Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to innowacyjna metoda pozyskiwania brązowego odcienia skóry bez narażenia jej na szkodliwe promienie UV. Jest to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnego opalania, chroniąca skórę przed uszkodzeniami i przyspieszonym procesem starzenia. Nasz preparat opalający nie tylko nadaje skórze piękny odcień brązu, ale także ją nawilża i odżywia.

Jak przygotować się do opalania natryskowego?

Zalecamy wykonanie dłuższej kąpieli i peeling ciała szorstką gąbką dzień przed zabiegiem. Unikaj domowych preparatów drogeryjnych, które mogą pozostawić film na skórze. W dniu zabiegu nie nakładaj makijażu, balsamów, antyperspirantów ani perfum. Noś ciemną bieliznę i luźne ubrania, aby uniknąć zabrudzeń.

Przebieg zabiegu opalania natryskowego

W naszym salonie opalanie natryskowe odbywa się w specjalnym pomieszczeniu z użyciem nowoczesnego urządzenia. Możesz przystąpić do zabiegu w bieliźnie, nago, lub topless – oferujemy jednorazową bieliznę. Po zabiegu odczujesz lekką lepkość skóry, która zniknie po kilku godzinach.

Postępowanie po zabiegu

Stosuj się do zaleceń personelu. Unikaj kąpieli i nadmiernego pocenia się przez 2-8 godzin po zabiegu. Po tym czasie zalecany jest prysznic. Regularne nawilżanie skóry przedłuży trwałość opalenizny.

Bezpieczeństwo zabiegu

Opalanie natryskowe w naszym salonie jest w pełni bezpieczne, hipoalergiczne, nie zawiera alkoholu, olejków, perfum ani innych szkodliwych substancji. Składniki są starannie dobrane i zatwierdzone kosmetycznie.

Czas utrzymywania się opalenizny

Efekt opalania natryskowego utrzymuje się do 10 dni, w zależności od rodzaju skóry i przygotowania. Regularne nawilżanie przedłuży jego trwałość. Opalanie natryskowe zapewnia naturalnie wyglądającą opaleniznę, często lepszą niż ta uzyskana w solarium czy na słońcu.

Recepcja:

600 953 275

Zabieg wykonywany przez:

Zabieg wykonywany przez:

Kosmetolog

Adres

40-231, Katowice
Bohaterów Monte Casino 1

Kontakt

600 953 275
rejestracja@med-beauty.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 9:00 – 20:00
Sob-Nd: Szkolenia

Obserwuj nas