Szkolenie indywidualne – dowolny zakres

}

Czas trwania szkolenia

8-10 godzin

Podział szkolenia

Dowolny % teoria i praktyka

Moduł biznesowy

Dowolnie

Szkolenie indywidualne

1 osoba

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego lekarza-szkoleniowca, na modelkach zapewnionych przez klinikę. Podczas części teoretycznej, poza tematyką każdego szkolenia, prowadzony jest moduł biznesowy wyjaśniający praktyczne aspekty wprowadzenia omawianej usługi do swojej oferty – organizacja wizyty, aspekty prawne, medyczne i marketingowe. Na miejscu zapewniamy również kawę i catering.

Szkolenie na życzenie.

Szkolenie jest organizowane wg potrzeb lekarza:

  1. Wyślij maila na szkolenia@med-beauty.pl, w którym przedstawisz tematykę która Cię interesuje.
  2. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, z przygotowaną indywidualnie propozycją szkolenia.
  3. Po uzgodnieniu dokładnie zakresu teorii i praktyki ustalany jest dogodny dla obu stron indywidualny termin szkolenia i umawiana jest liczba modelek na poszczególne zabiegi.

Po szkoleniu zapewniamy wsparcie merytoryczne doświadczonego lekarza w przypadku różnych problemów czy wątpliwości – w każdej chwili można dzwonić, pisać sms, mail – służymy pomocą w trudniejszych przypadkach.

Po szkoleniu udostępniany jest skrypt online.

Szkolenie może być mieszane – może dotyczyć różnych zabiegów z poniższych tematów:

  • lifting twarzy nićmi PDO
  • lifting podbródka nićmi PDO
  • lifting nosa nićmi PDO (uzależnione od dostępności modelek – zabieg średnio popularny w ostatnim czasie)
  • toksyna botulinowa w różnych okolicach (górna połowa twarzy, cała twarz, mezobotoks, baby botoks, lifting twarzy, lifting szyi, unoszenie brwi, unoszenie kącików ust, uśmiech dziąsłowy, leczenie bruksizmu i wyszczuplanie twarzy, unoszenie koniuszka nosa, leczenie cery trądzikowej i nadmiernego wydzielania sebum, lip flip, zmarszczki palacza, leczenie nadpotliwości pach, dłoni, stóp, czoła, okolicy nosa, leczenie asymetrii ust)
  • kwas hialuronowy – zakres tematyczny lub wybrane zabiegi z tematyki grupowego szkolenia z zakresu kwasu hialuronowego lub modelowania ust (modelowanie ust, full face lifting, modelowanie nosa, modelowanie brody i linii żuchwy, dolina łez, modelowanie linii jarzmowej i przedniej projekcji policzka, lifting twarzy i redukcja chomików)
  • powikłania w medycynie estetycznej – szczegółowa część teoretyczna – panel na temat powikłań po kwasie hialuronowym,
  • powikłania po botoksie.

Cena szkolenia:

Indywidualna wycena.