegi z czterotygodniową przerwą pomiędzy, pacjenci mogą oczekiwać oznak intensywnego nawilżenia. Skóra jest rozświetlona, a drobne zmarszczki zanikają. Zauważysz u siebie gładszą, bardziej ujędrnioną cerę. Nawet w przypadku osób z większą ilością zmarszczek, poprawa struktury skóry jest zauważalna. W razie potrzeby, kuracja może zostać powtórzona po okresie 6 miesięcy.

Jak długo trwają efekty po kuracji ?

Rezultaty zabiegu najczęściej utrzymują się do 6 miesięcy, jednak jest to uwarunkowane indywidualnie i skóra może utrzymywać efekt zarówno dużo dłużej jak i nieznacznie krócej.

Wskazówki przed zabiegiem

Prosimy o niespożywanie alkoholu na 24h przed wizytą. Radzimy również unikać przyjmowania aspiryny oraz innych bezsterydowych leków przeciwzapalnych na kilka dni przed zabiegiem (z wyjątkiem konieczności ich stosowania przy chorobach przewlekłych). Wystrzeganie się leków tego rodzaju zmniejszy ryzyko wystąpienia siniaków w miejscu ukłuć. W razie jakichkolwiek obaw, zapytaj swojego lekarza.

Ilu zabiegów będę potrzebować?

Aby osiągnąć najtrwalsze rezultaty, zalecane są dwa zabiegi z miesiącem przerwy pomiędzy. Niektórzy będą w stanie zaobserwować zmiany już w przeciągu pierwszego tygodnia, niemniej jednak najlepsze efekty kuracji będą widoczne po czterech tygodniach od drugiego zabiegu.

Pielęgnacja

Można odbyć kurację bez większego wpływu na zajęcia codzienne. Ale skóra powinna być prawidłowo pielęgnowana:

  • unikać nakładania makijażu w dniu zabiegu.
  • należy zrezygnować z siłowni, sauny, łaźni parowych oraz basenu w dniu, w którym kuracja została przeprowadzona
  • unikać dotykania miejsc po nakłuciach

Często zadawane pytania:

1. Czy należy oczekiwać guzków w miejscach nakłuć i jak długo mogą się one utrzymywać?

Po zabiegu istnieje szansa pojawienia się guzków w miejscach, w których został wstrzyknięty preparat, które powinny zmniejszyć się w przeciągu 4-6 godzin, jednakże mogą utrzymać się do 24 godzin. Taki rodzaj opuchlizny nie jest typowy dla każdego pacjenta. Jeżeli po zabiegu takie objawy wystąpią, skontaktuj się z nami telefonicznie.

2. Kiedy można wrócić do codziennych czynności?

Bezpośrednio po zabiegu na skórze widoczna jest opuchlizna oraz zaczerwienienie w miejscach po wstrzyknięciu, które zmniejszają się w ciągu 4-6 godzin i zanikają do 24h po zabiegu. Pierwszą dobę po zabiegu zaleca się unikać uprawiania sportów i ogólnie wysiłku fizycznego. Przez 48h po zabiegu należy także unikać innych zabiegów kosmetycznych w okolicy poddanej leczeniu. Sauna, solarium, basen i kąpiele parowe są przeciwwskazane na 3-7 dni po zabiegu w zależności od tempa rekonwalescencji. Należy też unikać ekspozycji na słońce jeśli na skórze pojawią siniaki lub jeśli opuchlizna będzie się przedłużać.

3. Jak długo utrzymują się efekty kuracji?

Pacjenci mogą spodziewać się zwiększonej elastyczności, napięcia oraz ogólnej poprawy kondycji skóry przez okres do 6 miesięcy.

4. Czy inni będą w stanie zauważyć, że poddałam/poddałem się zabiegowi medycyny estetycznej?

Zazwyczaj nie powinno być to zauważalne, jednak jest to zależne od kondycji skóry oraz pożądanego efektu. skóra jednak jest znacznie jędrniejsza, a to już może zostać zauważone.

5. Czy występują jakieś efekty uboczne?

Skóra znakomicie toleruje kwas hialuronowy. Skutki uboczne – rzadko, jest niewielka opuchlizna oraz siniaki w miejscach nakłuć, które zwykle znikają w krótkim okresie czasu i są spowodowane wprowadzaniem w tkankę igły, a nie samym produktem.

