Thermalifting – Frakcyjna RF mikroigłowa

Najnowsza obecnie technologia w niechirurgicznym liftingu twarzy, ale także w nieinwazyjnym usuwaniu rozstępów, blizn potrądzikowych czy niechirurgicznej blefaroplastyce.

RFM jest urządzeniem, którego działanie polega na użyciu końcówki z igłami w celu dostarczenia energii cieplnej bezpośrednio do tkanki poddanej zabiegowi. Energia cieplna powstaje poprzez emitowanie pomiędzy wkłutymi w tkankę igłami prądu RF. Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Wywołany w ten sposób efekt miejscowej termolizy (usunięcie starej tkanki skóry) wymusza nadbudowę nowego kolagenu w skórze. Urządzenie sprawdza się znakomicie w przypadku usuwania rozstępów.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to obecnie najnowocześniejsza metoda terapeutyczna w medycynie estetycznej.
Kolejny krok milowy w medycynie estetycznej. Jest wyjątkowo skuteczna w kilku obszarach zabiegowych np: 

  • lifting twarzy,
  • blefaroplastyka – lifting powiek,
  • leczenie blizn,
  • usuwanie rozstępów i porów.

Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą specjalnej głowicy. 

Na głowicy umieszcza się jednorazową, sterylną nakładkę wyposażoną w 25 – 49 mikroigieł pokrytych złotem, które po wkłuciu podgrzewane są do temperatury 45 – 60°C.

Igły wbijają się na zaprogramowaną głębokość, po czym wysyłany jest impuls elektromagnetyczny podgrzewający skórę. W ten sposób w przeciwieństwie do zwykłej radiofrekwencji, podgrzewana jest nie tyle powierzchnia skóry, lecz jej głębsze warstwy. W zależności od ustawienia parametrów od 0,5 do 3,5 mm. 

ZASTOSOWANIE:

LIFTING TWARZY 3D 

Lifting twarzy przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie jest specjalnie tkliwy, choć może być odczuwalne niewielkie pieczenie w pojedynczych wyjątkowo wrażliwych miejscach.
Efekty:

  • poprawa owalu twarzy,
  • redukcja chomików,
  • poprawa lini podbródka,
  • znaczne spłycenie zmarszczek – zarówno zmarszczek palacza, jak i zmarszczek pod oczami, kurzych łapek, czy zmarszczek poprzecznych czoła,
  • redukcja porów,
  • poprawa kolorytu skóry i napięcia skóry twarzy.

SERIA:

3 zabiegi co 6-8 tygodni

CZAS ZABIEGU

60-90 MIN

OPADAJĄCE POWIEKI 

Frakcyjna RF mikroigłowa

Frakcyjna RF mikroigłowa jest jednym z nielicznych zabiegów mogących na chwilę obecną faktycznie poprawić stan i napięcie skóry górnej powieki zanim będzie niezbędna korekcja chirurgiczna. 

Frakcyjna RF mikroigłowa różni się od innych metod zabiegowych zdecydowanie krótszym czasem rekonwalescencji po zabiegu i brakiem uszkodzenia skóry. Po zabiegu laserowym czas rekonwalescencji to około 7 dni, po FRfM 1-2 dni.

PORY, BLIZNY POTRĄDZIKOWE, BLIZNY POOPERACYJNE

Zarówno na ciele, jak i na twarzy wykorzystywana jest w tym przypadku głowica z igłami nieizolowanymi. Pozwala to za podgrzanie całej grubości struktury blizny od powierzchni do jej zakotwiczenia w skórze.
Spektakularne efekty osiąga się w połączeniu z zabiegami CGF, mezoterapią,  osoczem, fibryną, czy terapią Carbolift®.

USUWANIE ROZSTĘPÓW FRAKCYJNĄ RF MIKROIGŁOWĄ

RF mikroigłowa jest jednym z najskuteczniejszych obecnie na rynku zabiegów  usuwania rozstępów.

Jest to obecnie jedna z nielicznych metod pozwalających na usunięcie nawet starych rozstępów. Efekty zabiegów są faktycznie wyjątkowe. . Znakomicie sprawdza się w połączeniu z zabiegami fibryną, karboksyterapią klasyczną lub terapią kolagenową. 

SERIA

1-5 ZABIEGÓW CO 4 TYG

FAQ
Czy zabieg jest bolesny?

Nie. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.

Czy frakcyjna RF mikroigłowa redukuje blizny potrądzikowe?

Tak. Jest to jeden z silniej działających zabiegów w leczeniu blizn potrądzikowych. Jest porównywalny z zabiegami lasera frakcyjnego, jednak nie wymaga tak długiej rekonwalescencji.

Jak długo trwa rekonwalescencja?

Biorąc pod uwagę dużą moc zabiegową , rekonwalescencja jest niezwykle krótka. Zazwyczaj już na drugi dzień nie widać obrzęków i właściwie można nakładać makijaż.

Jaki rodzaj rozstępów leczy radiofrekwencja mikroigłowa?

Najlepsze efekty lecznicze uzyskuje się zawsze lecząc rozstępy świeże, natomiast jest to jeden z nielicznych zabiegów skutecznych w leczeniu starych rozstępów.

Recepcja:

600 953 275

Zabieg wykonywany przez:

Zabieg wykonywany przez:

Lekarz medycyny estetycznej

Adres

40-231, Katowice Bohaterów Monte Casino 1

Kontakt

600 953 275 rejestracja@med-beauty.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 9:00 – 20:00 Sob-Nd: Szkolenia

Obserwuj nas