Zaufaj ekspertom

Nasz zespół to grupa specjalistów, oddanych swojej pasji, posiadających bogate doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej. Naszą siłą napędową jest spełnienie i radość z jaką wychodzicie z naszej kliniki.

W medycynie estetycznej nasza oferta jest niezwykle wszechstronna. Specjalizujemy się w szerokim zakresie zabiegów anti-aging, a dodatkowo posiadamy unikalne i autorskie specjalizacje.

Dr Grażyna Walkowicz, nasz wiodący specjalista i właścicielka kliniki, jest nie tylko wyjątkowo doświadczonym ekspertem w zaawansowanych technikach modelowania twarzy kwasem hialuronowym, ale również jednym z niewielu lekarzy na Śląsku, którzy wykonują modelowanie odstających uszu za pomocą nićmi APTOS, oraz rewolucyjne peelingi fenolowe SKIN TECH.

Dr Walkowicz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko podczas zajęć dla studentów SWSM w Katowicach, ale również podczas indywidualnych szkoleń dla innych lekarzy. Jest również cenionym szkoleniowcem firmy NEWU, specjalizującym się w implantacji nici PDO.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie najwyższej jakości zabiegów, ale także przekazywanie wiedzy i podnoszenie standardów branży medycyny estetycznej.

Technologie i preparaty

Od samego początku działania naszej kliniki priorytetową sprawą było zapewnienie najwyższej jakości preparatów medycznych i nowoczesnych rozwiązań. Specjalizujemy się w osiąganiu unikalnych efektów u każdej z naszych pacjentek, dlatego nasze zabiegi opierają się głównie na precyzyjnych terapiach wykonywanych ręcznie.

Jednocześnie nie zamykamy się na wsparcie zaawansowanych technologii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń, takich jak IPL do bezbolesnej depilacji i fotoodmładzania, karboksyterapia, plazma, elektrokoagulacja, urządzenia do modelowania sylwetki, RF, a także niezrównane urządzenie frakcyjnej RF mikroigłowej – jedno z najlepszych w swojej klasie w redukcji blizn i rozstępów.

Zawsze dbamy o to, aby nasi pacjenci mieli dostęp do różnorodnych zabiegów, w tym także tych leczniczych. Przykładami są skleroterapia naczynek kończyn dolnych, żylaków, czy leczenie nadpotliwości.

Nasz wybór zabiegów opiera się na ich rzeczywistej skuteczności w rozwiązywaniu problemów naszych pacjentów. Z dumą stwierdzamy, że z każdym rokiem mamy coraz więcej powodów do satysfakcji i dumy.

Najczęściej zadawane pytania

Kto wykonuje zabiegi medycyny estetycznej?

W Med-beauty zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonują tylko i wyłącznie doświadczeni lekarze medycyny estetycznej. W odróżnieniu od standardowych zabiegów kosmetologicznych i kosmetycznych, wymagają one dogłębnej wiedzy na temat anatomii człowieka oraz specjalistycznych umiejętności. Tylko wykwalifikowany lekarz, który posiada odpowiednie wykształcenie medyczne oraz doświadczenie, jest w stanie właściwie zrozumieć strukturę skóry i innych tkanek, a także zidentyfikować potencjalne ryzyko i ewentualne powikłania. 

Czy oferujemy tylko zabiegi medycyny estetycznej?

Nie, nasz zespół wykonuje również szeroki zakres zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych. Znajdziecie u nas dodatkoweo w pełni przystosowaną część SPA, w której zrelaksujecie się przy masażu ajurwedyjskim czy Kobido.

Gdzie znajduje się nasza klinika?

Klinika Med-beauty znajduje się w samym sercu Śląska w Katowicach na ul. Bohaterów Monte Casino 1. Lokalizacja przy ścisłym centrum miasta i niecałe 5 minut od zjazdu z A4 gwarantują dogodny dojazd z każdej części Śląska i okolic.