6. Czy ten zabieg jest bezpieczny?

Ponad 150,000 pacjentów podjęło się tej kuracji, ale nie zostały zaobserwowane żadne poważne reakcje niepożądane

Z perspektywy bezpieczeństwa preparat jest wysoce biozgodny, gdyż wykonany jest na bazie naturalnego kwasu hialuronowego, a jego stabilizacja jest osiągana bez dodatku środków chemicznych.

7. Skąd będę wiedzieć, czy skutki uboczne są zjawiskiem normalnym, czy należy się martwić?

Po zabiegu może wystąpić niewielkie zaczerwienienie, opuchlizna, jak również mogą pojawić się siniaki. Skóra może być wrażliwa na dotyk. Wszystkie te objawy są typowe i będą stopniowo zmniejszać się w przeciągu kilku dni od zabiegu, jednakże mogą utrzymać się do tygodnia. Każdego dnia powinna być zauważalna poprawa, a obszar po nakłuciach powinien stopniowo wracać do normalnego stanu.

Poważne komplikacje/efekty uboczne są bardzo rzadkie, jednakże w przypadku zaobserwowania następujących objawów, prosimy o telefon do lekarza prowadzącego.

 – opuchlizna, pogarszająca się wraz z upływem czasu;

– nasilający się z czasem ból;

– uczucie gorąca oraz nasilające się zaczerwienienie skóry;

– blady lub szary koloryt skóry w okolicach nakłuć w dzień zabiegu lub na dzień kolejny, jak również nasilający się ból w tym obszarze;

– ogólne złe samopoczucie w kolejnych dniach po odbyciu zabiegu.

8. Co w przypadku jeśli efekty mi się nie podobają, albo wyglądają mało naturalnie?

Lekarz każdy zabieg poprzedza wnikliwą konsultacją. Ponieważ za pomocą wypełniaczy można uzyskać różne efekty, indywidualny plan wstrzyknięć będzie ustalony przed zabiegiem z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań pacjenta. Zabiegi z użyciem wypełniaczy cieszą się tak dużą popularnością, ponieważ zdecydowana większość pacjentów jest zadowolona z efektów. .

9. Czy zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią?

W przypadku kobiet w ciąży, bądź ją podejrzewających, nie zalecamy żadnych zabiegów metodą iniekcji. Niewskazane jest również wykonywanie tego typu kuracji podczas karmienia piersią; najlepiej jest powrócić do zabiegów medycy estetycznej po jego całkowitym zakończeniu.

10. Co mogę zrobić, aby zapewnić sobie najlepsze efekty z zabiegów metodą iniekcji?

Poniżej lista kilku wskazówek w celu zoptymalizowania rezultatu zabiegu:

– unikaj alkoholu na dzień przed zabiegiem, co zminimalizuje szansę wystąpienia siniaków;

 – na tydzień przed zabiegiem, staraj się unikać przyjmowania aspiryny, ibuprofenu oraz wszystkich innych tego typu leków przeciwzapalnych, ponieważ również zwiększają ryzyko występowania siniaków;

– wstrzymaj się z wykonywaniem innych zabiegów (peeling, kwasy, maseczki, mikrodermabrazja, mikronakłuwanie) na tydzień przed i 2 tygodnie po zabiegu;

 – jeśli twój stan zdrowia nie jest dobry (cierpisz na ogólne osłabienie, przeziębienie, zakażenia wirusowe, opryszczkę lub choroby skóry w obrębie planowanego zabiegu) zgłoś się na zabieg po zakończeniu choroby.

 Po zabiegu ściśle przestrzegaj pielęgnacyjnych zaleceń lekarskich i unikaj stosowania ponadplanowych kosmetyków w obrębie skóry na której przeprowadzany był zabieg.

Profhilo SERIA:

2 X CO MIESIĄC

ZNIECZULENIE:

nie wymagane

EFEKTY:

poprawa po każdym zabiegu, pełny efekt po 2 zabiegach

Profhilo OBSZARY:

twarz, ręce, szyja

CENNIK>>

INNE ZABIEGI LIFTINGUJĄCE I REWITALIZUJĄCE >>

ZADZWON I ZAREZERWUJ TERMIN 600 953 275