Przez lekarzy. Dla lekarzy i lekarzy-stomatologów.

Centrum szkoleniowe Med-beauty to wyjątkowe miejsce, które powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie lekarzy medycyny estetycznej na nowe techniki zabiegowe, wiedzę, ale także na praktyczne wskazówki od doświadczonego szkoleniowca. SZKOLENIA z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ kierujemy zarówno do lekarzy-absolwentów podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej, jak i lekarzy zajmujących się już medycyną estetyczną.

Wybierz szkolenie

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy

Czas trwania: 8-10 h Grupa: 1-4 osób

Całościowe podejście do rzeźbienia twarzy w zależności od kwalifikacji pacjenta. Może obejmować zabieg full face lifting, czyli całościowe odświeżenie twarzy lub praca nad poszczególnymi obszarami – skronie, linia żuchwy i brody, nos, okolice czoła, policzków i doliny łez.

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa

Czas trwania: 8-10 h Grupa: 1-4 osób

Zabiegi wykonane we wszystkich lub w większości okolic twarzy i szyi, w zależności od dostępności modelek z omawianym problemem. Część teoretyczna obejmuje również wiedzę na temat powikłań, minimalizowania ryzyka ich występowania i ewentualnego leczenia.

Lifting nićmi PDO

Lifting nićmi PDO

Czas trwania: 8-10 h Grupa: 1-6 osoby

Lifting twarzy („chomiki” , bruzdy nosowo-wargowe, linia żuchwy, powiększanie policzków) – liftingujące nici z haczykami , i/lub lifting podbródka – liftingujące nici z haczykami i długie nici z haczykami dwuigłowe – typu hamak.

Powikłania około-zabiegowe

Powikłania około-zabiegowe

Czas trwania: 8 h Grupa: 3-6 osób

Szkolenie skupia się na powikłaniach po kwasie hialuronowym, obejmując przy tym również najważniejsze powikłania po niciach i toksynie botulinowej. Przedstawiane są dokładne protokoły postępowania i leczenia, propozycje leków dostępnych w Polsce i rozwiązań dla indywidualnej praktyki lekarskiej.

Modelowanie ust

Modelowanie ust

Czas trwania: 8-10 h Grupa: 1-4 osób

Część teoretyczna pozwala poznać różnice między poszczególnymi kształtami ust i techmikami ich osiągania (russian lips, babydoll lips, angel lips, Jolie’s lips, natural lips, hotlywood lips) Część praktyczna obejmuje zarówno zabiegi technikami pionowymi, lliniowymi i łączonymi.

TWOJE SZKOLENIE – zakres na życzenie

TWOJE SZKOLENIE – zakres na życzenie

Czas trwania: 8-10 h Grupa: 1-3 osób

Powiedz nam czego potrzebujesz. Napisz do nas maila a my niezobowiązująco przygotujemy dla Ciebie projekt szkolenia. Możesz dowolnie komponować wszystkie zabiegi z naszych szkoleń.

Wybierz jakie umiejętności chcesz udoskonalić lub nauczyć się od podstaw i dołączyć do listy wykonywanych przez Ciebie zabiegów.

Zawsze zapewniamy dalsze wsparcie merytoryczne po szkoleniu.

Adres

40-231, Katowice
Bohaterów Monte Cassino 1

Godziny otwarcia

Szkolenia odbywają się w trybie weekendowym.

Obserwuj nas