Egzosomy ASCE+

To przełomowa terapia regeneracyjna i anti-aging potwierdzona licznymi badaniami. Egzosomy ASCE+ to pęcherzyki zewnątrzkomórkowe o rozmiarach nanometrowych, które są najważniejszym mediatorem komunikacji międzykomórkowej i pełnią podwójną funkcję: regeneracji skóry oraz przeciwzapalną.

Egzosomy ASCE+ to maleńkie pęcherzyki produkowane przez komórki macierzyste. Zawierają kwintesencję informacji niezbędnych do pobudzenia swojego otoczenia do działania odmładzającego i leczniczego. Są tak małymi cząsteczkami, że z łatwością przenikają do skóry właściwej, gdzie biorą udział w licznych procesach, przyczyniających się do odmłodzenia skóry i rozjaśnienia przebarwień. 

Są one pozyskiwane są za pomocą opatentowanej technologii ExoSCRT™, która umożliwia zachowanie ich wysokiej czystości. Oryginalny produkt zawiera 100% egzosomów. Te niewielkie, mierzone w nanometrach (30-200 nm), pęcherzyki zewnątrzkomórkowe pełnią funkcję mediatora komunikacji międzykomórkowej w skórze właściwej. Charakteryzują się działaniem regeneracyjnym i przeciwzapalnym. Efektywność terapii została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Preparat z egzosomami jest przebadany pod względem bezpieczeństwa dla organizmu i niealergizujący. 

Skuteczność kliniczna: 

  • Terapeutyk regeneracyjny do odmładzania skóry w medycynie estetycznej: redukcja zmarszczek, poprawa kolorytu, poprawa nawilżenia.
  • Leczenie hipermelanozy: poprzez zmniejszenie zawartości melaniny w komórkach.
  • W połączeniu z RADIOFREKWENCJĄ MIKROIGŁOWĄ przyspiesza regenerację leczenia zanikowych blizn potrądzikowych, poprzez skrócenie czasu rekonwalescencji pacjenta.
  • Przyspiesza gojenie ran oraz zmniejszenie powstawania blizn po zabiegach chirurgicznych.
  • Leczenie atopowego zapalenia skóry: łagodzi ciężki stan zapalny i wspomaga odbudowę bariery skórnej.
  • Redukcja blizn przerośniętych (keloidy).

W swoim składzie zawiera: 

  • 5 czynników wzrostu wspomagających regenerację skóry,
  • 6 peptydów pobudzających produkcję kolagenu,
  • 19 aminokwasów odżywiających skórę,
  • 4 koenzymy wzmacniając płaszcz lipidowy skóry,
  • witaminy i minerały,
  • glutation chroniący komórki przed działaniem wolnych rodników i toksyn,
  • kwas hialuronowy odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie skóry,
  • 4 czynniki wzrostu wzmacniające proces syntezy kolagenu i elastyny.

PRZECIWWSKAZANIA

  • ciąża oraz okres karmienie piersią
  • choroby skóry
  • nieustabilizowana cukrzyca
  • stosowanie leków sterydowych, przeciwzapalnych oraz preparatów obniżających krzepliwość krwi
  • przyjmowanie retinoidów

FAQ
Jak przebiega zabieg?

Przed zabiegiem zawsze wskazana jest konsultacja. Zabieg może być przeprowadzony poprzez nałożenie preparatu bepośrednio na oczyszczoną skórę, lecz najlepsze efekty uzyskuje się w połączeniu z terapią mikroigłową lub jeszcze bardziej z radiofrekwencją mikroigłową. Ze względu na dołączenie terapii mikroigłwej – zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu. Zabieg samodzielny nie wymaga żadnego znieczulenia – jest pierwszym zabiegiem bezigłowym, który działa również przez nieuszkodzoną skórę zwłaszcza przy skórach atopowych.

Terapia mikroigłowa z radiofrekwencją lub bez, powoduje natomiast zwielokrotnienie działania obu technik zabiegowych.

Dla kogo zabieg?

Zabieg w zależności od potrzeb może być wykorzystany jako silnie odmładzający, przeciwzmarszczkowy, zabieg leczniczy w redukcji blizn potrądzikowych czy rozstępów. Jest również przeznaczony do leczenia łagodnych i ostrych stanów atopowych.

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Zabieg wykonuje się w seriach. Najbardziej optymalna terapia dla pacjenta to: 3-5 sesji w odstępach 2 tygodniowych. Dla podtrzymania efektów terapie można powtórzyć, w zależności od indywidulanych potrzeb po ok. 3 m-c po zakończeniu pierwszej terapii. Zaletą produktu jest to, że nie wymaga okresu rekonwalescencji a dodatkowo skraca czas rekonwalescencji po innych zabiegach np. laserowych.

Po jakim czasie widać efekty?

Pierwszy efektem jest dużo szybsza regeneracja naskórka po zabiegu. Na końcowy rezultat trzeba poczekać po skończeniu całej terapii. Pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do codziennej aktywności. Skóra po zabiegu bardzo szybko się regeneruje (goi), co pozwala na brak rezygnacji z codziennych czynności. 

Należy pamiętać, że efekty zabiegu mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Ile kosztuje zabieg?

Cena zabiegu uzależniona jest od formy aplikowania produktu.

Jak długo trwa zabieg?

Około 30-50 min w zależności od okolicy.

Recepcja:

600 953 275

Zabieg wykonywany przez:

Zabieg wykonywany przez:

Lekarz medycyny estetycznej

Adres

40-231, Katowice Bohaterów Monte Casino 1

Kontakt

600 953 275 rejestracja@med-beauty.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 9:00 – 20:00 Sob-Nd: Szkolenia

Obserwuj nas