Lips & Eyelid 

Lip and Eyelid to głęboki peeling na bazie fenolu, który działa na poziomie warstwy siateczkowatej skóry właściwej. Jest to metoda o maksymalnie zwiększonym profilu bezpieczeństwa gwarantująca doskonałe, długotrwałe efekty z bardzo silnym odmłodzeniem, likwidacją głębokich zmarszczek i uzyskaniem „trójwymiarowego efektu liftingu”, a co za tym idzie, uzyskaniem wysokiego stopnia satysfakcji lekarza i pacjenta.

Formuła Lip & Eyelid to unikalny na rynku peeling fenolowy z oznaczeniem CE.

WSKAZANIA

  • głębokie zmarszczki pod oczami i nad ustami
  • znaczna elastoza twarzy („zwiędłe jabłuszko”, głębokie zmarszczki).

W związku z tym że wykonuje się go zawsze w połączeniu z innym peelingiem na pozostałą część twarzy można uzyskać fotoodmłodzenie ( + Easy TCA) lub głębokie odmłodzenie (+ Easy Phen Light).

Po zabiegu w miejscu wykonania peelingu Lips & Eyelid skóra jest bardzo mocno wygładzona, odmłodzona i przez to również zaróżowioną. Taki rumień może utrzymuje się maksymalnie do 3 miesięcy, ale bez problemu daje się kamuflować normalnym makijażem.

FAQ
Czy peeling jest bolesny?

Wbrew pozorom, peeling nie powoduje większego dyskomfortu niż peelingi powierzchowne. Każde nałożenie warstwy peelingu powoduje pieczenie przez równe 12s i następnie staje się bezbolesny. Może powodować większy dyskomfort w przypadku wykonania go na całą twarz.

Po zabiegu jest jeszcze przez 2-3 h wyczuwalna nadwrażliwość skóry ale w kolejnych dniach nie odczuwa się żadnych dolegliwości.

Czy żółta maska jest niezbędna?

Tak – to specjalnie stworzony opatrunek zabezpieczają gojącą się skórę przed zakażeniami i innymi powikłaniami.

Jak długo trwa gojenie?

Maskę nosi się dokładnie 7 dni, po tym czasie, po zdjęciu maski można wrócić do codziennej aktywności.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dla osób powyżej 35 roku życia z fotostarzeniem, coraz głębszymi zmarszczkami pod oczami i nad ustami. Im głębsze zmarszczki tym bardziej spektakularny jest efekt odmłodzenia skóry.
Fototypy 1-4
Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku przez lekarzy specjalistów w zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej lub odtwórczej, przez specjalistów dermatologii i wenerologii medycznej oraz lekarzy medycyny z podyplomowym szkoleniem w zakresie estetyki.

Ile trwa zabieg?

Peeling nakłada się po kolei na poszczególne fragmenty twarzy. Ilość warstw w każdym fragmencie twarzy jest uzależniony od reakcji skóry, która świadczy o kolejnych osiąganych głębokościach. Pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw konieczne są 5 min przerwy bez jakiejkolwiek aktywności zabiegowej. To sprawia że zabieg w całości trwa dość długo – nawet do 2 h.

Recepcja:

600 953 275

Zabieg wykonywany przez:

Zabieg wykonywany przez:

Lekarz medycyny estetycznej

Adres

40-231, Katowice Bohaterów Monte Casino 1

Kontakt

600 953 275 rejestracja@med-beauty.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 9:00 – 20:00 Sob-Nd: Szkolenia

Obserwuj nas