EGZOSOMY ASCE+

Egzosomy ASCE+ w opatentowanej technologii ExoSCRT™ to pierwsze 100% czyste egzosomy dostępne na rynku. 

To przełomowa i bezpieczna terapia regeneracyjna i anti-aging potwierdzona licznymi badaniami. Egzosomy ASCE+ to pęcherzyki zewnątrzkomórkowe o rozmiarach nanometrowych, które są najważniejszym mediatorem komunikacji międzykomórkowej i pełnią podwójną funkcję: regeneracji skóry oraz przeciwzapalną.

Egzosomy ASCE+ to maleńkie pęcherzyki produkowane przez komórki macierzyste. Zawierają kwintesencję informacji niezbędnych do pobudzenia swojego otoczenia do działania odmładzającego i leczniczego. Są tak małymi cząsteczkami, że z łatwością przenikają do skóry właściwej, gdzie biorą udział w licznych procesach, przyczyniających się do odmłodzenia skóry i rozjaśnienia przebarwień.

Są one pozyskiwane są za pomocą opatentowanej technologii ExoSCRT™, która umożliwia zachowanie ich wysokiej czystości. Oryginalny produkt zawiera 100% egzosomów. Te niewielkie, mierzone w nanometrach (30-200 nm), pęcherzyki zewnątrzkomórkowe pełnią funkcję mediatora komunikacji międzykomórkowej w skórze właściwej. Charakteryzują się działaniem regeneracyjnym i przeciwzapalnym. Efektywność terapii została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Preparat z egzosomami jest przebadany pod względem bezpieczeństwa dla organizmu i niealergizujący.

Skuteczność kliniczna:

  • Terapeutyk regeneracyjny do odmładzania skóry w medycynie estetycznej: redukcja zmarszczek, poprawa kolorytu, poprawa nawilżenia.
  • Leczenie hipermelanozy: poprzez zmniejszenie zawartości melaniny w komórkach.
  • W połączeniu z laserem CO2 przyspiesza regenerację leczenia zanikowych blizn potrądzikowych, poprzez skrócenie czasu rekonwalescencji pacjenta.
  • Przyspiesza gojenie ran oraz zmniejszenie powstawania blizn po zabiegach chirurgicznych.
  • Leczenie atopowego zapalenia skóry: łagodzi ciężki stan zapalny i wspomaga odbudowę bariery skórnej.
  • Redukcja blizn przerośniętych (keloidy).

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

1

2

3

4

Konsultacja

Radiofrekwencja lub hydrapen

Aplikacja egzmsomów ASCE+

Maska DERM +

Przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad celem ustalenia planu leczenia oraz wykluczenia przeciwwskazań.

Dla optymalnych efektów zabiegi zastosowaniem egzmsomów łączymy z zabiegami z zastosowaniem dowolnej formy mikronakłuć.

Egzosomy ASCE+ nie wprowadzany igłą tylko aplikujemy warstwowo na uszkodzoną mikronakłuciem skórę.

Nakładamy na kilka minut regeneracyjną maskę.