HENNA PUDROWA

HENNA PUDROWA KATOWICE

HENNA PUDROWA BRWI

Jeśli marzysz o perfekcyjnych brwiach , a nie masz czasu codziennie ich malować to jest to zabieg dla Ciebie. Jeśli chcesz mieć piękne , dobrze odżywione i zdrowe brwi – ten zabieg również jest dla Ciebie.

Henna pudrowa brwi co to jest?

To rodzaj henny o nowatorskim składzie, głównie na bazie ziół  takich jak lawsonia, amla, ale także indygo czy shikakai.

Lawsonia to henna, która nadaje włosom na brwiach naturalny kolor. Amla natomiast odpowiada za wzmocnienie brwi i ich nabłyszczenie.Równocześnie działa pielęgnująco na skórę brwi. 

Indygo , mimo, że ma niebieski odcień nie powoduje takiego zabarwienia brwi. Ma za zadanie jedynie wydobyć głębię  koloru.

Shikakai działa on na brwi odżywiająco i pogrubiająco. Dzięki temu włoski nabierają super blasku.

Henna pudrowa zawiera ponadto  witaminy – E i C działające odmładzająco i leczniczo na skórę

Jest więc w pełni naturalna i  bezpieczna w stosowaniu. Nie ma potrzeby mieszania jej z wodą utlenioną, jak ma to miejsce w przypadku zwykłej henny.

Henna pudrowa nałożenie i trwałość?

Do nałożenia henny pudrowej wykonuje się bardzo dokładny  rysunek brwi. Ze względu na długość utrzymywania się efektu, nie można pozwolić sobie na najmniejszy błąd w uzyskanym kształcie  brwi. 

W wyznaczeniu profesjonalnego rysunku brwi wykorzystuje się te same metody, które stosuje się w przygotowaniu rysunku brwi do makijażu permanentnego. Oczywiście nic nie zastąpi artystycznego spojrzenia, ale technika wyznaczania brwi jest absolutna podstawą perfekcyjnego zabiegu.

Rysunek henny utrzymuje się około 2 tyg i  zależy od przygotowania skóry  (np peelingi skóry brwi kilka dni przed zabiegiem,) i typu skóry.

Dzięki odpowiedniej technice nakładania można uzyskać efekt ombre (cieniowania)

HENNA PUDROWA – CO WARTO WIEDZIEĆ, ABY UTRZYMAŁA SIĘ JAK NAJDŁUŻEJ:

Czego nie  robić PRZED stylizacją brwi?

  • nie wykonuj zbyt mocnego makijażu brwi w dniu zabiegu ani nie nakładaj kremów i masek.
  • nie wykonuj tuż przed makijażu permanentnego i zabiegów złuszczających
  • przed zabiegiem przeciwwskazane są zabiegi związane z natłuszczeniem skóry
  • zgłoś osobie wykonującej zabieg czy po wcześniejszych zabiegach na brwiach nie występowały jakieś alergie czy podrażnienia.


Czego nie warto robić PO stylizacji brwi?

  • przy demakijażu – omijaj okolice brwi (przynajmniej w pierwszych dniach po zabiegu) ta sama zasada dotyczy robienia makijażu i nakładania podkładu
  • nie stosuj tłustych kosmetyków (np. olejków)
  • najlepiej też w ten sam dzień, co zabieg, nie wybierać się na basen i unikać kontaktu z wodą przez pierwsze 24h (okolice brwi)
  • nie rób peelingów i nie trzyj skóry przy brwiach
  • przez kolejne 10 dni nie wykonuj zabiegów złuszczających 
henna pudrowa katowice

Zadzwoń 600 953 275