HENNA/ REGULACJA / HENNA PUDROWA

henna pudrowa brwi katowice Henna pudrowa brwi.

Ekskluzywna odmiana zabiegu regulacji i henny brwi. 

Jeśli marzysz o perfekcyjnych brwiach , a nie masz czasu codziennie ich malować to jest to zabieg dla Ciebie. Jeśli chcesz mieć piękne , dobrze odżywione i zdrowe brwi – ten zabieg również jest dla Ciebie.

Henna pudrowa brwi co to jest?

To rodzaj henny o nowatorskim składzie, głównie na bazie ziół  takich jak lawsonia, amla, ale także indygo czy shikakai.

Lawsonia to henna, która nadaje włosom na brwiach naturalny kolor. Amla natomiast odpowiada za wzmocnienie brwi i ich nabłyszczenie.Równocześnie działa pielęgnująco na skórę brwi. 

Indygo , mimo, że ma niebieski odcień nie powoduje takiego zabarwienia brwi. Ma za zadanie jedynie wydobyć głębię  koloru.

Shikakai działa on na brwi odżywiająco i pogrubiająco. Dzięki temu włoski nabierają super blasku.

Henna pudrowa zawiera ponadto  witaminy – E i C działające odmładzająco i leczniczo na skórę

Jest więc w pełni naturalna i  bezpieczna w stosowaniu. Nie ma potrzeby mieszania jej z wodą utlenioną, jak ma to miejsce w przypadku zwykłej henny.

Henna pudrowa nałożenie i trwałość?

Do nałożenia henny pudrowej wykonuje się bardzo dokładny  rysunek brwi. Ze względu na długość utrzymywania się efektu, nie można pozwolić sobie na najmniejszy błąd w uzyskanym kształcie  brwi. 

W wyznaczeniu profesjonalnego rysunku brwi wykorzystuje się te same metody, które stosuje się w przygotowaniu rysunku brwi do makijażu permanentnego. Oczywiście nic nie zastąpi artystycznego spojrzenia, ale technika wyznaczania brwi jest absolutna podstawą perfekcyjnego zabiegu.

Rysunek henny utrzymuje się około 2 tyg i  zależy od przygotowania skóry  (np peelingi skóry brwi kilka dni przed zabiegiem,) i typu skóry.

Dzięki odpowiedniej technice nakładania można uzyskać efekt ombre (cieniowania)

henna pudrowa katowice

 

 

 

 

 

 

 

Klasyczna henna i regulacja brwi. Klasyczna henna rzęs.

Zabiegi te należą do klasyki każdego gabinetu kosmetycznego.

W Med-beauty obowiązkowa jest sterylizacja pęset do brwi (jak wszystkich narzędzi wielokrotnego użytku). Zabieg jest bezpieczny pod względem sanitarnym. 

Henna stosowana do klasycznego zabiegu:

Revofil w kolorach: czarnym/ brazowym/ grafitowym